Pravo u osinjak

Deer Hunter:
Drage dame,

Zasto stalno imate potrebu da komentarisete izgled neke druge zene? (narocito kad su u pitanju lepse medju lepima) :roll:

zato sto se takmice po lepoti
umesto po drugim talentima
pa je to strategija>diskvalifikuj protivnika
yebo igeld
evo, ja imam 112 kg i cvike i sta mi fali :D
 
ha ha ha da, počnje se od glave...
e ajd da se ne upetljavam u objašnjenja,ukratko htela sam da kažem da ako nekoga pose.reš tako sebi olakšaš da ona više nije tako divna i tako se njena "vrednost" umanji i tako se uspostavi ravnoteža u glavi one koja komentariše izgled druge devojke...
e odustajem...nije ovo za mene odo da naranim ovce.
 
Deer Hunter:
Drage dame,

Zasto stalno imate potrebu da komentarisete izgled neke druge zene? (narocito kad su u pitanju lepse medju lepima) :roll:

Smatram da je veoma ružno i neukusno pričati ružne stvari o nečijem fizičkom izgledu. To radim isključivo u situacijama kada sam direktno isprovocirana brutalnim napadima od strane tog organizma.
 
gigule:
ha ha ha da, počnje se od glave...
e ajd da se ne upetljavam u objašnjenja,ukratko htela sam da kažem da ako nekoga pose.reš tako sebi olakšaš da ona više nije tako divna i tako se njena "vrednost" umanji i tako se uspostavi ravnoteža u glavi one koja komentariše izgled druge devojke...
e odustajem...nije ovo za mene odo da naranim ovce.

idem i ja dolazi mi čoek iz Buđanovaca, treba ranit piliće
 
Evo ja priznajem da komentarisem lepe devojke. I volim da ispratim pogledom lepu devojku, onako muski ha, ha... (da se ogradim, apsolutno nikakvih lez sklonosti nemam) Ali uvek se nadje neki pripadnik muske populacije da me spusti recima: "Ma daj, bas je nikakva."

Cini mi se da sam bas i ovde na forumu jednom prokomentarisala da Natasa Bekvalac dobro izgleda, OK malo je plastificirana ali bez obzira, devojka je lepa. I brdo tipova se okomilo na mene, na lomacu covece zamalo da zavrsim.
 
Postoji mnogo razloga zbog koga se komentarisu druge devojke. Jedan od takvih je upravo onaj, koji je rekla Betty - diskvalifikuj protivnika (lepo receno :) ) a medju ostalima mozda i najvazniji- nesigurnost u sebe,svoju lepotu i vaznost.
 
sensual_cherry:
Postoji mnogo razloga zbog koga se komentarisu druge devojke. Jedan od takvih je upravo onaj, koji je rekla Betty - diskvalifikuj protivnika (lepo receno :) ) a medju ostalima mozda i najvazniji- nesigurnost u sebe,svoju lepotu i vaznost.


e, a i generalno gledano, ovdasnji ljudi ce pre uputiti ZAMERKU nego pohvalu, narocito na racun izgleda, ali i bilo cega drugoga.
Poznajem ljude koji će U SVEMu naći nešto, trun u oku i slično, a grede ili kako već...
Vrlo ružan i neproduktivan običaj - tako se ne stiže nikuda.
Lepše je pohvaliti, npr. nečiju ljubaznost, poštenje, predusretljivost, talenat, znanje, cipele, sise, whatever.... :P
 
hanibal77:
pa kad moj muz bez treptanja gleda po hiljaditi put spot "call on me" kako da ne primetim da su sve one devojke grozne,ruzne,ogavne....uh ni orah iz ruke... 8)
rade bre zenske ko crnci, a jel ti muz ima slabo srce, jel mu proveravas disanje, moze covek da se ugusi, znas ono, zaboravi da udahne :)
 
Tommy_V:
hanibal77:
pa kad moj muz bez treptanja gleda po hiljaditi put spot "call on me" kako da ne primetim da su sve one devojke grozne,ruzne,ogavne....uh ni orah iz ruke... 8)

a vanilicu iz ruke? ja ne bih odoleo.

a zamisli spot - one tamo "vezbaju" a pada kisa vanilica po njima. E to je spot...
ja bih takve spotove zabranila!sto nije lepo stavio neku prirodu seta po opalom liscu i gestikulira u kameru,pa nek jede vanilicce usput :D
 
Betty:
jagodica:
zato stho ih mrzim kao i ove zhenturache po forumu . eto
ali kad ja neshto znam a drugi grese onda sam srecna

podsecas me na jednu moju bivsu drugaricu
sluzila je samo za izlaske
jer je bila bas takva kao ti

* kakva
* za shta jos treba da sluzi (tj kakve to izlaske). mislim ti imash drugare da ti sluze necemu
* shto je bivsa
* ja ne izlazim nigde
ili osh da kazesh da je qrava ok ja se od toga valjda lechim!
 

Back
Top