(U)Sta najpre gledate ??

Mislim da bi na to svako mogao razlicito da odgovori.Ma koliko zvucalo cudno,ja se prvo trudim da procenim da li bi toj osobi mogla verovati ili ne...Svi fizicki detalji su mi naspram toga sporedni...
P.S.Ima nas raznih... :)
 
Lady:
Ma koliko zvucalo cudno,ja se prvo trudim da procenim da li bi toj osobi mogla verovati ili ne...Svi fizicki detalji su mi naspram toga sporedni...

lady... slazem se s tobom ali samo mi objasni kako biras kandidate kojima ces da verujes???? na osnovu cega, valjda ih ne biras sa "eci peci pec..." ... mora nas nesto privuci da bi nakon osnovnog "fizickog filtra" filtrirali dalje ...
 
Sta najpre gledamo? Zavisi od osobe do osobe, svako ima neke svoje afinitete.. Preko 70% muskaraca devojke posmatra kao objekte za sex i naravno da gledaju grudi i slicno... Od preostalih 30%, 20% su homoseksualci a onih 10% gleda oci, kosu, ruke...
Ako mene licno pitas - prvo sto primetim jeste kosa (ako je kovrdzava ili talasasta onda skroz odlepim..), zatim gledam okice (mmmm.. crne okice su nesto najlepse sto postoji)...
 
lady... slazem se s tobom ali samo mi objasni kako biras kandidate kojima ces da verujes???? na osnovu cega, valjda ih ne biras sa "eci peci pec..." ... mora nas nesto privuci da bi nakon osnovnog "fizickog filtra" filtrirali dalje ...[/quote]
Odgovor sa zakasnjenjem...Ne znam ni sama kako to odredjujem,samo znam da kad procenim da mu se ne moze verovati,moze da bude najlepsi na svetu,nema sanse...
P.S. Sta ces,ima nas raznih... :)
 
hm...najpre stav, nacin na koji hodate, ali ako vec to ne mogu da vidim , ili sam mu dovoljno blizu onda:ruke, carape, cipele (tj. da li odgovaraju jedne drugima), zatim parfem...ih ima toga jos; ali najvaznije je kad prigovorite (naglasak, gramatika, bogati recnik..). eto toliko :)
 
Ja na momku prvo gledam guzu, mora biti malo obla i isturena. Volim da vidim lepo du*ence pa to ti je. Mada to nikako ne moze biti odlucujuce da bih izasla sa nekim tipom.

Svi ce reci " nije mi bitan fizicki izgled" - i tvrdim da svi lazu. Nije odlucujuci, ali svakako je bitan. Jer, da bismo nekoga bolje upoznali i skapirali da li nam odgovara kao licnost mi mu moramo prvo prici i ostvariti sa njim nesto blizi odnos od prostog ocijukanja. E sad, tog nekog kome cemo prici biramo na osnovu fizickog izgleda. Cisto sumnjam da ce neko prici ili pruziti sansu nekome za koga misli da je bljak. Dakle, zakljucak - fizicki izgled u prvom momentu igra bitnu ulogu, ali na tome treba da ostane, jer ako smo sa nekim samo zato sto je dobar frajer ili riba, a nista drugo nas ne privlaci, onda sa nama nesto nije u redu.

Ali ono sto definitivno moze da me odbije od frajera jesu losi zubi. To kad vidim bezim glavom bez obzira. Kad ugledam crnje krnjotke od zuba, kao da je petarde grickao, dobijem nervni napad. Pa ljudi bar cetkica i pasta za zube nisu skupi. :)
 

Back
Top