strasno !!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Truman

Elita
Poruka
22.709
Juce sam postavio jednu temu o posecenosti i kvalitetu hrvatskog foruma.Ajd' sad da su je zatvorili ali moderatori su se usudili da je izbrisu!Pa to je takav bezobrazluk da nemam reci. :!: :evil: :roll:
 
Ja sam obrisao temu zato shto je reklamnog karaktera, iako verujem da nisi imao tu nameru. Samim tim, nema poente da je zakljucham. Ako nekome treba reklama, neka se obrati marketing team-u "Krstarice". Btw, kontam da nisi imao nameru, nemoj to da shvatash toliko lichno, nemam ja nishta protiv Hrvata.
 
vecavestica:
Truman:
Juce sam postavio jednu temu o posecenosti i kvalitetu hrvatskog foruma.
I???
kakav je?
jel' bolji od naseg???
jesu li oni normalniji od nas?????

pa trece pitanje ti uopste nije na mestu.Meni je kriterijum za neki forum njegova posecenost,broj registrovanih jer onda o nekoj temi automatski imas viste stavova i korisnije je i zanimljivije.Ali ne zelim da me pogresno shvatite: NIKAD NECU IZNEVERITI kRSTARICU :!: :D
 
Truman:
vecavestica:
Truman:
Juce sam postavio jednu temu o posecenosti i kvalitetu hrvatskog foruma.
I???
kakav je?
jel' bolji od naseg???
jesu li oni normalniji od nas?????

pa trece pitanje ti uopste nije na mestu.Meni je kriterijum za neki forum njegova posecenost,broj registrovanih jer onda o nekoj temi automatski imas viste stavova i korisnije je i zanimljivije.Ali ne zelim da me pogresno shvatite: NIKAD NECU IZNEVERITI kRSTARICU :!: :D

Obećavaš ?!?
 
krvolok:
Truman:
vecavestica:
Truman:
Juce sam postavio jednu temu o posecenosti i kvalitetu hrvatskog foruma.
I???
kakav je?
jel' bolji od naseg???
jesu li oni normalniji od nas?????

pa trece pitanje ti uopste nije na mestu.Meni je kriterijum za neki forum njegova posecenost,broj registrovanih jer onda o nekoj temi automatski imas viste stavova i korisnije je i zanimljivije.Ali ne zelim da me pogresno shvatite: NIKAD NECU IZNEVERITI kRSTARICU :!: :D

Obećavaš ?!?

TAKO MI BISTE DRUGA TITA !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top