Nezno silovanje...

divlja-u-srcu:
Kazanova:
O tome sve zene mastaju i zele da im se ostvari (mada bi da bude onako idealno, bez problema, trauma, kao u masti)... zele da ih muskarci uzimaju malo grublje, onako napaljeno, ne mogu bez nje, lud je za njom, ne moze da izdrzi, primenjuje snagu, ali ne i batine (mozda samo samar, ne znam o cemu sve mastaju)... mora da je nategne...

:P :) 8)

Mislis, ono sto se u narodu zove PAMPRCENJE?pa to redovno dozivljava 80% zena.
 
divlja-u-srcu:
Odakle samo vadis tu tvoju statistiku? :?
Po mojoj 80% zena ima bedan ili nikakav sex! :P

Ma nemoj?Pa prelistaj malo postove zenskog dela populacije na forumu. Sve srecne, zadovoljne, sijaju.To mi je glavni orijentir za statistiku.Hajde molim te nadji 2 posta u kojima se ijedna zali da joj fali bilo sta u sexu.Evo:
1.Velicina organa njihovih partnera -nema ispod 20cm(u kilavom stanju)
2.Trajanje odnosa od minimum 2 sata do cele noci
3.Orgazmi-5 po odnosu i to u ritmu koji one zele:1....2.3....4...................5
4.Poze-sve bez greske
5.Neznost, paznja, ugadjanje za desetku.

Uostalom postavi topic sa nazivom:'Budimo iskrene', pa da vidis da li ce i jedna da se zali.
 
Kazanova:
O tome sve zene mastaju i zele da im se ostvari (mada bi da bude onako idealno, bez problema, trauma, kao u masti)... zele da ih muskarci uzimaju malo grublje, onako napaljeno, ne mogu bez nje, lud je za njom, ne moze da izdrzi, primenjuje snagu, ali ne i batine (mozda samo samar, ne znam o cemu sve mastaju)... mora da je nategne...

Ovo je tacno. 8)
 
drea:
Kazanova:
O tome sve zene mastaju i zele da im se ostvari (mada bi da bude onako idealno, bez problema, trauma, kao u masti)... zele da ih muskarci uzimaju malo grublje, onako napaljeno, ne mogu bez nje, lud je za njom, ne moze da izdrzi, primenjuje snagu, ali ne i batine (mozda samo samar, ne znam o cemu sve mastaju)... mora da je nategne...

Ovo je tacno. 8)

e, zbog tog NATEGNE, zene sa takvim sklonostima zovu PRANGIJARE, jer se prangija nateze.
 
SINDI:
nemam pojma zasto , ali ova me tema podsetila na batu zivojinovica u ono starom filmu kad hoda po sobi, drzi tregere i kaze...sad ce da vidis kako srbin j.e.b.e. :!: :lol: :lol: :lol:

E, a ti kad pomenu Batu Zivojinovica u tom kontekstu, meni odma u glavi ona scena iz "Majstori, majstori" kad Bata ima par minuta "pantomime" u kolima posle se.ksa sa "glumicom"...genije :lol:
 
Prangijanje i pamprčenje.....Stvarno ste face,,,,, iskidah se od smeha.......


Tu vam je reč o priči , stranac u noći. Koji će potpuno da je razodene, i duhovno, i u strasti i u strahovima i u psihičkim blokadama.
Potreba za potpunim pripadanjem....To i astralno vodjenje ljubavi i svakoj ostajete urezani u dušu......

Vole to, ko ne bi voleo....

Kao što muški vole onu koja oseća pogled i kad ne gleda, ume da se mazi telom i kad se ne pomera, da pokaže očima da želi i da se igra istovremeno, da je zauzeta i slobodna , zavisi koliko imaš želje i muda da je stisneš (i kad je zauzeta i kad je slobodna)
....Ona koja više poštuje ono animalno u tebi nego što se krije iza svoje čednosti, kulture ili "nisam ja takva".

Kontrolisana animalnost, gde se poštuje priroda više nego socijalne dogme posebno prijaju onima koji mrze gluposti nastalih iz tih dogmi.....

Što ja vama ovo pričam kad ovo i tehno ne ide nikako.....
 
Tuzni_patak:
Prangijanje i pamprčenje.....Stvarno ste face,,,,, iskidah se od smeha.......


Tu vam je reč o priči , stranac u noći. Koji će potpuno da je razodene, i duhovno, i u strasti i u strahovima i u psihičkim blokadama.
Potreba za potpunim pripadanjem....To i astralno vodjenje ljubavi i svakoj ostajete urezani u dušu......

Vole to, ko ne bi voleo....

Kao što muški vole onu koja oseća pogled i kad ne gleda, ume da se mazi telom i kad se ne pomera, da pokaže očima da želi i da se igra istovremeno, da je zauzeta i slobodna , zavisi koliko imaš želje i muda da je stisneš (i kad je zauzeta i kad je slobodna)
....Ona koja više poštuje ono animalno u tebi nego što se krije iza svoje čednosti, kulture ili "nisam ja takva".

Kontrolisana animalnost, gde se poštuje priroda više nego socijalne dogme posebno prijaju onima koji mrze gluposti nastalih iz tih dogmi.....



BRAVO... :shock: ...posteno...ovde nema sta da se doda...niti oduzme...savrseno napisano. :!: :wink:
Ko razume, razume... :D :wink:
 
divlja-u-srcu:
Kazanova:
O tome sve zene mastaju i zele da im se ostvari (mada bi da bude onako idealno, bez problema, trauma, kao u masti)... zele da ih muskarci uzimaju malo grublje, onako napaljeno, ne mogu bez nje, lud je za njom, ne moze da izdrzi, primenjuje snagu, ali ne i batine (mozda samo samar, ne znam o cemu sve mastaju)... mora da je nategne...

:P :) 8)

O, DA! Ponekad malo grublji sex stvarno pali! Ali u tom sluchaju mushkarac mora da oseti po reakciji zhene kad je momenat za grublju (umereno grublju naravno, ne treba preterati) igru. Imao sam fenomenalna iskustva sa tim.
 

Back
Top