Srecni teeeleeefoniiii

jjjjjjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
 
ja bih onu voditeljku odveo u sumu i tuco bih je i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco, kamenom u glavu.
A one siske njene, joj pa * * * sunce * * * dugacke siske * * kevu * ogadila * * * ...
:x :evil:
Da je sretnem na ulici, pa ne znam sta bih joj uradio.
 
mslav:
ja bih onu voditeljku odveo u sumu i tuco bih je i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco i tuco, kamenom u glavu.
A one siske njene, joj pa * * * sunce * * * dugacke siske * * kevu * ogadila * * * ...
:x :evil:
Da je sretnem na ulici, pa ne znam sta bih joj uradio.
Bas si me nasmejao!!Mi je porodicno mrzimo,jako nas iritira..I mi bi joj te siske,fik...fik..
 
neba77:
Oboje su grozni :x Ona sa tim krestavim glasom..Uzas
Slazem se u potpunosti sa ovom konstatacijom!!! Ona i on su mi strasno izvestaceni, jedini ralog zbog kog SAM (proslo vreme) povremeno pratila ovu emisiju je DVD nagrada, a danas sam odgledala celu emisiju i zbog Skode fabije, a ono...:evil: Saljem odmah jos jedan post, jer sam besna zbog njihove glupe emisije i namestaljke, a ja verovala da cu makar DVD da dobijem! TUPSON!!!
 
Uuuuuu, kako sam se sada razocarala u ’Srecne telefone’! U sustini i ne gledam tu emisiju, prate je moji roditelji svake subote, pa onda tata u toku nedelje zove onaj broj na 041 i odgovori na neko pitanje koje oni postave. Kao nadali smo se mozda nas ubode broj i dobijemo DVD! A sada, ako je neko od vas gledao emisiju, mogao je da skapira da je sve to snimano jos u februaru ili ko zna kada i sto je najgore namesteno je (kao i vecina igara na srecu). Evo detalja koji su me naveli na taj zakljucak:
1. Onaj voditelj je u sakou, a napolju 30 stepeni, i da bi se opravdao kaze: „Ma ovde je mnogo hladno, zato sam JA ovako obucen“... Ok, predjoh preko toga...
2. Pevacica koja je gostovala (Aleksandra Radovic ili kako se vec zove) razgovara sa voditeljkom i ova je pita kada se ocekuje novi album, a ona kaze. „Na prolece!“... Posto ne slusam tu vrstu muzike, nemam pojma ni koji joj je prvi album, ali moj tata pita: „Pa kako na prolece?“, a mama i ja posto nismo odmah skapirale da je ovo sve samo montaza, kazemo: „Ma verovatno je mislila na prolece sledece godine!“... Ok, dalje...
3. A onda kamera s vremena na vreme pokaze publiku i ja primetim kako su svi obuceni kao da je -30 stepeni, a ne +30 stepeni. Dakle, dzemperi, rolke, cizme!!! Ej, na +30 stepeni tako da se obuku!? E tu sam vec pocela da obracam paznju na sve detalje!
4. Devojke koje su se provlacile ispod one sipke, takodje su bile obucene zimski!!!
5. One dve plesacice ’Bela dens’ ili orijentalni ples (valjda se tako zove) dok su razgovarale sa voditeljkom su rekle kako Kristina drzi svoju skolu godinu dana, a Maja malo duze, a posto su neki moji poznanici Kristinu upoznali licno, provereno znam da od kraja 2003. ili eventualno januara 2004. vodi svoju skolu plesa, shvatih da je u stvari emisija snimana ove godine u januaru ili februaru!!!
6. I na kraju, da ne bi ispalo da je bas sve snimano pre par meseci, oni prikazuju (kada pozivaju one ljude) samo voditelja i voditeljku, publiku vise ne, a operateri u kratkim rukavima!!! Naravno, ta publika je ove noci ko zna gde u kratkim rukavima, suknjicama, sandalicama, a ne u cizmama i rolkama, dzemperima i sl.

Dakle, moj zakljucak je sledeci, ako je uopste bitan, ali moram da napisem:
Delovi koji se odnose na DVD i poziv telefonom su jedino direktan prenos, ali su voditelj i voditeljka obuceni potpuno isto kao i onda kada su snimali ostale delove emisije, jer publika je glavni dokaz da je u stvari u pitanju prevara, a onda i svi ovi podaci koje sam vam navela (snimanje albuma na prolece!!! (valjda bi rekla da ocekuje album sledece godine da je zaista gostovala sada), Kristina i njena skola koja postoji godinu dana, a ne godinu i po (da je i ona direktno gostovala) i sl.)...
UZAS!!! Zaista su najgori, a sto su namestili da ona Biljana dobije Skodu, to je posebna prica! Pitaju je: „A kada je Vas muz, decko ili ko vec zvao?“, a ona kao iz stopa kaze: „Ma negde pocetkom aprila“ (ej, ona bas zna kada je on zvao, a i ne verujem da je pozvao samo jednom u toku svih ovih meseci, pa da ona zna kada je tacno zvao, vec su joj lepo rekli iz redakcije sta da kaze kada joj postave pitanje)!!! I ona makar da se odusevi, nego je onako hladnokrvno prihvatila svoj dobitak!!!
Ova poslednja emisija (HVALA BOGU DA JE POSLEDNJA) je pokazala koliko su bre providni i bezobrazni!!!
Eto, podelih ovo sa vama, cisto da vam prenesem svoje zakljucke, a i da cujem vase misljenje, ukoliko se uopste neko javi na ovu temu :D
Pozdrav svima i svaka cast svima onima koji ne veruju u nagradne igre (mada, nisu sve namestene, makar ne uvek, jer dobijala sam ja neke nagrade, ali male vrednosti) :wink:
 

Back
Top