Kviz

Kristina198*:
E ljudi ja u svom životu nisam srela muškarca koji voli Čolu.to se zove ljubomora!!! :twisted:

Ako mi se neko ne dopada i nije mi zanimljiv, zar je to ljubomora?
Glas ima fantastican, to ne sporim, mislim da tu lezi tajna zasto zenke padaju ko snoplje, imaju izuzetno istancan sluh, koji burno reaguje na gore pomenutog gospodina. Kad se udruze fizika i hemija, svasta se dobije :wink: .
 
Kristina198*:
E ljudi ja u svom životu nisam srela muškarca koji voli Čolu.to se zove ljubomora!!! :twisted:

Hoćeš da ga sretneš?

Inače za Čolu moram da kažem,
Bio je sve što ženama treba,
ima dobar glas, dobre tekstove, lepe melodije,
sladak je likom, šmeker na rečima, zna da ih mami,
i da da kad treba.
Njegov povratak je nešto što je opet učinjeno onako kako je čovek mogao,moderniji pristup, moderniji ritam, moderniji nivo u tekstovima, komercijalnost.Ali i te kakva komercijalnost. Sećam se da sa "okano" cela diskoteka poludi , svaka ustezanja prestanu i.......
Glas mu više nije onakav kakav je bio, ipak treba imati jaka pluća za malko zatezanje koje on izvodi,
malo je stariji i stoga ima problem u predrasudi mladih da su svi stariji perverzni, eksploatatori i opasni...
Neke žene ga mrze samo zbog svoje pozicije , jer znaju da bi ih konkurencija samlela.
Muškarci inače ne vole "neortačke" tipove , ja nisam njegov fan , ali mu skidam kapu jer je legenda...
A ima i onih muškaraca koji ga ne vole zbog tolike opsednutosti devojaka .

Legende ipak nešto moraju i da žrtvuju.
 
cLick - OR - Die:
Betty:
a Rastko Aksentijevic, on je sladak

da to nije sin master Pavla Aksentijevica? Nikad chuo za tog Racka ..hehe... i $ta znachi to "slaTak"? "Nije lep i zgodan, ali mu vecheras ne bih rekla ne" or ?

e, jeeee...ma muž mi diše za vrat, ne mogu da ti odgovorim iskreno....
a možda bi bio ljubomoran

a ja ne
njega jure Karićke :lol:
 
lici na vuka karadzica i narodnu knjizevnost al je jadno da u tim godinama peva o kako vetar piri i dize suknju. :roll: a i bilo ciji da su opet zvuci glupo u 21. veku
i ciji su stihovi?
 
Ma ok, u pravu si, al mi je malo kratak fitilj, kad je čika Zdravko u pitanju... to mi je prva simpatija...Znaš ono:'Mama, kad porastem, udaću se za ovog čiku!' ha, ha
 
eh ko bi ženama ugodio ...
na primer trenutno je Vlado Georgijev u trendu ...
i evo već zamišljam sličnu temu na njegov račun za dvadesetak godina . :wink:
 
ma zdravko zivi na ranije stechenoj slavi...ove pesme nemaju nikakvog smisla...ljudi pevaju o ljubavi i sta ja znam...secate li se pesme u kojoj se spominje "BIBER NA KOLACHU<MOJE STOPE NA TVOM OTIRACHU"?zna li on o chemu se tu radi ili ja nemam pameti?a da ima glas,ima ali ga neadekvatno koristi...
 
blackcat:
ma zdravko zivi na ranije stechenoj slavi...ove pesme nemaju nikakvog smisla...ljudi pevaju o ljubavi i sta ja znam...secate li se pesme u kojoj se spominje "BIBER NA KOLACHU<MOJE STOPE NA TVOM OTIRACHU"?zna li on o chemu se tu radi ili ja nemam pameti?a da ima glas,ima ali ga neadekvatno koristi...

Mnoge tekstove ni ja ne kapiram, ali who cares, volim da ga gledam. Favorit mi je Madjarica....
 
Milojko Vasic:
Ma Čola je zakon. Jer, zaboga, od pevača se očekuje da lepo peva zar ne ? A Čola peva do jaja, svaka mu čast.
Ma, jok, Milojko, sad je bitno da bude genije, kakav je to pevač koji sam sebi ne komponuje, ne piše tekstove, koji sebe ne sponzoriše, koji nema i poneku učenicu... :roll: :roll: :roll:
I, Bože moj, koji je mlad, našminkan, IN, i zgodan...
 

Back
Top