ALTERNATIVNA MEDICINA U BORBI PROTIV RAKA

Da ne lupetamo oko mesa, kuvanog ili prženog šta se kojim postupkom oslobadja a šta dobija kada ionako to meso kupujemo u prodavnicama tj poreklom iz mesara koje jedno te isto vraćaju u prodaju zahvaljujući aditivima

Evo recimo ratluk sa orasima od domaćeg proizvodjača:
Prvo napišu ono standardno šećer, truć, truć, a paz onda E122, E124 pa onda alergijsko upozorenje: proizvod sadrži orah???

E 122 (Azorubine, Carmoisine). There is red. Obtained from coal tar. Can provoke adverse reactions in asthmatics and people allergic to aspirin. Enter into the composition of the confectionery, marzipan, gelatin crystals. Banned in Sweden, Austria, USA and Norway.

E 124 (Ponceau 4R, Cochineal Red A, FD & C Red № 4). Obtained from coal tar and azo dyes. Can provoke adverse reactions in asthmatics and people allergic to aspirin. In animals, leads to tumor formation. Banned in the USA and Norway.
 
popcorn.jpg


Standardno je da roditelji jednoipogodišnjoj deci zavaravaju stomačiće sa slanim grickalicama poput ribica, pereca, krekera...
Kasnije sa McDonaldsom menjaju majčinski ručak...
nažalost truju decu...

Da li je i jednom roditelju palo na pamet ili bar pokušao da se seti koliko je nama kao deci bilo zabavno da slušamo kokice kako kokaju i iskaču na naše oči?
Kokice su verujem, zdravije od ribica i pereca... ipak je to kukuruz
 
Da živimo u vremenu nazad 30-40god. pa da kažemo da javnost nije upoznata šta joj se radi iza leđa, jer eto nije bilo dovoljno izvora da se informišu (iako je bilo za one koji su se malo potrudili da istraže), ali mi ipak živimo u vreme gde možemo bukvalno svaku sitnicu da saznamo, svaki detalj, svaku informaciju...tehnologija, studije, rezultati, ispitivanja, istraživanja, mnogo truda uloženog za mnogo korisnih informacija, isto tako i mnogo, mnogo dezinformacija, ali ipak mnogo korisnih informacija na osnovu kojih možemo da razlikujemo istinu od laži. Reći danas da ne razumemo kako nastaje rak, samim tim kako se leči, znači - ili smo mnogo naivni, ali mnogo, ili ne želimo da se menjamo, da menjamo loše navike. Dakle, postoje oni naivni, koji veruju u sve što im se iznese, ako im laž više puta izneseš od istine, oni će verovati laži jer je dominantnija. I postoje oni koji su svesni mnogo toga, ali jednostavno ne žele da veruju u to, jer to od njih traži da se odreknu dugogodišnje stvaranih navika....Postoje ljudi koji ne žele da ruše svoje snove, već da žive u svetu kakav oni stvaraju, pa čak i po cenu zdravlja, tj života.
Ali postoji i ogrovna manjina koja se ne zadovoljava da drugi misle umesto njih, da drugi donose odluke umestno njih, postoje oni koji ne žele da slede većinu, autoritete...oni koji slede istinu onakvu kakva ona zaista jeste, bez izmena, bez prilagođavanja, bez bilo kakvog dodavanja ili oduzimanja. Takvi se nazivaju mnogim pogrdnim i ponižavajućim imenima od strane onih koji ispred istine stavljaju interese, biznis, karijeru, moć, ego...

Što se tiče konkretno raka. Mnoge studije, istraživanja su pokazala da se rak može izlečiti jedino pravilnim načinom života, pre svega pravilnom ishranom. Kakav je to način života opšte je poznato onima koji se makar malo zainteresuju za suprotan život od onoga kakav žive. Zašto javnost nije upoznata sa ovim? Neko će reći da je javnost upoznata, ali ja tvrdim da javnost nije upoznata, javnost samo ponavlja nešto kao papagaj, ali oni nemaju pretsavu o tome što govore, jer u suprotnom ne bi se ni dizala ovolika panika kada se spomene ova bolest. Mi čujemo da se neko izlečio od raka zdravom ishranom, ali mi to pripisujemo sreći, stranom faktoru. Dakle javnost nije upoznata o efikasnošću lečenja raka zdravom ishranom. Postavlja se pitanje zašto? Odgovor može znati samo ova treća grupa ljudi koja ne čeka da im sa neba padne odgovor, već počinje malo da istražuje. Ja mogu potstaknuti nekog ko ovo bude pročitao, da se malo potrudi i pogleda lanac koji okružuje masu, ko sačinjava taj lanac, sve se to lako može saznati, samo je potreban zdrav razum i želja da se spozna istina. Korisne informacije se mogu lako zamagliti, potisnuti, baciti po strani, ali se isto tako može lako doći do njih. Nekome je u interesu da javnost ne dođe do određenih informacija, daj da otvorimo oči i da ne ginemo uzalud. Rak se lako leči, mnoge studije su to pokazale, ali kao što sam već rekao, postoje oni kojima nije u interesu da javnost to zna...kao npr mnoge industrije (mlečne, mesne, i td.) koje finansiraju prestižne "naučnike" iz prestižnih organizacija. Sve se ovo može lako proveriti, i ja pozivam sve dobronamerne ljude da to učine, jer na taj način mogu pomoći i sebi i ljudima oko sebe.
 

Servant of God и ти сте подпуно у праву.
Сад, где купити здраве намирнице?
Ма какви били огласи/рекламе за подпуно еко-биолошке намирнице то у економском-маркетиншком обиму није могуће а да буде доступно ширем слоју људи са просечном платом.

Решење је сам/са фамилијом /пријатељима обрађивати парче земље,пермакултуром.
Фора је-и жена и ја смо запослени као и наши пријатељи скојима агрикултуришемо-тако да понекад оде у пропас све због мањка времена.
Биљке захтевају рад и бригу у одређено време године.

Не бих се сложио за абсолутну вегетеријанску исхрану.
Млеко(од здравих и слободних животиња),сир,јаја, су поготово за млађи узраст неопходне животињске беланчевине.Мада,слажем се са клопом меса-треба да буде можда 1х месечно а можда 1х у 3-4 месеца је довољно такође.
Ово је моје мишљење,не желим да натурам никоме ,нит инсистирам да сам у праву.
Исхрана је део мог посла који радим релативно дуго.
 
Servant of God и ти сте подпуно у праву.
Сад, где купити здраве намирнице?
Ма какви били огласи/рекламе за подпуно еко-биолошке намирнице то у економском-маркетиншком обиму није могуће а да буде доступно ширем слоју људи са просечном платом.

Решење је сам/са фамилијом /пријатељима обрађивати парче земље,пермакултуром.
Фора је-и жена и ја смо запослени као и наши пријатељи скојима агрикултуришемо-тако да понекад оде у пропас све због мањка времена.
Биљке захтевају рад и бригу у одређено време године.

Не бих се сложио за абсолутну вегетеријанску исхрану.
Млеко(од здравих и слободних животиња),сир,јаја, су поготово за млађи узраст неопходне животињске беланчевине.Мада,слажем се са клопом меса-треба да буде можда 1х месечно а можда 1х у 3-4 месеца је довољно такође.
Ово је моје мишљење,не желим да натурам никоме ,нит инсистирам да сам у праву.
Исхрана је део мог посла који радим релативно дуго.
Upravo tako, najbolje je da sam proizvodiš hranu, to je idealno. Ali i ako nisi u stanju da sam proizvodiš hranu, trebalo bi da pređeš na biljnu ishranu i pored otrovnih supstanci sa kojima se tretiraju. Ipak nisu to preveliki otrovi zbog kojih ćemo se odreći te ishrane i reći da je nezdrava.
Ako si zainteresovan mogu ti preporučiti par sjajnih knjiga o organskoj proizvodnji hrane.

Primećujem ogrovnu dobronamernost sa tvoje strane, ali mleko, jaja, sir i td. su jako štetne namernice i mogu nas mnogo koštati u životu. Te namernice nose određeni rizik sa sobom, bio on 10% to je ipak rizik i mislim da nije vredno rizikovati. Mislim da nije vredno da dete propati ceo život jer je kao malo pilo kravlje mleko i obolelo od npr dijabetesa tipa 1. Ma kako se životinje hranile i tretirale, treba životinjske namernice što je više moguće izbegavati. Za obolele osobe bi bilo najbolje da ih uopšte ne konzumiraju.

Treba da smo svesni ovoga što sam pisao u prethodnom postu, mnogo toga korisnog je objavljeno ali vrlo brzo zataškano i sakriveno od javnosti. Te informacije i danas postoje, ali su preplavljene mnogim dezinformacijama. Industrija mleka je mnogo moćna, ona obuhvata školsko obrazovanje, obrazuje (bolje rečeno oblikuje) decu od malih nogu i usmerava ih u pravcu koje oni žele. Mogu ti kao primer navesti neka istraživanja koja je finansirala industrija mleka koja su pokazala da je melko navodno zdravo, izneseni su čak i radovi, rezultati tog ispitivanja, i to je super iz konteksta iz kog su oni to pretstavili, ali kada pogledaš širi kontekst vidiš kolika je to u stvari manipulacija i da to nema veze sa istinom. Ali tako se manipuliše sa ogrovnom masom. Ista je stvar i sa drugim industirijama, koje sarađuju sa vladom.
Dakle, treba da smo svesni da nije sve onako kako nam se govori.
Pozdrav.
 
Magnetni odgovor na rak

MAGNETNI ODGOVOR NA RAK
Prevedeno sa Engleskog http:/www.familyhealthnews.com/3.html
Autor: William H Philpot. M.D.


Napravljen je stvarno veliki napredak u borbi sa rakom, ali gledati na rak na nacin kako je gledala medicina je kao da gledamo u stablo a ne vidimo sumu.

Postoje dva faktora u svezi raka koja su uvek prisutna.Sta mozemo napraviti u svezi ova dva faktora? Mozemo li raku odrezati glavu, mozemo li obrnuti proces nastajanja raka, ako manipulisemo ta dva faktora?

Ta dva faktora su kiselina (acidnost) i nedostatak kiseonika. Lokalno podrucje gde se rak nalazi ima kiselkasto (acidno) stanje i nedostatak kiseonika.

Problem je u tome da nismo na odgovarajuci nacin razmotrili sto mozemo uciniti sa ova dva poznata faktora koji su uvek prisutni bez obzira na druge stvari koje mogu biti prisutne.

Mozemo li izmanipulisati ova dva faktora koji moraju biti prisutni da bi rak nastao i na taj nacin obrnuti proces?

Ja ne ptvrdjujem izlecenje za bilo koju degenerativnu bolest i ne garantujem olaksanje od bola ili slabost tela.

Ja cu vam navesti neke slucajeve uspesno tretiranih bolesnika, ali oni su samo indikacija koju treba istraziti. Niko ne moze uzeti pojedini slucaj, bez obzira koliko su rezultati brilijantni, te time potvrdjivati izlecenje za specificno oboljenje pa tako i u slucaju raka.

Ovo su studije koje ce nam reci vrednosti i limite magnetnog tretmana.

Telo proizvodi svoje vlastito magnetno polje pomocu oksidacije. Ljudi su elektromagnetna bica. Mozak je pozitivno elektromagnetno polarizovan i periferija od mozga prema napolje je negativno elektromagnetno polarizovan.Kada imamo povredu neke vrste, elektricno polje i magnetno polje povrede su pozitivni.

Telo kroz svoje mehanizme zivcanog sistema i celija koje okruzuju zivcani sistem koncetrise negativna elektromagnetna polja u predelu povrede za proces izlecenja. Mora postojati negativno polje da bi izlecenje zapocelo. U protivnom izlecenje ne zapocinje.Apsolutno je neophodno da je negativno polje prisutno za vreme izlecujuceg procesa.Negativno magnetno polje je alkalizizirajuce.Mi moramo imati alkalna (bazna) podrucja da bi pocelo izlecenje,jer ne moze biti kiseonika kada je stanje kiselosti (acidnosti) prisutno.

Molekularni kiseonik moze biti prisutan jedino u alkalnom (luznatom) mediju.PH faktor naseg tela je 7,4 i mi smo kada je organizam zdrav alkalnom (baznom) stanju. Kada nase stanje poprimi acidni oblik postajemo bolesni i poprimamo razne simptome. Gde god je acidnost nastala to podrucje je upalno, mozemo ga zvati atrirtis ili ako je u mozgu psihoza. U ovisnosti gde je acidno stanje nastalo to odredjuje sta ce se dogoditi.

Moramo imati alkalno stanje da bi nastupilo izlecenje. Negativno polje odrzava alkalno stanje,ali ne moramo zavisiti od telesnih mehanizama da prizvedemo to polje. Mozemo upotrebiti spoljno magnetno polje,postaviti na potrebno podrucje i telo reaguje na isti nacin kao da je u pitanju vlastito magnetno polje.

Normalna celija je u alkalnom stanju. Ona mora biti takva jer u protivnom kiseonik ne moze biti prisutan za celijsku energiju.Imamo supstancu nazvanu Adenosin Trifostat (ATP) koja prizvodi biolosku energiju kroz upotrebu kiseonika.Dakle ona je alkalna i ima puno molekularnog kiseonika na raspolaganju. Na taj nacin mi prizvodimo nasu telesnu energiju.

Ljudska celija ima sposobnost da ovo napravi, ali infekcijski mikro organizmi (bakterije,virusi,gljivice,intestinalni paraziti) i celije raka upotrebljavaju drugu metodu.Nazvana je Fermentacoina Fosforijacija (fermentation phosphorylation). Oni proizvode ATP (svoju energiju) kroz fermentaciju i ne trebaju kiseonik.U stvari kad bi bilo dosta kiseonika ne bi mogli funkcionisati. Prisustvo kiseonika i alkalnost bi ih sprecila da funkcionisu tako da oni moraju imati acidno stanje moraju imati jako malo kiseonika da bi funkcionisali.

Normalna ljudska celija ima puno molekularnog kiseonika i normalni bazni PH. Celije raka ima acidni PH i manjak kiseonika.

Kako dobijamo acidno stanje. Mi razlicito reagujemo na hranu,hemikalije, otrove i ono sto udisemo.Svi oni proizvode acidno stanje lokalno i cak ga ponekad mozemo meriti sistematski ali vise lokalno gde se simptomi nalaze.

Modrice,upale,infekcije itd. su acidne. Bilo sta, sto neko podrucje cini acidnim je preduslov za razvoj raka gledajuci dugorocno.

Druga stvar se moze dogoditi. Mi mozemo imati prosecno 10000 povreda naseg genetskog materijala nazvanog DNA za vreme jednog dana uzrokovanih kancerogenim hemikalijama.

DNA moze biti izlecen popravljen ukoliko celije imaju puno kiseonika na raspolaganju i ukoliko se nalaze u alkalnom stanju.Nase telo popravlja DNA celo vreme, ako se nalazi u acidnom stanju onda se ne popravlja. Celije raka postaje ostecena i s obzirom da je u acidnom okruzenju ne moze se zaleciti te se reprodukuje sa svojim defektnim DNA.Nacin na koji mozemo pobediti rak je da stvorimo uslove pod kojima rak ne moze egzistirati.

Podizemo alkalnost podrucja gde se rak nalazi sa negativnim magnetnim poljem koje takodje podize celijski nivo kiseonika.

To moze biti razlog zasto rak umire.Ako postignemo stanje za optimalno funkcionisanje celija sa kiseonikom i odgovarajuci PH, sta smo dobili? Imamo dah zivota za ljudske celije i poljubac smrti za celije raka,bakterije,gljivice,viruse itd. Ovo je lepi antibiotik.

Slede opisi pojedinih slucajeva koje demonstriraju opravdanost za kvalitetnijim istrazivanjem medicins kih strucnjaka:

1. Kod sedamdesetpetogodisnje zene odjednom je primecen brzorastuci invazivan melanom na prednjem delu glave. To je bila klinicki pojava pocetka malignog melanoma. Nakon tri meseca kontinuiranog tretmana sa negativnim magnetnim poljem melanom se osusio i otpao sa pojavom nove koze ispod podrucja melanoma. Pojavilo se udubljenje na mestu melanoma i nakon dodatnog tronedeljnog tretmana negativnim magnetnim poljem mesto udubljenja se ispunilo i nije bilo znakova oziljaka. Nije bilo uopste vidljivo gde je bio tumor.

2. Muskarac kome je pomocu biopsije bio diagnostikovan rak prostate sa kostanim metastazama na doljnem delu kicme je konstantno tretiran nad spomenutim delovima sa negativnim magnetnim poljem. Tri meseca kasnije nije bilo znakova kostanih metastaza na rentgenskim slikama. PSA se promenio sa abnormalnih 28 na normalnih 2.

3. Muskarac u kasnim dvadesetim sa glioblastonom mozga koji ga je zadrzavala u nesvjesnom stanju uz kompletno nereagovanje na okolinu je bio korigovan sa konstantnom primenom negativnog magnetnog polja na glavu.

4.Muskarac sa rakom je bio tretiran hemoterapijom. Nakon dve godine je onkolog odlucio da se opet podvrgne hemoterapiji. Kada je pre dve godine bio podrvgnut prvom tretmanu izgubio je kosu i nokte na rukama i nogama. Za vreme drugog tretmana nije izgubio ni kosu ni nokte.

Onkolog ga je pitao sta je napravio ovaj put u odnosu na prvi put.Jedino sto je promenio nakon prvog tretmana je da je poceo spavati na magnetnom podmetacu sa negativnim magnetnim polom.

Robert O. Becker je demonstrirao prisutnost negativnog elektromagnetnog signala kod procesa zalecenja. Medjutim kada je upotrebio elektricno elektromagnetno polje da tretira rak efekat je bio suprotan od efekta negativnog magnetnog polja permanentnog magneta tj. rak je poceo rasti bez obzira da li je bio tretiran pozitivnim ili negativnim polom.

On je takodje dokazao da negativno magnetno polje proizvedeno od strane ljudskog tela podpomaze zalecenje. Finalni korak u lecenju negativnim magnetnim polom je da konstantno izlaganje negativnom magnetnom polju permanentnog magneta koji je veci nego ono sto zelimo tretirati uzrokuje umiranje celija raka ili da su ” popravljene” i vracene normalnom funkcionisanju ljudskih celija.

Moje je misljenje da je sa znanjima kojima sada raspolazemo medicinska nauka spremna na brzu demonstraciju najefikasnijeg nacina tretiranja raka. Ovaj novi smer u tretiranju raka sa negativnim magnetnim poljem i postizanjem alkalizacije i povecanim prilivom kiseonika je drasticno razlicit nego status quo od nacina “odrezi i ubij” pomocu otrova.

S.Meryl Rose je demonstrirala da bioloska elektromagnetna energija koja leci takodje ubija rak. O.Becker je demonstrirao da su neprekidna elektromagnetna negativna polja tela prisutna kod bilo kojeg procesa izlecenja. Ja sam radio ispitivanja da neprekidno staticno polje negativne magnetne polarnosti permanentnog magneta unistava rak, dok u isto vreme podupire izlecujuci proces bez tragova oziljaka.

Ova ispitivanja nam ne daju za pravo da tvrdimo da smo otkrili lek za rak. Daju nam jaku i solidnu indikaciju za vrstu istrazivanja koje bi trebali preduzeti da bi otkrili nacin za izlecenje raka.

Jos uvek je ispred nas dug i tezak put prije nego sto cemo sa etickog i naucnog stanovista moci reci da imamo lek za rak. Jedino sto mogu reci je da smo zadovoljni sa nasim istrazivanjima.

Dr. Wiliam H. Philpot M.D. uziva medicinsku praksu preko 40 godina. Napisao je veliki broj knjiga na temu komplementarne medicine i odrzao velik broj seminara da bi informisao ljude kako da se pobrinu za njihovo vlastito zdravlje
 
Magnetni odgovor na rak
Objavljeno 12/02/2012
MAGNETNI ODGOVOR NA RAK
Prevedeno sa Engleskog http:/www.familyhealthnews.com/3.html
Autor: William H Philpot. M.D.


Napravljen je stvarno veliki napredak u borbi sa rakom, ali gledati na rak na nacin kako je gledala medicina je kao da gledamo u stablo a ne vidimo sumu.

Postoje dva faktora u svezi raka koja su uvek prisutna.Sta mozemo napraviti u svezi ova dva faktora? Mozemo li raku odrezati glavu, mozemo li obrnuti proces nastajanja raka, ako manipulisemo ta dva faktora?

Ta dva faktora su kiselina (acidnost) i nedostatak kiseonika. Lokalno podrucje gde se rak nalazi ima kiselkasto (acidno) stanje i nedostatak kiseonika.

Problem je u tome da nismo na odgovarajuci nacin razmotrili sto mozemo uciniti sa ova dva poznata faktora koji su uvek prisutni bez obzira na druge stvari koje mogu biti prisutne.

Mozemo li izmanipulisati ova dva faktora koji moraju biti prisutni da bi rak nastao i na taj nacin obrnuti proces?

Ja ne ptvrdjujem izlecenje za bilo koju degenerativnu bolest i ne garantujem olaksanje od bola ili slabost tela.

Ja cu vam navesti neke slucajeve uspesno tretiranih bolesnika, ali oni su samo indikacija koju treba istraziti. Niko ne moze uzeti pojedini slucaj, bez obzira koliko su rezultati brilijantni, te time potvrdjivati izlecenje za specificno oboljenje pa tako i u slucaju raka.

Ovo su studije koje ce nam reci vrednosti i limite magnetnog tretmana.

Telo proizvodi svoje vlastito magnetno polje pomocu oksidacije. Ljudi su elektromagnetna bica. Mozak je pozitivno elektromagnetno polarizovan i periferija od mozga prema napolje je negativno elektromagnetno polarizovan.Kada imamo povredu neke vrste, elektricno polje i magnetno polje povrede su pozitivni.

Telo kroz svoje mehanizme zivcanog sistema i celija koje okruzuju zivcani sistem koncetrise negativna elektromagnetna polja u predelu povrede za proces izlecenja. Mora postojati negativno polje da bi izlecenje zapocelo. U protivnom izlecenje ne zapocinje.Apsolutno je neophodno da je negativno polje prisutno za vreme izlecujuceg procesa.Negativno magnetno polje je alkalizizirajuce.Mi moramo imati alkalna (bazna) podrucja da bi pocelo izlecenje,jer ne moze biti kiseonika kada je stanje kiselosti (acidnosti) prisutno.

Molekularni kiseonik moze biti prisutan jedino u alkalnom (luznatom) mediju.PH faktor naseg tela je 7,4 i mi smo kada je organizam zdrav alkalnom (baznom) stanju. Kada nase stanje poprimi acidni oblik postajemo bolesni i poprimamo razne simptome. Gde god je acidnost nastala to podrucje je upalno, mozemo ga zvati atrirtis ili ako je u mozgu psihoza. U ovisnosti gde je acidno stanje nastalo to odredjuje sta ce se dogoditi.

Moramo imati alkalno stanje da bi nastupilo izlecenje. Negativno polje odrzava alkalno stanje,ali ne moramo zavisiti od telesnih mehanizama da prizvedemo to polje. Mozemo upotrebiti spoljno magnetno polje,postaviti na potrebno podrucje i telo reaguje na isti nacin kao da je u pitanju vlastito magnetno polje.

Normalna celija je u alkalnom stanju. Ona mora biti takva jer u protivnom kiseonik ne moze biti prisutan za celijsku energiju.Imamo supstancu nazvanu Adenosin Trifostat (ATP) koja prizvodi biolosku energiju kroz upotrebu kiseonika.Dakle ona je alkalna i ima puno molekularnog kiseonika na raspolaganju. Na taj nacin mi prizvodimo nasu telesnu energiju.

Ljudska celija ima sposobnost da ovo napravi, ali infekcijski mikro organizmi (bakterije,virusi,gljivice,intestinalni paraziti) i celije raka upotrebljavaju drugu metodu.Nazvana je Fermentacoina Fosforijacija (fermentation phosphorylation). Oni proizvode ATP (svoju energiju) kroz fermentaciju i ne trebaju kiseonik.U stvari kad bi bilo dosta kiseonika ne bi mogli funkcionisati. Prisustvo kiseonika i alkalnost bi ih sprecila da funkcionisu tako da oni moraju imati acidno stanje moraju imati jako malo kiseonika da bi funkcionisali.

Normalna ljudska celija ima puno molekularnog kiseonika i normalni bazni PH. Celije raka ima acidni PH i manjak kiseonika.

Kako dobijamo acidno stanje. Mi razlicito reagujemo na hranu,hemikalije, otrove i ono sto udisemo.Svi oni proizvode acidno stanje lokalno i cak ga ponekad mozemo meriti sistematski ali vise lokalno gde se simptomi nalaze.

Modrice,upale,infekcije itd. su acidne. Bilo sta, sto neko podrucje cini acidnim je preduslov za razvoj raka gledajuci dugorocno.

Druga stvar se moze dogoditi. Mi mozemo imati prosecno 10000 povreda naseg genetskog materijala nazvanog DNA za vreme jednog dana uzrokovanih kancerogenim hemikalijama.

DNA moze biti izlecen popravljen ukoliko celije imaju puno kiseonika na raspolaganju i ukoliko se nalaze u alkalnom stanju.Nase telo popravlja DNA celo vreme, ako se nalazi u acidnom stanju onda se ne popravlja. Celije raka postaje ostecena i s obzirom da je u acidnom okruzenju ne moze se zaleciti te se reprodukuje sa svojim defektnim DNA.Nacin na koji mozemo pobediti rak je da stvorimo uslove pod kojima rak ne moze egzistirati.

Podizemo alkalnost podrucja gde se rak nalazi sa negativnim magnetnim poljem koje takodje podize celijski nivo kiseonika.

To moze biti razlog zasto rak umire.Ako postignemo stanje za optimalno funkcionisanje celija sa kiseonikom i odgovarajuci PH, sta smo dobili? Imamo dah zivota za ljudske celije i poljubac smrti za celije raka,bakterije,gljivice,viruse itd. Ovo je lepi antibiotik.

Slede opisi pojedinih slucajeva koje demonstriraju opravdanost za kvalitetnijim istrazivanjem medicins kih strucnjaka:

1. Kod sedamdesetpetogodisnje zene odjednom je primecen brzorastuci invazivan melanom na prednjem delu glave. To je bila klinicki pojava pocetka malignog melanoma. Nakon tri meseca kontinuiranog tretmana sa negativnim magnetnim poljem melanom se osusio i otpao sa pojavom nove koze ispod podrucja melanoma. Pojavilo se udubljenje na mestu melanoma i nakon dodatnog tronedeljnog tretmana negativnim magnetnim poljem mesto udubljenja se ispunilo i nije bilo znakova oziljaka. Nije bilo uopste vidljivo gde je bio tumor.

2. Muskarac kome je pomocu biopsije bio diagnostikovan rak prostate sa kostanim metastazama na doljnem delu kicme je konstantno tretiran nad spomenutim delovima sa negativnim magnetnim poljem. Tri meseca kasnije nije bilo znakova kostanih metastaza na rentgenskim slikama. PSA se promenio sa abnormalnih 28 na normalnih 2.

3. Muskarac u kasnim dvadesetim sa glioblastonom mozga koji ga je zadrzavala u nesvjesnom stanju uz kompletno nereagovanje na okolinu je bio korigovan sa konstantnom primenom negativnog magnetnog polja na glavu.

4.Muskarac sa rakom je bio tretiran hemoterapijom. Nakon dve godine je onkolog odlucio da se opet podvrgne hemoterapiji. Kada je pre dve godine bio podrvgnut prvom tretmanu izgubio je kosu i nokte na rukama i nogama. Za vreme drugog tretmana nije izgubio ni kosu ni nokte.

Onkolog ga je pitao sta je napravio ovaj put u odnosu na prvi put.Jedino sto je promenio nakon prvog tretmana je da je poceo spavati na magnetnom podmetacu sa negativnim magnetnim polom.

Robert O. Becker je demonstrirao prisutnost negativnog elektromagnetnog signala kod procesa zalecenja. Medjutim kada je upotrebio elektricno elektromagnetno polje da tretira rak efekat je bio suprotan od efekta negativnog magnetnog polja permanentnog magneta tj. rak je poceo rasti bez obzira da li je bio tretiran pozitivnim ili negativnim polom.

On je takodje dokazao da negativno magnetno polje proizvedeno od strane ljudskog tela podpomaze zalecenje. Finalni korak u lecenju negativnim magnetnim polom je da konstantno izlaganje negativnom magnetnom polju permanentnog magneta koji je veci nego ono sto zelimo tretirati uzrokuje umiranje celija raka ili da su ” popravljene” i vracene normalnom funkcionisanju ljudskih celija.

Moje je misljenje da je sa znanjima kojima sada raspolazemo medicinska nauka spremna na brzu demonstraciju najefikasnijeg nacina tretiranja raka. Ovaj novi smer u tretiranju raka sa negativnim magnetnim poljem i postizanjem alkalizacije i povecanim prilivom kiseonika je drasticno razlicit nego status quo od nacina “odrezi i ubij” pomocu otrova.

S.Meryl Rose je demonstrirala da bioloska elektromagnetna energija koja leci takodje ubija rak. O.Becker je demonstrirao da su neprekidna elektromagnetna negativna polja tela prisutna kod bilo kojeg procesa izlecenja. Ja sam radio ispitivanja da neprekidno staticno polje negativne magnetne polarnosti permanentnog magneta unistava rak, dok u isto vreme podupire izlecujuci proces bez tragova oziljaka.

Ova ispitivanja nam ne daju za pravo da tvrdimo da smo otkrili lek za rak. Daju nam jaku i solidnu indikaciju za vrstu istrazivanja koje bi trebali preduzeti da bi otkrili nacin za izlecenje raka.

Jos uvek je ispred nas dug i tezak put prije nego sto cemo sa etickog i naucnog stanovista moci reci da imamo lek za rak. Jedino sto mogu reci je da smo zadovoljni sa nasim istrazivanjima.

Dr. Wiliam H. Philpot M.D. uziva medicinsku praksu preko 40 godina. Napisao je veliki broj knjiga na temu komplementarne medicine i odrzao velik broj seminara da bi informisao ljude kako da se pobrinu za njihovo vlastito zdravlje
 
Upravo tako, najbolje je da sam proizvodiš hranu, to je idealno. Ali i ako nisi u stanju da sam proizvodiš hranu, trebalo bi da pređeš na biljnu ishranu i pored otrovnih supstanci sa kojima se tretiraju. Ipak nisu to preveliki otrovi zbog kojih ćemo se odreći te ishrane i reći da je nezdrava.
Ako si zainteresovan mogu ti preporučiti par sjajnih knjiga o organskoj proizvodnji hrane.

Primećujem ogrovnu dobronamernost sa tvoje strane, ali mleko, jaja, sir i td. su jako štetne namernice i mogu nas mnogo koštati u životu. Te namernice nose određeni rizik sa sobom, bio on 10% to je ipak rizik i mislim da nije vredno rizikovati. Mislim da nije vredno da dete propati ceo život jer je kao malo pilo kravlje mleko i obolelo od npr dijabetesa tipa 1. Ma kako se životinje hranile i tretirale, treba životinjske namernice što je više moguće izbegavati. Za obolele osobe bi bilo najbolje da ih uopšte ne konzumiraju.

Treba da smo svesni ovoga što sam pisao u prethodnom postu, mnogo toga korisnog je objavljeno ali vrlo brzo zataškano i sakriveno od javnosti. Te informacije i danas postoje, ali su preplavljene mnogim dezinformacijama. Industrija mleka je mnogo moćna, ona obuhvata školsko obrazovanje, obrazuje (bolje rečeno oblikuje) decu od malih nogu i usmerava ih u pravcu koje oni žele. Mogu ti kao primer navesti neka istraživanja koja je finansirala industrija mleka koja su pokazala da je melko navodno zdravo, izneseni su čak i radovi, rezultati tog ispitivanja, i to je super iz konteksta iz kog su oni to pretstavili, ali kada pogledaš širi kontekst vidiš kolika je to u stvari manipulacija i da to nema veze sa istinom. Ali tako se manipuliše sa ogrovnom masom. Ista je stvar i sa drugim industirijama, koje sarađuju sa vladom.
Dakle, treba da smo svesni da nije sve onako kako nam se govori.
Pozdrav.
За предлоге увек захвалан.
У мом крају смо ко клинци клопали црни 'леб и мас'неко са шећером неко са алевом паприком,со.
Обавезно млеко које смо куповали од сељака чије су краве живеле слободно.,кисело млеко(кева правила) ,јаја /сир понекад,кајмак редко.
Само једне старије госпође се сећам да је умрла од рака.Нико диабетес,хипертензију и друге модерне болести врло редко преугојеност.
Ситуација се променила 80-их са "добростањем"људи-сваки дан огромне количине меса а још горе после бомбардовања .
Неколико мојих школских другова помрло од различитог рака.

Сад,да изаберем по твом предлогу између ђавола и белзебуба сигурно нећу.
ГМ-биљке захтевају агресивније пестициде него раније а и више вештачког ђубрива=хемије.
Животиње за клање се гаје безпризорно ,кљукају свим могућим лековима,хормонима.

Гледамо да се хранимо "еко-биолошки"колко можемо и" разумно",и поред модерног посла да живимо са минималним стресом ил без њега кад је могуће.Станујемо у природи .Ал опет релативно кад изнад главе на пар хиљада метара пролећу авиони,ваљда стотинак на дан .
Ако хоћеш стварно еко-биолошки,морамо да се одселимо из града у неку вукојебину,без већих пара,редко ко може себи то да дозволи.
Нажалост,
изручени смо силницима на вољу и њихове одлуке.
 
"Fascinantna istinita priča o naučniku Maks Gersonu i terapiji koja je spasila živote mnogih ljudi obolelih od raka i drugih hroničnih bolesti. Gersonova terapija je zabranjena i neprihvatljiva od strane medicinskih institucija i farmaceutske industrije, iako je izlečila preko 99% slučajeva koji su smatrani neizlečivim od strane njihovih doktora. Desetine hiljada pacijenata izlečenih od raznih bolesti dokazuje da je Gersonova terapija uspešna i primenjiva. Maks Gerson ukazuje na povezanost čoveka i prirode, kao i našu nemarnost prema zagađenju životne sredine, čime smatra osnovnim uzrokom svih bolesti. Iako otrovan od strane njegovog pomoćnika, Maks Gerson je uspeo da sačuva svoj rukopis i svoje istraživanje i da to prenese svojoj unuci Šarlot, koja do danas uspešno leči ljude širom sveta i bori se da ova terapija svima bude dostupna."

 
Да допунимо а и проширимо, самим тим и помогнемо свима онима од потребе да се победи рак. Уједно коментар је у ходу са коментарима о магнетима и утицајима на тело. Српски академик Никола Трифуновић већ 15 год успешно предочава људима како да искористе његову терапију да се излече од рака.
Погледајте ако и кад можете оба видеа, и наравно проширите даље ову више него корисну информацију.

http://nikolatrifunovic.org/videos_serbian.asp

Свакако је лепо прочитати и написано

http://nikolatrifunovic.org/index_serbian.asp
 
mleko, jaja, sir i td. su jako štetne namernice i mogu nas mnogo koštati u životu. Te namernice nose određeni rizik sa sobom, bio on 10% to je ipak rizik i mislim da nije vredno rizikovati. Mislim da nije vredno da dete propati ceo život jer je kao malo pilo kravlje mleko i obolelo od npr dijabetesa tipa 1. Ma kako se životinje hranile i tretirale, treba životinjske namernice što je više moguće izbegavati. Za obolele osobe bi bilo najbolje da ih uopšte ne konzumiraju.

Ne uzimanje mleka, sira, jaja nas moze mnogo kostati u zivotu, narocito u decijem periodu. Nije vredno da dete zaostane u rastu i razvoju zbog deficitarne ishrane samo zato sto neki roditelji imaju pogresan stav o pravilnoj ishrani pa svoju decu lisavaju osnovnih zivotnih namirnica. Takve roditelje bi trebalo kaznjavati zakonom. Veganska ishrana je, kada su deca u pitanju, krajnje stetna. Vegetarijanska bi mogla da prodje ali ne kod sasvim male dece. Optimalna je raznovrsna ishrana koja ukljucuje namirnice i zivotinjskog i biljnog porekla. Naravno, od velikog znacaja, za zdrav zivot, je i fizicka akrivnost.
 
Слажем се са sdg, и никако са v kojom. Млечни производи никако нису основне животне намернице, ни деци а поготово не одраслима. Видео сам децу која нису окусила млеко кад су била мала, већ су пила природно сојино млеко, бељих и лепших зуба нисам видео него код њих. А све и да буде у реду да се поједе нешто млечно, то данас је поприлично хемија што се продаје, а како стоји српство биће ти млечни производи што се купују по радњама још горег квалитета. Храна може у продавницама да буде само гора, никако боља, тако да ће увек мање штетна да буде ротквица него млеко-
 
Ispovest coveka koji je nekada bio mlecni i stocni farmer...
HOW TO TELL THE TRUTH AND GET IN TROUBLE

I am a fourth-generation dairy farmer and cattle rancher. I grew up on a dairy farm in Montana, and I ran a feedlot operation there for twenty years. I know firsthand how cattle are raised and how meat is produced in this country.
Today I am president of Earth Save International, an organization promoting organic farming and the vegetarian diet.
Sure, I used to enjoy my steaks as much as the next guy. But if you knew what I know about what goes into them and what they can to do you, youd probably be a vegetarian like me. And, believe it or not, as a pure vegetarian now who consumes no animal products at all, I can tell you these days I enjoy eating more than ever.
If youre a meat-eater in America, you have a right to know that you have something in common with most of the cows youve eaten. Theyve eaten meat, too.
When a cow is slaughtered, about half of it by weight is not eaten by humans: the intestines and their contents, the head, hooves, and horns, as well as bones and blood. These are dumped into giant grinders at rendering plants, as are the entire bodies of cows and other farm animals known to be diseased. Rendering is a $2.4 billion-a-year industry, processing forty billion pounds of dead animals a year. There is simply no such thing in America as an animal too ravaged by disease, too cancerous, or too putrid to be welcomed by the all-embracing arms of the renderer. Another staple of the renderers diet, in addition to farm animals, is euthanized pets - the six or seven million dogs and cats that are killed in animal shelters every year. The city of Los Angeles alone, for example, sends some two hundred tons of euthanized cats and dogs to a rendering plant every month. Added to the blend are the euthanized catch of animal control agencies, and road kill. (Road kill is not collected daily, and in the summer, the better road kill collection crews can generally smell it before they can see it.) When this gruesome mix is ground and steam-cooked, the lighter, fatty material floating to the top gets refined for use in such products as cosmetics, lubricants, soaps, candles, and waxes. The heavier protein material is dried and pulverized into a brown powder-about a quarter of which consists of fecal material. The power is used as an additive to almost all pet food as well as to livestock feed. Farmers call it protein concentrates. In 1995, five million tons of processed slaughterhouse leftovers were sold for animal feed in the United States. I used to feed tons of the stuff to my own livestock. It never concerned me that I was feeding cattle to cattle.
Quoted from Howard Lyman's' book Mad Cowboy
 
Слажем се са sdg, и никако са v kojom. Млечни производи никако нису основне животне намернице, ни деци а поготово не одраслима. Видео сам децу која нису окусила млеко кад су била мала, већ су пила природно сојино млеко, бељих и лепших зуба нисам видео него код њих. А све и да буде у реду да се поједе нешто млечно, то данас је поприлично хемија што се продаје, а како стоји српство биће ти млечни производи што се купују по радњама још горег квалитета. Храна може у продавницама да буде само гора, никако боља, тако да ће увек мање штетна да буде ротквица него млеко-

A sta je osnovna zivotna namirnica deci do 6 meseci? Sojino mleko?
To sto su imali najbelje i najlepse zube ne znaci da su bili zdravi, moze da znaci i da su dobro drzavali higijenu.
Znaci, samo je mleko 'hemija' a rotkvicu koju kupis niko nije tretirao hemijom?
 
A sta je osnovna zivotna namirnica deci do 6 meseci?
Ја мислим да је основна животна намерница бебама кравље млеко, крављи сир, и прасетина.

Да бих се држао теме, указао бих на до скора рекламирани лек за рак или производ који помаже у излечењу од рака, то је била ајкулина хрскавица и прочитао сам да то није тачно. Прочитао сам текст на српском, а после и сам мало истражио и из датог сам видео да тај лек је била једна неистина. Не бих улазио у то да ли је било намерно или не. Вилијам Лејн (William Lane) је био оснивач и држатељ идеје да његов лек лечи, направио фирму Картлиџ Технолоџис (Cartilage Technologies), да би исти 96 год објавио да лек није ефикасан. Кога интересује може сам да истражи о овој теми.
 
Слажем се са sdg, и никако са v kojom. Млечни производи никако нису основне животне намернице, ни деци а поготово не одраслима. Видео сам децу која нису окусила млеко кад су била мала, већ су пила природно сојино млеко, бељих и лепших зуба нисам видео него код њих. А све и да буде у реду да се поједе нешто млечно, то данас је поприлично хемија што се продаје, а како стоји српство биће ти млечни производи што се купују по радњама још горег квалитета. Храна може у продавницама да буде само гора, никако боља, тако да ће увек мање штетна да буде ротквица него млеко-
Mleko ne da pomaže zubima i kostima kako se tvrdi, već ima potpuno kontra efekat, katastrofalno šteti i zubima i kostima.
Ali moćne industrije (u ovom lsučaju mlečne) prodaju maglu naivnoj masi, koja ne ume da misli svojim glavama.
Najviše što možeš je da utičeš na svoju okolinu, svoje dete, svoju porodicu.
 
Ја мислим да је основна животна намерница бебама кравље млеко, крављи сир, и прасетина.

Да бих се држао теме, указао бих на до скора рекламирани лек за рак или производ који помаже у излечењу од рака, то је била ајкулина хрскавица и прочитао сам да то није тачно. Прочитао сам текст на српском, а после и сам мало истражио и из датог сам видео да тај лек је била једна неистина. Не бих улазио у то да ли је било намерно или не. Вилијам Лејн (William Lane) је био оснивач и држатељ идеје да његов лек лечи, направио фирму Картлиџ Технолоџис (Cartilage Technologies), да би исти 96 год објавио да лек није ефикасан. Кога интересује може сам да истражи о овој теми.

Ne razumeš se ti baš najbolje...Kravlje mleko može da prouzrokuje dijabetes tip 1 kod dece.
Toliko o tome :aha:
 
Ne razumeš se ti baš najbolje...Kravlje mleko može da prouzrokuje dijabetes tip 1 kod dece.

Ма да ли је могуће.

Онда храна за бебе, али већ од треће недеље, качкаваљ, масни сир, прасетина и јагњетиња и бели хлеб, а за дезерт торта од чоколаде са што више јаја и шећера, и хемикалија укуса и боја. А ако се беби не свиђа торта, онда обавезно као замена сладолед.
 
Ма да ли је могуће.

Онда храна за бебе, али већ од треће недеље, качкаваљ, масни сир, прасетина и јагњетиња и бели хлеб, а за дезерт торта од чоколаде са што више јаја и шећера, и хемикалија укуса и боја. А ако се беби не свиђа торта, онда обавезно као замена сладолед.
:rotf:
 
Koliko znam svi se alternativci hvale velikim uspesima ali ti uspesi nikada nisu zvanično potvrđeni.
Imam rak. Lično sam probao aloju - bez ikakvog rezultata!

Ја ти на првом месту желим да се излечиш од рака и да будеш у одличном здрављу. Ја сам на више места на овом форуму упућивао на рад Николе Трифуновића. Ако будеш мислио да треба да ступиш у контакт са њим зарад твог излечења, то би ти био свакако користан потез по мом мишљењу. За доказе о успесима не бригај, бићеш упућен на исте.

На здравље ти било.
 
tesko da ces od aloje da ozdravis
Ni od aloje ni od bilo čega sličnog!

Ја ти на првом месту желим да се излечиш од рака и да будеш у одличном здрављу. Ја сам на више места на овом форуму упућивао на рад Николе Трифуновића. Ако будеш мислио да треба да ступиш у контакт са њим зарад твог излечења, то би ти био свакако користан потез по мом мишљењу. За доказе о успесима не бригај, бићеш упућен на исте.

На здравље ти било.
Hvala!
Posle svega, ostajem uveren da alternativna medicina u ovakvim slučajevima ne pomaže.
 

Back
Top