Zašto žene vole muškarce?

prolaznik011

Ističe se
Banovan
Poruka
2.536
Postoji mnogo različitih razmišljanja na tu temu. Da li treba da objašnjavamo našu ljubav? Zašto da ne? Naročito ako je to zanimljivo.




"Zašto volimo muškarce” – to je tema o kojoj se mnogo diskutuje među ženama, na internetu, po raznim forumima.

Evo liste odgovora koju je sastavio čuveni pisac, Paolo Koeljo:

- Zato što nikada ne komentarišu šta će susedi pomisliti

- Zato što uvek znamo o čemu razmišljaju i kad otvore usta, kažu upravo ono na šta smo pomislile

- Zato što nikada ne bi mučili sebe noseći visoke štikle

- Zato što su poput nara: teško se otvaraju, ali je unutrašnjost preukusna

- Zato što vole da istražuju naše telo i pobede našu dušu

- Zato što ih 14-ogodišnja devojčica može ostaviti bez reči, a 25-ogodišnja devojka ih može ukrotiti bez napora

- Zato što ih uvek privlači ekstremno: ratnici, monasi, umetnici ili generali

- Zato što rade sve što je u njihovoj moći kako bi sakrili svoje slabosti

- Zato što uvek pojedu sve sa tanjira i ne osećaju se krivima zbog toga.

- Zato što je njihov najveći strah da ne budu muškarci (ženi nikad ne pada na pamet da ne bude žena)

- Zato što ih oduševljavaju toliko neinteresantne stvari: poput toga šta im se desilo na poslu ili automobila

- Zato što ih ne muči njihovo telo, osim malih stvari poput ćelavljenja ili naraslog stomaka

- Zato što što imaju ramena na koja možemo nasloniti glavu i zaspati spokojno

- Zato što su tako hrabri kada treba da ubiju insekte

- Zato što nikada ne kriju svoje godine

- Zato što, bez obzira šta pokušavaju da dokažu, ne mogu da žive bez žene

- Zato što kad im kažemo da ih volimo, uvek pitaju: “Kako?”

- Zato što čine da se osećamo ženstveno, zato što su ogledala kroz koje se reflektuje naša lepota, zato što su polovine koje nas čine kompletnim.

Ovo je mali zabavan chlanak za zene koje vole mushkarce.Nadam se da se one druge neche nachi uvredjene i nepotrebno komentarisati.
 
zasto ja volim sve muskarce generalno, ili zasto volim samo pojedinacne primerke?
generalno volim kod muskaraca to sto nisu trivijalni, pateticni, sto vecina muskaraca poseduje zdrav i lep smisao za humor, sto su mnogo neoptereceniji od zena, kao prijatelji iskreniji, i sto nisu toliko zavidljivi i ljubomorni

sto se tice pojedinacnih primeraka koje sam volela i koje volim, osnovni razlog je ono sto su mi pruzili ili mi cine/pruzaju u zivotu
 
Ma jes' ono,zashto da zene objashnjavaju natprirodne pojave i misterije?

Da, zašto što mi da objašnjavamo kada je čuveni (muški) pisac bestselera sve rekao?

Smaraju te opšte 'istine'. Niti žene vole sve muškarce, niti ih vole 'Zato što nikada ne komentarišu šta će susedi pomisliti'. Izvini, ali meni je ova citirana izjava dno, prvo sam htela nešto i da napišem, ali sam onda shvatila da sam kao žena, po Koelju, automatski kreten, pa sam odustala.
 
Da mislim da ste kreteni,nikad ne bih ovde postavio temu.Za razliku od vas koje sve znate o mushkarcima,ja o vama znam malo i nije me sramota da priznam.

Ja ne znam sve o muškarcima, to je nemoguće. Ali znam da nije lepo da vređaš domaćina kada dođeš u goste - zašto moraš da počneš temu uvredljivim citatima? Misliš da će onda biti posećenija? E sad iz inata neću da pišem ovde : )
 
- Zato što nikada ne komentarišu šta će susedi pomisliti - draga, nemoj sada da me teras da idem da iznosim djubre, zezace me komsija Pera da sam papucar
- Zato što uvek znamo o čemu razmišljaju i kad otvore usta, kažu upravo ono na šta smo pomislile - taman kad sedneš, e ljubavi aj mi dodaj peškir zaboravio sam a mokar sam da ne izlazim
- Zato što nikada ne bi mučili sebe noseći visoke štikle - jao kolike su ove ribe sada, sve viskoke cime ih hrane, ima da kupim one nove patike sa duplim djonom

- Zato što vole da istražuju naše telo i pobede našu dušu - ma sve joj reci, sve sto želi da čuje i vodis je u krevte brate nema da brines
- Zato što ih 14-ogodišnja devojčica može ostaviti bez reči, a 25-ogodišnja devojka ih može ukrotiti bez napora -klinka mi nešto priča ništa je ne razumem, ali ova starija odma zna šta hoću ne femka se
- Zato što ih uvek privlači ekstremno: ratnici, monasi, umetnici ili generali - ja ću uvek, uvek da budem dečak
- Zato što rade sve što je u njihovoj moći kako bi sakrili svoje slabosti - umire od gladi: kako ja volim kada ti kuvas, kuvas bolje od moje majke, nikad ne bih isao u restoran pored tebe
- Zato što uvek pojedu sve sa tanjira i ne osećaju se krivima zbog toga. - a sta? ovo je bilo za decu? ja mislio vi jeli..ebiga što ostavljas ti si kriva
- Zato što je njihov najveći strah da ne budu muškarci (ženi nikad ne pada na pamet da ne bude žena) - jel sam ko derpe u ovom roze džemperu?

- Zato što ih oduševljavaju toliko neinteresantne stvari: poput toga šta im se desilo na poslu ili automobila -to ljubavi, nisu gluposti, to je ozbiljna stvar

- Zato što ih ne muči njihovo telo, osim malih stvari poput ćelavljenja ili naraslog stomaka - e brate, i ja sam jednom merio onako iz zezanja, mislim sta da ti kažem lenjir mi bio kratak
- Zato što što imaju ramena na koja možemo nasloniti glavu i zaspati spokojno - a? sta ti je sta me budis nije valjda da sam hrkao
- Zato što su tako hrabri kada treba da ubiju insekte - ma necu da lovim bubu, izaći će sama, jel da da će da izađe?
- Zato što nikada ne kriju svoje godine - ma pusti to, nego slušaj...

- Zato što, bez obzira šta pokušavaju da dokažu, ne mogu da žive bez žene - ebiga brate, jeste oženio sam se, mora neko da me pere, kuva, pegla, keva više ne može

- Zato što kad im kažemo da ih volimo, uvek pitaju: “Kako?” - izvini, nisam te čuo, ajd ponovi samo sačekaj reklame
- Zato što čine da se osećamo ženstveno, zato što su ogledala kroz koje se reflektuje naša lepota, zato što su polovine koje nas čine kompletnim.- i sa ovim se potpuno slažem:heart:


Ovo je mali zabavan chlanak za zene koje vole mushkarce.Nadam se da se one druge neche nachi uvredjene i nepotrebno komentarisati- samo mi je bilo inspirativno., prihvati muški, nemo se ljutiš[/QUOTE]
 
Sofffy apsolutna pobednica. Ja licno ne znam zasto nas vole kad vidim kakvih sve primata ima, priroda ih je valjda podarila sa vecim stepenom tolerancije i hvala njojzi. Mogu zilion razloga nabrojati zasto ja volim zene ali koga libo racku za moje nebitno misljenje, a i nije to tema. Jedva cekam da me zavoli neka zena...
 
Postoji mnogo različitih razmišljanja na tu temu. Da li treba da objašnjavamo našu ljubav? Zašto da ne? Naročito ako je to zanimljivo.




"Zašto volimo muškarce” – to je tema o kojoj se mnogo diskutuje među ženama, na internetu, po raznim forumima.

Evo liste odgovora koju je sastavio čuveni pisac, Paolo Koeljo:

- Zato što nikada ne komentarišu šta će susedi pomisliti

- Zato što uvek znamo o čemu razmišljaju i kad otvore usta, kažu upravo ono na šta smo pomislile

- Zato što nikada ne bi mučili sebe noseći visoke štikle

- Zato što su poput nara: teško se otvaraju, ali je unutrašnjost preukusna

- Zato što vole da istražuju naše telo i pobede našu dušu

- Zato što ih 14-ogodišnja devojčica može ostaviti bez reči, a 25-ogodišnja devojka ih može ukrotiti bez napora

- Zato što ih uvek privlači ekstremno: ratnici, monasi, umetnici ili generali

- Zato što rade sve što je u njihovoj moći kako bi sakrili svoje slabosti

- Zato što uvek pojedu sve sa tanjira i ne osećaju se krivima zbog toga.

- Zato što je njihov najveći strah da ne budu muškarci (ženi nikad ne pada na pamet da ne bude žena)

- Zato što ih oduševljavaju toliko neinteresantne stvari: poput toga šta im se desilo na poslu ili automobila

- Zato što ih ne muči njihovo telo, osim malih stvari poput ćelavljenja ili naraslog stomaka

- Zato što što imaju ramena na koja možemo nasloniti glavu i zaspati spokojno

- Zato što su tako hrabri kada treba da ubiju insekte

- Zato što nikada ne kriju svoje godine

- Zato što, bez obzira šta pokušavaju da dokažu, ne mogu da žive bez žene

- Zato što kad im kažemo da ih volimo, uvek pitaju: “Kako?”

- Zato što čine da se osećamo ženstveno, zato što su ogledala kroz koje se reflektuje naša lepota, zato što su polovine koje nas čine kompletnim.

Ovo je mali zabavan chlanak za zene koje vole mushkarce.Nadam se da se one druge neche nachi uvredjene i nepotrebno komentarisati.
Bre, nešto se i ne prepoznajem u ovim crticama..........
 

Back
Top