Najludji citati sa foruma...

Incognito

Poznat
Poruka
8.226
Posto neznam zvanicnu statistiku koliko je postova stavljeno na forum, daj bar da napravimo listu najblesavijih, najbolesnijih, najidiotskijih komentara... Da covek ne mora da se mota po forumu da nadje smesne komentare... a i da ne mora da se smeje ljudima koji su ih postavili direktno... Evo dva moja predloga:

Tinedzeri-snaja88:
Prvi put sa 11-12 godina...fantaasticno...ali ne idem cesto... :cry:

Zenski kutak-'sada vec ozbiljan moma'k (o kondilomima):
dobio sam i u vojsci, posle tecnog azota upotrebe tecnog azota na VMC-u fala bogu evo vec devet godina radimo nas dvojica.
opusti se. nista strasno. ali uzmi dobrog lekara.

etc.
 
Ovo da ne gledaju mala deca :!: :!: :!:

Religija-musliman:
"...PRAVDO" ups grska hteo sam da kazem stoko, ovco, tele cetnicko popusi ga svim muslimanima i arapima redom rdjo jedna cetnicka upisam ti se u sred biblije i isusa hrista i u onaj krst na koji su ga razapeli u sve ti se to naserem i napisam znas.
ma je*em ti i sestru i mater i sve svece sto imas bozic i slavu sve ti *.
i nemoj vise da sam video da si nesto lose napisao o kur´anu i islamu magare nacionalisticko.
Izvinjavam se na psovkama ali stvarno me je ovo djubre cetnicko izagnalo iz takta tako da sam morao ovo da mu kazem.
a sto se tice bombasa samoubica!!!
oni su prinudjeni da to urade jer nemaju tenkove i avione kao ona djubrad jevrejska

Kazem ja... treba prekrstiti 'Religija' u 'Humor i Satira', jer likovi koji obeduju tamo su smesniji nego bilo koji vic :wink:
 
Regioni>Afrika

Andjeo iz pakla
Gost
Ima li koga na ovome forumu da je iz HN?Ako ima neka se javi da malo proćaskamo

hauba
član
E ANDJELE! JA SAM ZNAO DA JE HERCEG NOVI NA KRAJU SVETA ... ALI U AFRICI... NIKAKO!!!

:lol: bez uvrede...pozdrav mojim novljanima!
 

Back
Top