ko zna zna

skajvoker

Obećava
Poruka
55
u jednoj prosecnoj vezi a moze i u nekoj drugoj ko je majistor za nerviranje drugog, ko ima diplomu za zezanje i pruzanje niskih udaraca partneru, muskarac ili zena
ja mislim da smo prilicno jednaki ali vi zene ,devojke vodite
 
Isto smo ali je to kod zena uocljivije jer vole da javno zayebavaju i pokazu kako su dominantne nad partnerom i mogu da ga zezaju.Osim toga, ima onaj faktor koji je veoma bitan a to je 'najbolja drugarica' tako da muskarac u stvari trpi niske udarce koji su cesto ali ne uvek potekli iz zajednicke manufakture doticne i njene najbolje drugarice.
Kod muskaraca se to uglavnom svodi na prevaru, lazi koje su bezazlene ili srednjeg stepena dok se kod zena radi o genetski usadjenoj neiskrenosti i potrebi da se pred auditorijumom tj. okolinom dokaze kao ta koja moze da drzi sve konce u vezi i zadaje niske udarce.
 
Hogar68:
snoshaj efendija:
mammy:
vidi se da ste uvjek imali zdrave veze :roll:

Da, kresali nas u bulju dok nam oci ne izvale i svrsavali u sve rupe.Na kraju kitu obrisali maminom najdrazom zavesom koju joj je poklonila tetka-Smiljka za godisnjicu braka. To je ljubav, zar ne kapiras?

Baš mi je žao...

Nema potrebe da nas zalis.Mi to obozavamo!Ljubav, kapiras?(naravno, pod uslovom da smo zene).
 
snoshaj efendija:
Hogar68:
snoshaj efendija:
mammy:
vidi se da ste uvjek imali zdrave veze :roll:

Da, kresali nas u bulju dok nam oci ne izvale i svrsavali u sve rupe.Na kraju kitu obrisali maminom najdrazom zavesom koju joj je poklonila tetka-Smiljka za godisnjicu braka. To je ljubav, zar ne kapiras?

Baš mi je žao...

Nema potrebe da nas zalis.Mi to obozavamo!Ljubav, kapiras?(naravno, pod uslovom da smo zene).

Šta je tebi?
 
Hogar68:
snoshaj efendija:
Hogar68:
snoshaj efendija:
mammy:
vidi se da ste uvjek imali zdrave veze :roll:

Da, kresali nas u bulju dok nam oci ne izvale i svrsavali u sve rupe.Na kraju kitu obrisali maminom najdrazom zavesom koju joj je poklonila tetka-Smiljka za godisnjicu braka. To je ljubav, zar ne kapiras?

Baš mi je žao...

Nema potrebe da nas zalis.Mi to obozavamo!Ljubav, kapiras?(naravno, pod uslovom da smo zene).

Šta je tebi?

Nista.Zasto pitas?
 
snoshaj efendija:
peach:
nema pravila.ni izuzetka bez pravila. :roll:
silly topic :x

Koliko se secam, ti si predlozila jedan paket mera za onog momka koji je zaljubljen u kurvu. Na vrhu piramide tih mera i postupaka stoje niski udarci, i to bas niski.
da,da,jesam! :D
al' ovde je rec o "prosecnoj vezi" :wink:
meni sex sa kancelarijskom i to jos udatom bataljonkom ne zvuci na prosecnu vezu :roll:
samo u extremnim situacijama treba biti surov...prema onima koji to zasluze! 8)
 

Back
Top