Ima devojku vec 6 meseci... NEVINA JE...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam da li je normalno da se stidi, jer ste vas dvoje vec 6 meseci zajedno!! To nije mala stvar :) Ali smatram, da ne smes da je pozurujes i da vrsis presije na nju po tom pitanju(ona ipak ima 16god. samo) a + je nevina!
Taj famozni PRVI PUT nikada ne moze biti extra sjajan(po nju konkretno), tako da smatram da ne bi trebalo da svesno cinis da se ona oseca losije, pozurujuci je!
 
A šta je to zabrinjavajuće što je devojka(čica) sa 16 godina nevina?
I to što ste šest meseci zajedno ništa ne znači.
Ako devojka nije spremna,stidi se,boji se ili šta već, ne treba je gnjaviti i navaljivati.
A ti da je i malo voliš,ne bi ti to bilo prioritet.
A i ne bi postavio takvu temu.
Izgleda da ti je samo to važno :evil: :evil: :evil:
 
Ja sam bila u slicnoj situaciji pre dve godine.Moj tadasnji decko je navaljivao da spavamo vec posle mesec dana,a ja jednostavno nisam bila za to.Posle me je smarao jos tri meseca i na kraju sam raskinula.Verovatno nisam spavala sa njim jer me pritiskao.Tako da nemoj da pritiskas,mada je sest meseci dug period...pozelece to ona uskoro,veruj mi :wink:
 
devojcica_20:
SICILY:
devojcica_20:
Opet nevina... :roll:
Kad i nama nevinima dosadi da dajemo savete na tu temu, kako li je tek ostalima! :D :wink:



Nevina a? :D I ti...?? :D :D :P Jooooj!!!
Koliko je to sada normalno?? :roll: Ima trenutaka kada se osecam kao kreten zbog toga, mada ne bi trebalo! :? :)

Ne razumem bas sasvim tvoju reakciju...pojasni malo


:arrow: Nevina sam i ja :wink: :oops: :oops:
 
Шта кажеш, има 16 година, и још се стиди, па се чудиш зашто се стиди. Јеси ли ти нормалан момче?
Страшно је твоје размишљање. Да човек заплаче.
Јасно је из овога као дан да ти не волиш ту девојку, јер да је волиш не би је наговарао да се вата и да спава са тобом. Јасно је да је главни разлог што си са њоме да би је стрпао у кревет и да би је ватао.
Она је јадна наивна и то не схвата, јер да схвата, оставила би те без размишљања...
Како те није срамота да малолетну невину девојчицу наводиш на тако нешто? Где ће ти душа? А колико видим ни ти ниси пуно старији од ње.
Да сам ја којим случајем брат од те девојке ти јој не би смео више прићи...
 
Smole:
Devojka ima 16 god. i jos se stidi. Neznam zasto? Da li treba jos da sacekamo ili nekako da pokusamo? Sta da radim? :?: :?: :?:
Pod 1) pogledaj slicnu temu koja je trenutno aktuelna 2)pitanje je koliko je tebi godina , ona je jos mlada...sex jeste lep ali ima i ona druga strana za koju nije svaka devojka od 16 godina spremna...
Nemoj da je pozurujes...Ipak za to treba doza zrelosti koja u to doba jos mozda odsutna.
 
devojcica_20:
SICILY:
devojcica_20:
Opet nevina... :roll:
Kad i nama nevinima dosadi da dajemo savete na tu temu, kako li je tek ostalima! :D :wink:



Nevina a? :D I ti...?? :D :D :P Jooooj!!!
Koliko je to sada normalno?? :roll: Ima trenutaka kada se osecam kao kreten zbog toga, mada ne bi trebalo! :? :)

Ne razumem bas sasvim tvoju reakciju...pojasni malo
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Selena:
A šta je to zabrinjavajuće što je devojka(čica) sa 16 godina nevina?
I to što ste šest meseci zajedno ništa ne znači.
Ako devojka nije spremna,stidi se,boji se ili šta već, ne treba je gnjaviti i navaljivati.
A ti da je i malo voliš,ne bi ti to bilo prioritet.
A i ne bi postavio takvu temu.
Izgleda da ti je samo to važno :evil: :evil: :evil:

Ali Selena 6 meseci.....malo li je.... :?:
 
jagodica:
pa koji rok im ti dajesh. 150 dana

Tebe bih cekao i 200 ako treba....
1.gif
 
lav607:
Selena:
A šta je to zabrinjavajuće što je devojka(čica) sa 16 godina nevina?
I to što ste šest meseci zajedno ništa ne znači.
Ako devojka nije spremna,stidi se,boji se ili šta već, ne treba je gnjaviti i navaljivati.
A ti da je i malo voliš,ne bi ti to bilo prioritet.
A i ne bi postavio takvu temu.
Izgleda da ti je samo to važno :evil: :evil: :evil:

Ali Selena 6 meseci.....malo li je.... :?:

A 16 godina nije malo?
 
Selena:
lav607:
Selena:
A šta je to zabrinjavajuće što je devojka(čica) sa 16 godina nevina?
I to što ste šest meseci zajedno ništa ne znači.
Ako devojka nije spremna,stidi se,boji se ili šta već, ne treba je gnjaviti i navaljivati.
A ti da je i malo voliš,ne bi ti to bilo prioritet.
A i ne bi postavio takvu temu.
Izgleda da ti je samo to važno :evil: :evil: :evil:

Ali Selena 6 meseci.....malo li je.... :?:

A 16 godina nije malo?

Ma zezam se bar me ti poznajes...... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top