" TEZINA LANACA" VECERAS NA TV BN ...

Kakve veze ima "humanitarni kamp za vanredne ekološke situacije" u Nišu, koji je, koliko sam razumjela, u osnivanju (2011.god) sa raspadom Jugoslavije (1991-99.god)?
Rusi su kao ljudi potpisali sporazum. Ameri su svoje vojne baze formirali nasilno, nakon bombardovanja.
Aj se posloži pa ćemo nastaviti

Pa nisu valjda amerikanci skovali zaveru protiv Srba da bi Rusi u sred Srbije napravili bazu?
 
I sta cemo mi kao narod da uradimo . Da izadjemo i borimo se protiv ovih izdajica koi su nam nametnuti ili cemo da ih pustimo da zauvek budu tu i upropaste sve do kraja . Ja sam spremna za borbu . Vojni puc ne mogu da izvrse jer vojsku nemaju , i ono sto imaju je negde u inostranstvu ( ko je pratio film shvatice ) . :sad2:
 
Одличан филм и сви истинољубиви људи би требало да га одгледају.
Није ни чудо што онима којима не одговара су га макли са Јутјуба и осталих страница за уснимавање.
 
Сада сам први пут одгледао филм - и могу рећи ДА САМ ОДУШЕВЉЕН. Филм је документаристички И ПОТПУНО ОБЈЕКТИВАН... НЕ ДРЖИ НИКОМЕ СТРАНУ - једноставно објективан...

Пре извесног времена аутор тог филма био је гост на тв-хепи код оног Марића - зове се БОРИС МАЛАГУРСКИ... и колико сам разумео он је већину живота провео ван Србије и ја сам се чудио како би тај клинац могао направити неки филм који је, гле чуда, НА НЕКИ НАЧИН ЗАБРАЊЕН КОД НАС ЗА ПРИКАЗИВАЊЕ - АЛИ ЈЕ НЕВЕРОВАТНО ПАМЕТНО и МУДРО ПОКУПИО СВЕ ЧИЊЕНИЦЕ "НА ГОМИЛУ" И САСТАВИО ПРИЧУ.
Посебно ми је симпатично то што (мислим да је он у питању) је он као аутор филма И КОМЕНТАТОР - и што је све докуметнаристичке тренутке који би могли бити ефектни у негативном смислу речи и на неки начин као истина изазвати одређену "побуну" - успео да денфује тј.умекша својим духовитим коментарима.

ЈЕДНОМ РЕЧЈУ ОДЛИЧАН ФИЛМ, ОДЛИЧНО СВЕДОЧАНСТВО ОВОГ ВРЕМЕНА И СВЕ ЧЕСТИТКЕ ВЕОМА МЛАДОМ И ИНТЕЛИГЕНТНОМ АУТОРУ!!!!!!!:klap::klap::klap:.........:super::super::super:
 
Još jedna od zavera, a šta drugo.. :D

Па да, зато га треба што пре уклонити како би потрли све трагове властитих злочина, као идемо у блиставу ЕУ будућност и те приче, мада вам нико ништа не верује, ал' ајде наставите по свом. Било би добро да неко умножи овај филм и постави на нет да се млађе генерације едукују.
 
Poslednja izmena:
Сада сам први пут одгледао филм - и могу рећи ДА САМ ОДУШЕВЉЕН. Филм је документаристички И ПОТПУНО ОБЈЕКТИВАН... НЕ ДРЖИ НИКОМЕ СТРАНУ - једноставно објективан...

Пре извесног времена аутор тог филма био је гост на тв-хепи код оног Марића - зове се БОРИС МАЛАГУРСКИ... и колико сам разумео он је већину живота провео ван Србије и ја сам се чудио како би тај клинац могао направити неки филм који је, гле чуда, НА НЕКИ НАЧИН ЗАБРАЊЕН КОД НАС ЗА ПРИКАЗИВАЊЕ - АЛИ ЈЕ НЕВЕРОВАТНО ПАМЕТНО и МУДРО ПОКУПИО СВЕ ЧИЊЕНИЦЕ "НА ГОМИЛУ" И САСТАВИО ПРИЧУ.
Посебно ми је симпатично то што (мислим да је он у питању) је он као аутор филма И КОМЕНТАТОР - и што је све докуметнаристичке тренутке који би могли бити ефектни у негативном смислу речи и на неки начин као истина изазвати одређену "побуну" - успео да денфује тј.умекша својим духовитим коментарима.

ЈЕДНОМ РЕЧЈУ ОДЛИЧАН ФИЛМ, ОДЛИЧНО СВЕДОЧАНСТВО ОВОГ ВРЕМЕНА И СВЕ ЧЕСТИТКЕ ВЕОМА МЛАДОМ И ИНТЕЛИГЕНТНОМ АУТОРУ!!!!!!!:klap::klap::klap:.........:super::super::super:

Малагурски је режирао, око сценарија и приче му је помогао Срђа Трифковић.
 
Малагурски је режирао, око сценарија и приче му је помогао Срђа Трифковић.

Uopšte se ne primećuje ta "nepristrasnost"... :whistling:

Рођен је 19. јула у Београду. Дипломирао је у области међународних односа на Сасекс универзитету у Уједињеном Краљевству. Докторирао је из области историје на Универзитету у Саутхамптону у Уједињеном Краљевству. Био је савјетник Владе Републике Српске, и њен заступник у западним медијима у периоду до 1995. За вријеме распада Југославије је обављао дужност представника Републике Српске у Лондону, и био је савјетник Биљане Плавшић током њеног председничког мандата. Био је савјетник Војислава Коштунице, током његовог председничког манадата, као и савјетник престолонасљедника принца Александра II Карађорђевића. Др Срђа Трифковић је био директор центра за међународне односе при Рокфорд институту у Илиноју, до 31. децембра 2008, када је дао оставку. Био је уредник одјељења међународних односа при америчком палеоконзервативном магазину Хронике (1998–2009). Као новинар је радио за британски ББЦ радио, Глас Америке, амерички U.S. News & World Report, Вашингтон Тајмс, те за београдски магазин Дуга.
 
Малагурски је режирао, око сценарија и приче му је помогао Срђа Трифковић.

Пре свега, Срђа Трифковић је један од наших највећих интелектуалаца - ВРХ... ИНТЕЛЕКТУАЛНИ КРЕМ СРБИЈЕ... било би добро да је тако јер и Срђа Трифковић нема милости уколико дође до докумената који упућују на истину.

А што се тиче малог Малагурског, он ме је посебно одушевио јер је прикупио СВЕ и СВАШТА - и лепо поређао и направио један ИСТИНИТИ МОЗАИК ЧИЊЕНИЦА... зато овдашња стока и неће да емитује филм...

Вечерас сам филм одгледао са још неколико особа потпуно другачијег политичког става од мог - и нико од њих није имао ни један "приговор"...све је ДОКУМЕНТОВАНО... НАРОЧИТО ЗЛО ЈЕНКИЈА...(мени лично је било најтужније онај део са малом девојчицом Шиптарком која се зове Медлин и која пева вештици Медлин у част која је лоповлуком већ кеширала 20 милиона евра...... какав је то црњак... ужас...).........
 

Back
Top