ZABORAVLJENI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Da li ste i zašto zaboravili jedne od najvećih lopova i negativaca u ljudskom i političkom smislu Mirka Marjanovića, Dragana Tomića i njihovu družinu? Gde su, da li su ikada kažnjeni (naravno nisu), zašto nisu i da li će protiv njih ikada biti pokrenut postupak??? Kad se setim samo da je Marjanović podigao one silne pare sa, ne mogu se setiti kojih, deviznih računa - čini mi se stara dev. štednja, a mi dobili nekakve obveznice pa sa 30% i više oduzimanja vrednosti bili primorani da kupujemo i šta nam treba i šta ne?
I još nešto. Da smo mi uzeli nekakav kredit od banke, tj. države naše bajne, a zatim da kad treba vratiti kažemo - teška je situacija, nema se, sačekajte me malo da stanem na noge, kako bi se ta igranka završila??? :x
 
Unapred se izvinjavam što ponovo podižem temu, neću više. Ali čudi me što niko nije ovo prokomentarisao, s obzirom da su mnogi patili zbog ponašanja ovih likova. Zna li neko nešto o njima?
 
jomini:
Unapred se izvinjavam što ponovo podižem temu, neću više. Ali čudi me što niko nije ovo prokomentarisao, s obzirom da su mnogi patili zbog ponašanja ovih likova. Zna li neko nešto o njima?

Jomini, svima njima je veoma dobro - STO ONI NAMA NARAVNO NE ZELE.
Kako ne mozes da shvatis da je Srbija upala u PERPETUUM MOBILE POLITIKE ZAPADA - tj.
politicari se "smenjuju" ali se smenjuju uvek isti ljudi iz istog drustva - prvo su jedni
kaobajagi vlast pa nece da se svete prethodnima koji su sada kaobajagi opozicija,
a onda kao opozicija dodje na vlast pa i oni nece da se svete prethodnima -
ZAR NE RAZUMES TAJ DRIPACKI UVOZNI POLITICKI SISTEM ?
Nista se ne menja i nista se nece promeniti osim sto ce narod propasti u uzasnoj bedi
i moze biti da ce zato doci do nastavka gradjanskog rata koji traje od 1945.godine.
 
U Srbiji nema gradjana pa se stoga ovde moze desiti samo seljacka buna.

eremita:
jomini:
Unapred se izvinjavam što ponovo podižem temu, neću više. Ali čudi me što niko nije ovo prokomentarisao, s obzirom da su mnogi patili zbog ponašanja ovih likova. Zna li neko nešto o njima?

Jomini, svima njima je veoma dobro - STO ONI NAMA NARAVNO NE ZELE.
Kako ne mozes da shvatis da je Srbija upala u PERPETUUM MOBILE POLITIKE ZAPADA - tj.
politicari se "smenjuju" ali se smenjuju uvek isti ljudi iz istog drustva - prvo su jedni
kaobajagi vlast pa nece da se svete prethodnima koji su sada kaobajagi opozicija,
a onda kao opozicija dodje na vlast pa i oni nece da se svete prethodnima -
ZAR NE RAZUMES TAJ DRIPACKI UVOZNI POLITICKI SISTEM ?
Nista se ne menja i nista se nece promeniti osim sto ce narod propasti u uzasnoj bedi
i moze biti da ce zato doci do nastavka gradjanskog rata koji traje od 1945.godine.
 
Znam da samo da jedan, mislim iz te bande mozda, jos pre nekoliko godina dok je za vreme slobine vladavine bio direktor RTS-a, kupio kucu pored Geneve za 4 miliona franaka i da je to za njega bila sitna lova.
Taj se zove Vucelic ili slicno
 
Gwydion:
U Srbiji nema gradjana pa se stoga ovde moze desiti samo seljacka buna.

eremita:
jomini:
Unapred se izvinjavam što ponovo podižem temu, neću više. Ali čudi me što niko nije ovo prokomentarisao, s obzirom da su mnogi patili zbog ponašanja ovih likova. Zna li neko nešto o njima?

Jomini, svima njima je veoma dobro - STO ONI NAMA NARAVNO NE ZELE.
Kako ne mozes da shvatis da je Srbija upala u PERPETUUM MOBILE POLITIKE ZAPADA - tj.
politicari se "smenjuju" ali se smenjuju uvek isti ljudi iz istog drustva - prvo su jedni
kaobajagi vlast pa nece da se svete prethodnima koji su sada kaobajagi opozicija,
a onda kao opozicija dodje na vlast pa i oni nece da se svete prethodnima -
ZAR NE RAZUMES TAJ DRIPACKI UVOZNI POLITICKI SISTEM ?
Nista se ne menja i nista se nece promeniti osim sto ce narod propasti u uzasnoj bedi
i moze biti da ce zato doci do nastavka gradjanskog rata koji traje od 1945.godine.

Ko kaze da nema pripadnika gradjanske klase - evo bas ja licno pripadam propaloj gradjanskoj
klasi u Srbiji - medjutim, mi smo imali 50 god.vase takozvano "besklasno drustvo", "diktaturu
proletarijata" tj. vase Internacionalne bande - a sada opet imamo DRZAVU GRADJANA, moras
Gwydion-e ponekad i da procitas USTAV, mada meni nije jasno kako mogu postojati
gradjani u "zemlji seljaka na brdovitom Balkanu" - tj. istina je da postoji
neznatan broj pripadnika unistene gradjanske klase.

Da li ce se POBUNA ZVATI "SELJACKA BUNA" ILI "GRADJANSKI RAT" POTPUNO JE IRELEVANTNO - jedno je tacno da svaki materijal ima neku
svoju granicu PRE NEGO STO PUKNE - PA I LJUDI.
 
Da li ste i zašto zaboravili jedne od najvećih lopova i negativaca u ljudskom i političkom smislu Mirka Marjanovića, Dragana Tomića i njihovu družinu? Gde su, da li su ikada kažnjeni (naravno nisu), zašto nisu i da li će protiv njih ikada biti pokrenut postupak??? Kad se setim samo da je Marjanović podigao one silne pare sa, ne mogu se setiti kojih, deviznih računa - čini mi se stara dev. štednja, a mi dobili nekakve obveznice pa sa 30% i više oduzimanja vrednosti bili primorani da kupujemo i šta nam treba i šta ne?
I još nešto. Da smo mi uzeli nekakav kredit od banke, tj. države naše bajne, a zatim da kad treba vratiti kažemo - teška je situacija, nema se, sačekajte me malo da stanem na noge, kako bi se ta igranka završila??? :x
Ne bi me čudilo da dobiju neki položaj u vladi,naizgled beznačajan:neutral:
 
Какав уводни пост ,
Мислим да то човек није смислити могао сам него му је неко морао помоћи,из сваког слова се види да је овде стајао удружени рад тима експерата
 
Стварно ми је криво што нисам присуствовао тим дешавањима и хепенинзима на форуму
мислим да је свака оваква тема требала да се изучава на универзитету као посебан предмет
 
Da li ste i zašto zaboravili jedne od najvećih lopova i negativaca u ljudskom i političkom smislu Mirka Marjanovića, Dragana Tomića i njihovu družinu? Gde su, da li su ikada kažnjeni (naravno nisu), zašto nisu i da li će protiv njih ikada biti pokrenut postupak??? Kad se setim samo da je Marjanović podigao one silne pare sa, ne mogu se setiti kojih, deviznih računa - čini mi se stara dev. štednja, a mi dobili nekakve obveznice pa sa 30% i više oduzimanja vrednosti bili primorani da kupujemo i šta nam treba i šta ne?
I još nešto. Da smo mi uzeli nekakav kredit od banke, tj. države naše bajne, a zatim da kad treba vratiti kažemo - teška je situacija, nema se, sačekajte me malo da stanem na noge, kako bi se ta igranka završila??? :x

lol mirko marjanovic podigao pare sa racuna devizne stednje :hahaha::hahaha::hahaha:
jao sta se sve ovde pisalo i ko je pisao...
goxy legendo, svaka ti cast, ovakve stvari ne bi trebalo prepustiti zaboravu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top