SBB Userland - novi forum korisnika SBB-a

Đenka

Aktivan član
Poruka
1.450
SBB Userland
Forum korisnika usluga SBB kablovskog interneta


Otvoren je novi forum za sve korisnike SBB kablovskog intreneta. Konačno, krajnje je vreme bilo!
Ako ste korisnik SBB kablovskog neta, dođite i pišite o svojim iskustvima sa ovim provajderom. Pohvalite ga ako mislite da je dobar, požalite se ako vam zadaje nevolje. Učestvujte u zajedničkim inicijativama, diskutujte o problemima koji vas muče. Razmenite sa ostalima vaša znanja i iskustva.

Ako vam je dosadilo da vam preko telefona puštaju muziku i da vam obećavaju rešavanje vaših problema "u roku od 30 dana" - uradite nešto konkretno, uradite to odmah - dođite i registrujte se, sasvim je besplatno!

Ostali - izvinite zbog ove male reklame, ali SBB bezobrazluci su nam svima već preko glave! Krajnje je vreme da se nađemo svi na jednom mestu, organizujemo se i nešto uradimo po tom pitanju.
 
Ma jok! Misliš da bi se oni ikad usudili, pored tolikih nezadovoljnih mušterija, da pokrenu svoj forum? Pa mislim da bi taj za mesec dana imao 100 000 poseta, i to uglavnom žalbi.
Ja sam pokrenuo taj forum jer sam totalno pop-izdeo od SBB-a! U toku dana mi se prekida veza na svakih nekoliko minuta (posle podne), a kad ih nazovem, kažu mi - pa kod vas je sve uredu, vidimo vas... Ili mi samo resetuju modem. I što je najgore - uopšte neće da priznaju da većina njihovih korisnika ima velike probleme sa netom. Prave se ludi... Zato sam pokrenuo forum, da se svi nađemo na jednom mestu, raumenimo iskustva i organizujemo se malo....
 
E, pa hvala.
Jeste reklama, ali na stvarnu korist svih SBB korisnika. Nije to neki moj sajt ili forum, nemam ja nikakve ekskluzivno-lične koristi od toga...
A i dve godine sam već ovde, načitao sam se reklama i reklama od svakojakih morona, a ni jednu jedinu nisam napisao do sad. Valjda sam stekao nekoliko kredita ovde....

Inače, kako ti i hoklica? Mmmmm, kolačić je ona medeni.... Drž, ne daj. :lol:
 

Back
Top