Bol u nozi
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Bol u nozi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Bol u nozi

Moja drugarica ima 23 godine, i ima problema sa bolovima u nogama. Isla je kod doktora ali su joj rekli da to nije nista, ali nju i dalje boli. U pocetku se brzo zamarala pri hodanju, a sada je bole noge kada lezi. Tacnije, boli je desna noga u predelu ispod lista, a leva s vremena na vreme. Dok hoda sve je uredu, ali uvece kad legne da spava pocne da trne, bridi i da boli.Ona je anemicna, da li to moze da bude povezano sa tim, i sta bi moglo biti? Unapred hvala.

Buduća legenda dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano

Jedna od stvari bi mogla da bude anemija, pa onda premorenost, neudobna obuca...do vaskularnih smetnji...

Nov član
    Učlanjen
    02.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Bol u nozi

Citat Original postavio cojka
    Moja drugarica ima 23 godine, i ima problema sa bolovima u nogama. Isla je kod doktora ali su joj rekli da to nije nista, ali nju i dalje boli. U pocetku se brzo zamarala pri hodanju, a sada je bole noge kada lezi. Tacnije, boli je desna noga u predelu ispod lista, a leva s vremena na vreme. Dok hoda sve je uredu, ali uvece kad legne da spava pocne da trne, bridi i da boli.Ona je anemicna, da li to moze da bude povezano sa tim, i sta bi moglo biti? Unapred hvala.
    Cao! Necu da te zabrinem ovim sto cu da napisem ali ja sam imala isti problem, sto ne znaci da je i razlog isti. Svi doktori su govorili da je jak bol u nozi a kasnije se prosirio na druge delove zbog trudnoce, medjutim to se nastavilo i posle porodjaja. Moj savet je da hitno uradi snimanje to je najbolji nacin da vidi da li je ozbiljan problem kao sto je bio u mom slucaju.Nadam se da nije nista ozbiljno![/i][/u][/b]

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako mogu da iskoristim ovu priliku tj. temu da se i ja pozalim.
    Ja imam povremene bolove u kolenu.Nekakav tup bol.Posebno u levom kolenu.Skoro svaki dan ili svaki drugi.Drzi me par minuta pa prestane.Ne sputava me,ali je jako neporijatan.Takodje me malo vise zaboli kada kolenom malo udarim negde.U normalni uslovima takav udarac ne bi ni primetio,ali sada me bas zaboli.
    Ne znam da li ovo sve ima neke veze sa tim sto sam u vojsci, dok sam bio, morao svaki dan da klecim po sat-dva,a neki put i po celo pre podne,na betonu,snegu i ledu.Bio sam u vojsci kod lekara,ali su me otkacili.Posle toga nisam isao kod lekara.
    Jel ima neko nesto da mi kaze ili posavetuje?Hvala!

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano

Treba da snimis koleno i da te pogleda ortoped...sto se tice vojske ne mora da bude u vezi sa tim, a vi imate takve fantasticne pokusaje da se izvucete od vojske da naravno vas za pola stvari niko ne shvata ozbiljno.
    Veruj mi!

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dr verovao bih ja tebi,da to ne traje vec vise od 3 godine.I da si zajedno samnom klecao/la,na betonu i ledu, po vise sati svaki dan.Nemam otoka ili nesto slicno.Zaboravio sam da kazem da imam bolove pri doskoku.Ali,opet kazem da mogu sa nogom da uradim sve.Da li je moguce da je reuma,artiritis ili tako nesto?

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano

Da nije malo rano za reumu?
    Ozbiljno,ako imas smetnje resi to jednim pregledom kod reumatologa ili ortopeda.

Buduća legenda WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Dr verovao bih ja tebi,da to ne traje vec vise od 3 godine.I da si zajedno samnom klecao/la,na betonu i ledu, po vise sati svaki dan.Nemam otoka ili nesto slicno.Zaboravio sam da kazem da imam bolove pri doskoku.Ali,opet kazem da mogu sa nogom da uradim sve.Da li je moguce da je reuma,artiritis ili tako nesto?
    Mensikusi? Labavi ligamenti? Svakako za ortopeda...A sto si, izvini, klecao u vojsci na kolenima - je l' na kukuruzu? Ccccc, bio si nestasan vojnik? :wink:

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio WithdrawnWater
    Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Mensikusi? Labavi ligamenti? Svakako za ortopeda...A sto si, izvini, klecao u vojsci na kolenima - je l' na kukuruzu? Ccccc, bio si nestasan vojnik? :wink:
    Ne na kukuruzu,nego na caurama!
    Ma nisam samo ja...klacali smo svi.Tako je moralo.To mu dodje kao deo obuke,da naucis kako pravilno da klecis za slucaj opasnosti
    Hvala na savetima,potrudicu se da uskoro odem kod lekara...posto su mi se smucili,poslednjih godina.

Nov član
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

imam 20 godina i imam blag bol u levoj nozi i ista noga mi cesto trni i grci se. nisam anemican niti sta tome slicno. boli me vec duze vreme a od skora je pocela i da trni. nisam jos uvek isao kod doktora. hvala unapred na odgovoru

Buduća legenda WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

A pitanje je?
    I bez pitanja - javi se lekaru, vidoviti nismo.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Nov član
    Učlanjen
    22.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

imam 24 godine.pre 4 nedelje sam se porodila i pre nedelju dana je pocela desna noga da me boli,u predelu gde pocinje karlicne kosti.to je konstantan bol.smeta mi kad hodam cela me noga boli i sepam.kad lezim na toj strani bol je i dalje prisutan.kad sedim malo je bolje ali kad treba da ustanem nemogu da stanem na nju pa bih molila ako iko moze da mi da odgovor.u napred hvala

Starosedelac Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1436

Тешко овим путем дејановић.
    Такве ствари морају да се прегледају, уосталом још мало па ти је редован преглед код гинеколога па му саопшти тад какве тегобе имаш.
    Од оних бенигнијих прогноза једна би била да си некако истегла лигаменте тог предела, ако си вична седењу с прекрштеним ногама и на врх столице , кревета а да ти је десна нога испод леве...

Starosedelac FataMorgen (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    10272

Citat Original postavio dejanovici Pogledaj poruku
    imam 24 godine.pre 4 nedelje sam se porodila i pre nedelju dana je pocela desna noga da me boli,u predelu gde pocinje karlicne kosti.to je konstantan bol.smeta mi kad hodam cela me noga boli i sepam.kad lezim na toj strani bol je i dalje prisutan.kad sedim malo je bolje ali kad treba da ustanem nemogu da stanem na nju pa bih molila ako iko moze da mi da odgovor.u napred hvala
    Ja mislim da je to vise ginekoloski problem i da je bol refleksan....trebalo bi da odes kod ginekologa

Slične teme

1. Trnci u nozi
    Autor milla u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.06.2008., 09:27
  2. otok na nozi, iza kolena
    Autor nepal u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.05.2005., 20:47
  3. nokat mi crni na nozi
    Autor kiki76 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3