KO VLADA SRBIJOM?

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Da li ste vi svesni ko je ustvari odgovoran za stanje u Srbiji?

Samo i iskljucivo:
1) udba(kontrolise poprilicno sve sledece>),
2) mafija(preko par milijardi dolara godisnje od sverca droge,nafte,cigara,ljudi...),
3) Tajkuni iz Slobinog vremena(polulegalizovan kriminal legija i 150 manjih legija,zepter,karic,delta,komercijalna,vucelic...),
4) Politicari kao politicka krila mafije(Sps, Srs,Dss u zadnjih par godina,...)
5) mediji pod direktnim novcanikom mafijasa i bivseg Slobinih kapitalista...

Headhunter je rekao svoje, haug banana-indijancima koji ne razumeju gore navedeno...
Glasajte za sps i srs,i dalje cete brati banane,i sledecih 15 godina ako treba. :cry:
 
naravno, nabrojao si sve osim ds :wink: , za ovo stanje odgovorni su svi pobrojani i ds, narocito ds sa 3 godine izgubljenog vremene i opet vidjene kradje, dakle, svi su nas prevarili,listom svi, svi su izdali narod, i moji i tvoji,nazalost
 
Ja@ti:
naravno, nabrojao si sve osim ds :wink: , za ovo stanje odgovorni su svi pobrojani i ds, narocito ds sa 3 godine izgubljenog vremene i opet vidjene kradje, dakle, svi su nas prevarili,listom svi, svi su izdali narod, i moji i tvoji,nazalost

Kako se uklapa u tu pricu da je mafija sklonila-ubila Djindjica?:?
Osim da je covek krenuo da menja neke stvari u ovoj zaemlji. :x
A to nesto se ovde placa smrcu i/ili pljuvanjem od mase politicara i kurira,nacionala... :twisted: :twisted: :twisted:

1000 puta ponovi nesto,i to je istina. Zar ne?
 
Headhunter:
Ja@ti:
naravno, nabrojao si sve osim ds :wink: , za ovo stanje odgovorni su svi pobrojani i ds, narocito ds sa 3 godine izgubljenog vremene i opet vidjene kradje, dakle, svi su nas prevarili,listom svi, svi su izdali narod, i moji i tvoji,nazalost

Kako se uklapa u tu pricu da je mafija sklonila-ubila Djindjica?:?
Osim da je covek krenuo da menja neke stvari u ovoj zaemlji. :x
A to nesto se ovde placa smrcu i/ili pljuvanjem od mase politicara i kurira,nacionala... :twisted: :twisted: :twisted:

1000 puta ponovi nesto,i to je istina. Zar ne?

"Kritikom slabimo javni duh, kritikom cemo da dovedemo dotle da se izgubi
svaka navika razmatranja, narocito ona koja je sklona da savladjuje prepreke,
kritika ce biti orijentisana prema TASTOM GOVORNISTVU!
Mi smo usvojili fizionomiju svih stranaka sa Liberalnim teznjama i mi smo
im pribavili govornike koji su toliko govorili da su slusaoce zamorili i ozlovoljili.
UMNOZAVACEMO OBICAJE I NAVIKE, SRASTI, DA TAKO NAVADIMO NAROD DA NIKO NE MOZE NISTA
RAZMRSITI U TOM HAOSU I DA NAJZAD LJUDI, VIDECI SVE U DRUGOM SVETLU A SVEMU U ISTO
VREME DAJUCI LICNO TUMACENJE - DODJU DO TOGA DA SE MEDJUSOBNO UOPSTE NE RAZUMEJU.
Razmimoilazenje u misljenjima najuspesnije stvara nesporazum i mrznju. Ovim sredstvom
mi cemo posejati neslogu u svim strankama, razdvojicemo sve udruzene snage
koje nece da nas slusaju i da nam se pokore, svaku licnu inicijativu koja moze
da nas omete - mi cemo ozlovoljiti...

Mi smo posejali neslogu tako duboko ukorenjenu medju narodima da je vise
niko ne moze iskoreniti. Doveli smo u sukob njihove licne i nacionalne interese,
kao i njihove verske i rasne mrznje, osecajima koje mi PODRZAVAMO U NJIHOVIM SRCIMA
vec vise vekova. Zahvaljujuci tome, ni jedna drzava nece nigde moci da nadje pomoc
u borbi protiv nas.Otkad smo im mi prisapnuli misao o NJIHOVIM LICNIM PRAvIMA,
poceli su gledati na vladare kao na obicne smrtnike.
Narod kome smo oduzeli veru,
prestao je da posmatra njihovo pomazanje kao svetu stvar.

Kada bi se nasao jedan genije u neprijateljskom taboru, on bi se mogao sa nama
boriti - ali jedan novajlija ne moze se meriti sa nasim starim borcima, a borba
medju nama bila bi tako strasna, kakvu svet jos nije video. Ali, za njihovog genije,
VEC JE KASNO..."
 
Headhunter:
Ja@ti:
naravno, nabrojao si sve osim ds :wink: , za ovo stanje odgovorni su svi pobrojani i ds, narocito ds sa 3 godine izgubljenog vremene i opet vidjene kradje, dakle, svi su nas prevarili,listom svi, svi su izdali narod, i moji i tvoji,nazalost

Kako se uklapa u tu pricu da je mafija sklonila-ubila Djindjica?:?
Osim da je covek krenuo da menja neke stvari u ovoj zaemlji. :x
A to nesto se ovde placa smrcu i/ili pljuvanjem od mase politicara i kurira,nacionala... :twisted: :twisted: :twisted:

1000 puta ponovi nesto,i to je istina. Zar ne?
malo je kasno krenuo da menja,to je problem,ovde se menja tek kad nekom vise ne odgovara da bude tako,o samom djikiju sam vec iznela moje misljenje da je velika steta za sve nas sto su njega ubili
 
Ja@ti:
Headhunter:
Ja@ti:
naravno, nabrojao si sve osim ds :wink: , za ovo stanje odgovorni su svi pobrojani i ds, narocito ds sa 3 godine izgubljenog vremene i opet vidjene kradje, dakle, svi su nas prevarili,listom svi, svi su izdali narod, i moji i tvoji,nazalost

Kako se uklapa u tu pricu da je mafija sklonila-ubila Djindjica?:?
Osim da je covek krenuo da menja neke stvari u ovoj zaemlji. :x
A to nesto se ovde placa smrcu i/ili pljuvanjem od mase politicara i kurira,nacionala... :twisted: :twisted: :twisted:

1000 puta ponovi nesto,i to je istina. Zar ne?
malo je kasno krenuo da menja,to je problem,ovde se menja tek kad nekom vise ne odgovara da bude tako,o samom djikiju sam vec iznela moje misljenje da je velika steta za sve nas sto su njega ubili

Slazem se, i ja sam ranije pisao kako je i ds izmenjen. Niko vise ne sme da prica protiv prave mafije i prljavog kapitala,sve partije kontrolisu, a na vlast dolaze samo najgori. Ono sto je krenulo da se menja sa Djikijem(sudstvo,ekonomija,mup) sve to se carobnim stapicem zaustavilo i danas ponovo lici na Slobino vreme...
 
Headhunter:
Ja@ti:
Headhunter:
Ja@ti:
naravno, nabrojao si sve osim ds :wink: , za ovo stanje odgovorni su svi pobrojani i ds, narocito ds sa 3 godine izgubljenog vremene i opet vidjene kradje, dakle, svi su nas prevarili,listom svi, svi su izdali narod, i moji i tvoji,nazalost

Kako se uklapa u tu pricu da je mafija sklonila-ubila Djindjica?:?
Osim da je covek krenuo da menja neke stvari u ovoj zaemlji. :x
A to nesto se ovde placa smrcu i/ili pljuvanjem od mase politicara i kurira,nacionala... :twisted: :twisted: :twisted:

1000 puta ponovi nesto,i to je istina. Zar ne?
malo je kasno krenuo da menja,to je problem,ovde se menja tek kad nekom vise ne odgovara da bude tako,o samom djikiju sam vec iznela moje misljenje da je velika steta za sve nas sto su njega ubili

Slazem se, i ja sam ranije pisao kako je i ds izmenjen. Niko vise ne sme da prica protiv prave mafije i prljavog kapitala,sve partije kontrolisu, a na vlast dolaze samo najgori. Ono sto je krenulo da se menja sa Djikijem(sudstvo,ekonomija,mup) sve to se carobnim stapicem zaustavilo i danas ponovo lici na Slobino vreme...

AL' SI POGODIO - KO PRSTOM U PEKMEZ ! :lol:
 
Jesam pregledao, samo sam izdvojio ono sa cim se, u principu, slazem...
Svi su oni, prijatelju, stoka.
Alava na suvarak i susku (jedan moj drugar ima termin - Kintaki).
I svi su krivi.
K'o djavo - i to PODJEDNAKO.
Svi od reda... i preko reda.

A mi smo im samo odskocne daske...
I drvca za potpalu.
 
commodore:
Jesam pregledao, samo sam izdvojio ono sa cim se, u principu, slazem...
Svi su oni, prijatelju, stoka.
Alava na suvarak i susku (jedan moj drugar ima termin - Kintaki).
I svi su krivi.
K'o djavo - i to PODJEDNAKO.
Svi od reda... i preko reda.

A mi smo im samo odskocne daske...
I drvca za potpalu.

Pa to i jesam rekao. Udba nam je kreirala sve-od 99% politicara, preko kapitala, mafije,medija, cak i kulturno zabavni program na grand-iozan nacin...

Ovo zadnje ne zelim da nikog pogodi,slusam i ja ponesto...to se pre svega trebalo da odnosi na onaj najgori sund iz pocetka 90'tih, (a i pre- kako je nastala ta muzika? Jos za vreme komunizma,kad je klasicna srpska muzika bila zabranjena, pa se izrodilo IT)
 
Слажем се...
Не треба да се споримо око јасних ствари.

Само, немој мислити да је удба главни кривац.
Има ту свега и свачега. У овом лонцу.
Целокупна екипа не ваља. Елите не ваљају.
Интелигенција не ваља.
Политички програми не ваљају.
Идеологије нам не ваљају.
Партије нам не ваљају.
...
А и народ нам је веома чудан. Слађе му је туђе г... него своја пита од јабука...

ал` немам други...
 
Ja@ti:
naravno, nabrojao si sve osim ds :wink: , za ovo stanje odgovorni su svi pobrojani i ds, narocito ds sa 3 godine izgubljenog vremene i opet vidjene kradje, dakle, svi su nas prevarili,listom svi, svi su izdali narod, i moji i tvoji,nazalost

Niko nije imun na veliku i mocnu udbu,pa ni oni. Vidis da su napravili cistku - "nije ostao nijedan nosilac Djindjicevog kovcega" !.

Balkanska pravila ispadose film zasnovan na istinitim dogadjajima !
 

Back
Top