BEOVIZIJA !!!

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
BEOVIZIJA 2005 BRUKA !!! Samo to imam da kazem, pogledajte malo pesme sa beovizije ove godine i prosle. Prosle godine pesme su bile ocajne a sada su KATASTROFA !!! Ima jedno 2-3 dobre a ostalo je ocaj !!! AJ VASI KOMENTARI :
 
Svidela mi se Marija Serifovic,Jelena Tomasevic,ona neka operska pevacica i mislim da je to to.Inace je Beovizija OCAJJJJJJJJ!!!!!Nasa muzika propada.Zeljko me je nervirao,a i trik fx,zato sto je onaj tamo rekao kako mu zena dobro peva i kako ce na Beoviziji to da dokaze.Ona zavija kao da je neko davi.Ma uzas.Sve u svemu,PROPAST!!
 
celistkinja:
Ma sve je ocajno bilo, a tek sto pevaju fals....ili urlaju ili falsiraju jedino je ona pobednicka koliko toliko cisto pevala...koji blam!

Slazem se u potpunosti!!! Sramota je kako ne znamo da izaberemo ni pesme koje mogu da ucestvuju na Beoviziji (valjda je sve manje i manje dobrih izvodjaca, posto je cak i Dzej dosao na Beoviziju, a verovatno je poveo onu Maju da koliko toliko 'izvuce' (ako uopste to i moze) njegovo tzv. pevanje), a jos sramotnije je to sto je iz godine u godinu sve gore i gore!
 
Inspector:
BEOVIZIJA 2005 BRUKA !!! Samo to imam da kazem, pogledajte malo pesme sa beovizije ove godine i prosle. Prosle godine pesme su bile ocajne a sada su KATASTROFA !!! Ima jedno 2-3 dobre a ostalo je ocaj !!! AJ VASI KOMENTARI :
A to bilo sinoc?
Pa sta da se kaze vise. . . Sigurno smo prvi! :roll:
 
Pa nisam ja dzabe postavio temu !!! Pesme su ocaj, neznam zasto svi na televiziji toliko hvale BEOVIZIJU !!! DA SE JA PITAM POSLAO BIH VODITELJKU NA EVROVIZIJU JE IMA DESET PUTA BOLJI GLAS OD POLA OVIH JADNIKA !!!
 
Bilo sta da kazem naci ce se nako ko ce reci da nisam kopetentna da dam ocenu za neku pesmu ili izvodjaca.Jelena Tomasevic sjajno peva, ima lepu pesmu ali mislim da to nije za Evroviziju...Mana je i to sto mora da se peva na srpskom.Svidela mi se Dzejova pesma.Covek stvarno odlicno peva.Ogi ima interesantnu i ne svakidasnju pesmu..dopada mi se.Ana Cvetkovic takodje...
 
Jelena Tomasevic ima neverovatan glas.Prosto fenomenalan...Jedno pravo osvezenje za nase "pevaljke".Ona Cvetkovicka isto odlicna pesma,Marija Serifovic koliko-toliko,ali sve ostalo je sranje...A Joksimovic se toliko nalozio da bih ga prosto zadavila.NERVIRA ME!!!! :twisted:
 
Voditelji su posebna prica.........Smaraju ko ludi, lupaju glupe fore. Nista neuobicajeno. Tako je svake godine. Najbolji voditelji su bili Milan Kalinic i Ana Mihailovski na "Suncanim skalama", cini mi se 2003. godine. Takvi voditelji trebaju - mladi, opusteni, spremni da se zezaju.
 
Ama,ljudi,Evrovizija uzbudjuje jos samo nas ex-komunisticke drzave:Ukrajinu,Rumuniju,Poljsku,ex-yu republike itd,itd.Niko se,bre,iz ovih tzv.razvijenih zapadnoevropskih zemalja uopste ne interesuje za ovu,sada vec,deplasiranu,smesnu,ali poprilicno skupu manifestaciju.To samo pokazuje na kom smo stupnju razvoja.Oni salju svoje predstavnike cisto iz zabave...tacno se vidi da se nisu mnogo ni potrudili oko pesama kako bi pobedili.To sto Svedska,Nemacka,Austrija glasaju u onako velikom broju,zapravo predstavlja nasu,albansku,tursku,hrvatsku dijasporu.Svede,Nemce,Austrijance to previse ne zanima.Evrovizija je skupa zabava siromasnih,raje.Naravno da je lepo to sto smo zaculi nasu pesmu prosle god na visokom drugom mestu i sto se Srbija,eto,bar jednom,nije pominjala u negativnom kontekstu,vec kao zemlja sa interesantnom pesmom,ali nekako mi se cini,nazalost,da Evropu to mnogo i ne zanima.Iz cele ove price proizilazi da je i Beovizija smesna.Eto,to je moj utisak.
 
the truth is out there:
Ama,ljudi,Evrovizija uzbudjuje jos samo nas ex-komunisticke drzave:Ukrajinu,Rumuniju,Poljsku,ex-yu republike itd,itd.Niko se,bre,iz ovih tzv.razvijenih zapadnoevropskih zemalja uopste ne interesuje za ovu,sada vec,deplasiranu,smesnu,ali poprilicno skupu manifestaciju.To samo pokazuje na kom smo stupnju razvoja.Oni salju svoje predstavnike cisto iz zabave...tacno se vidi da se nisu mnogo ni potrudili oko pesama kako bi pobedili.To sto Svedska,Nemacka,Austrija glasaju u onako velikom broju,zapravo predstavlja nasu,albansku,tursku,hrvatsku dijasporu.Svede,Nemce,Austrijance to previse ne zanima.Evrovizija je skupa zabava siromasnih,raje.Naravno da je lepo to sto smo zaculi nasu pesmu prosle god na visokom drugom mestu i sto se Srbija,eto,bar jednom,nije pominjala u negativnom kontekstu,vec kao zemlja sa interesantnom pesmom,ali nekako mi se cini,nazalost,da Evropu to mnogo i ne zanima.Iz cele ove price proizilazi da je i Beovizija smesna.Eto,to je moj utisak.

ah pa naravno...smejurija... :)
btw,interesantnom pesmom?!
ok,ukusi su razliciti ali ipak... :roll:

pozdrav :D
 
pobednicka pesma je Lane moje 2 koliko sam uspeo da cujem, tekst za lako mentalno zaostale, nastupom se valjda pokusalo da izmami emocije rastuceg broja kvazi vernika u Srbiji, tuga, nadam se da Crnogorci imaju neku iole zanimljiviju pesmu i da ova nece ici u Kijev, mada sta god da poslaljemo bice bar u prvih 10 jer imamo dijasporu :roll:
 
Zaboravih da dodam: interesantnom samo u odnosu na ostale zbog violine,frula,timpana i lako prepoznatljive melodije...prosto je skrenula paznju na sebe i na'vatala nam poene za drugo mesto.A o njenoj stvarnoj ''interesantnosti'' bolje da ne govorim!Pozz :wink:
 
ovo je bruka!!!!!! katastrofa sta su napravili od izbora za evropesmu!!!
kad niko od crnogoraca nije glasao za jelenu tomasevic, a videlo se da je milion puta bolja od onih nedonoscica.... strasno!!! stvarno ne mogu da verujem!! i crnogorci iz zirija su kao skolovani ljudi... ma da!!
i ako ce ona pesma da nas predstavlja na beoviziji...
 
E da kazem i ja koju rec! Spojicu doduse i pricu o MONTEVIZIJI i EVROPJESMI/PESMI sa BEOVIZIOM! Kao sto sam prosle godine konstatovao da je sve osim pesme LANE MOJE uzasno tako i ove godine konstatujem isto s ti sto se ne moze izdvojiti ni jedna pesma da valja na sva tri takmicenja!

Pa da krenemo redom 1.BEOVIZIJA: Za organizaciju cista desetka ,sto se voditelja tice pun pogodak,jedan fin i doziran humor , dve prelepe voditeljke,pogotovu MAJA,i legendarni BODA! Ali sto se muzike tice cista 0! Ipak od svih kompozicija izdvojio bih tri koje su na mene ostavile utisak!

1. Hajde CICO-OGI
2. Jutro-Jelena Tomasevic
3. Ona Dzejeva pesma

Ni jedna od ove tri pesme nije dobra i nije dostojna KIJEVA! Ni jedna ne moze ni da dozvoli sebi luksuz da se uporedi sa pesmom LANE MOJE! Ipak nejmanje lose pesme BEOVIZIJE bile su ove TRI!
Pobedila je pesma jutro uz klasicnu namestaljku,jednostavno pobedila je kao Zeljkova pesma(Joksimovic je radio aranzman)to je bio nacin da se donekle ziri oduzi Joksimovicu za proslogodisnji uspeh u TURSKOJ! Ocigledno da iako je i sama bila losa najbolja pesma BEOVIZIJE bila je HAJDE CICIO( odlican scenski nastup,kome je doprineo i fenomenalan imidz OGIJA RADIVOJEVICA,prosecna muzika,relativno los aranzman i ocajna interpretacija)! I pored ociglednih mana ipak bila je bolja od pesme jutro(ovde je interpretacija jedino valjala,ali scenski nastup nikakav,muzika i aranzman ocajni,razocaravajuce s obzirom na to da ih je radio Joksimovic,kog inace smatram odlicnim ARANZEROM)

2.MONTEVIZIJA: Voditeljski trio ocajan! Posebno se u glupiranju isticao ANDRIJA MILOSEVIC(koji je zaboravio da se ne nalazi u seriji MjESOVITI BRAK,u ulozi BANJA).Organizacija je bila prosecna! Sto se tice kompozicija sledi sledece!
Ni jedna pesma nije valjala! 50% numera bilo je u fazonu pesme KAD TE VISE NEMA-Bojana Marovica(koja je pre neku godinu pobedila na skalama ili u Budvi ne mogu se tacno setiti) Dakle smaracki i srednje zalosno!
Pesma koju su otpevali momci iz NO NAME grupe moze poneti epitet pesme HAJDE CICO sa BEOVIZIJE! Dakle bila je to najmanje losa pesma(relativno dobar uvod ali dalji deo kompozicije los,interpretacija prosecna,cini se vise losa nego dobra,scenski nastup jako podseca na grupu peti element i vrlo je los,tekst totalno bezveze)!

3.EVROPJESMA/EVROPESMA( ili namestaljka godine )
Valjda je svima jasno da ono sto se dogodilo u CRNOJ GORI je klasicna namestaljka! Ljudi ni jedan clan zirija a da je CRNOGORAC nije dao ni jedan jedini bod ni pesmi JUTRO ni pesmi HAJDE CICO! Nisu to ucinili jer su znali da je ove pesme jedina prava konkurencija pesmi grupe NO NAME! A sa druge strane ni SRPSKI clanovi zirija nisu se pretrgli davajuci bodeve grupi NO NAME a desetke i dvanaestice podelili su OGIJU i JELENI! Ipak oni su bar davali po 5,6,7 bodova grupi NO NAME i tako su ovi momci prakticno postali pobednici! Dakle svak je gurao svoga a CRNOGORSKI DEO ZIRIJA BIO JE MALO BEZOBRAZNIJI PA JE NJIHOV KANDIDAT POBEDIO!


Zakljucak.Politika je i u ovako jednu lepu manifestaciju umesala prste! Po meni najmanje losa pesma celokupno bila je HAJDE CICO ali generalno sve pesme bile su lose! Navijecu u KIJEVU za ove momke i nadati se da ce dobro proci ali mislim da s obzirom na vidjeno mozemo biti presrecni ako uzmu 10 mesto i tako nam obezbede direktno ucesce u finalu 2006! Inace moj favorit za KIJEV je GRCKA(imaju odlicnu pesmu!)
 
Koliko me pamcenje sluzi crnogorci nikad nisu imali svojih predstavnika na Evroviziji(molim da niko ne otvara temu zvanu Danijel jer o njegovom poreklu moze mnogo da se diskutuje),pa iako je namestaljka neka se i oni malo igraju.
Nama su oduvek bila vaznija lokalna prepucavanja nego globalna prezentacija,prema tome tako je i ove godine.
Mislim da bi Ogi svojim interesantnim nastupom ostvario dobru poziciju,ali sve u svemu,ovu sprdacinu od muzike koju smo imali prilike da vidimo
trebalo bi sto pre zaboraviti u cilju ocuvanja mentalnog zdravlja ove napacene nacije...
 
meni se ogijeva pesma nije svidjala uopste, ali je i ona milion puta bolja od onih pedercica...! samo mi nije jasno sta fali jeleninoj pesmi?!?!? ima odlican glas i pesma je fenomenalna.... ogiju je dobra muzika, ali je text ocajan!!
 

Back
Top