Bemti Microsoft!!!!

vmarko

Zainteresovan član
Poruka
169
I Bili boy-a,i njegove Windowse(od prvog do poslednjeg i sve buduce)injegove alatke i njegov IE i sve sto sto u sebi ima bilo kakav naziv Microsoft,nek se nosi u P.m.
Jedino istinito u imenu Microsoft je MICRO(sigurnost,kvalitet,i sve ostalo doslovno MICRO)

Pa ljudi dokle???
Provedem na internetu 16 sati sa svim zastitama(ZoneAlarm,Kaspersky,Ad-Aware SE Personal,i jos punu kistru ostalih)na kraju se moram prvo 2 sata boriti sa raznoraznim skeniranjima,i borbama sa internet sljamom,nakon dva sata bezuspjesne borbe dolazim do zakljucka da je najbolje reinstalirati ga.U
proteklih 48 sati reinstalirao sam kompletan windows 5
puta sa svim programima!!DA SE COVIJEK ZAPITA KO JE OVDIJE RETARDIRAN!!!
Ali dosta je vise,nisam ni ja brukve jeo kao mali!!!

ZAKLJUCAK!!!!!!!

KO JE NAJ VECI VIRUS OD SVIH VIRUSA???

MICROSOFT!!!!!!!!!!!!!

A KOJA JE NAJ BOLJA ANTIVIRUS ALATKA????????????

LINUX!!!!!!!!!!!!

Prelazim na PINGVINA gotovo je!Molim uvazene clanove ako mogu da mi saopste sto vise informacija o linux-u!

Kako ga instalirati?
Draiveri?
kako se slaze sa ostalim komponentama i sl!!!!

PINGVIN rule!!!
 
manhunter:
pa zato koristis IE?Moja preporuka ti je Netscape, par puta ti je brzi od IE a i sigurniji.Koristim ga vec 2 godine i nista nisam zakacio do sada.Pre neki dan sam usao sa IE i odmah problemi!
lepo ti covek kaze.... btw mogao bi se manuti tog kaspersog jer jer em sto usporava komp u real time zastiti(govorim o verziji 5 Personal, PRO) em sto kad skenira komp spor je do k****.... Probaj sa necim drugim(ali nemoj NOD 32 nije nista specijalno iako ga svi hvale) recimo AVG ili Panda ili Pc CILLIN (2004 ili 2005).....sva tri AV su brza + Nude kvalitetnu zastitu (sve sam ih probao)...
m.p. Nemoj da mislis da ti solim pamet, taj Av je dobar ali prespor....Poz.
 
haha... ja sam na Netu od 1998 i do sada NIKADA nisam imao ni najmanji problem! :lol:

U pocetku sam koristi Netscape (do verzije 3.01 Gold), a onda sam presao na IE i IE-bazirane browsere --- dakle, vise od 5 godina sam svaki dan na Netu, i nemam nikave probleme :D

naravno, koristim auto-update za Win, kao i besplatne firewall (Kerio), antivirus (Avast) i antispyware (Spybot)... default browser mi je Maxthon :wink:
 
Pozdrav i ja bih ti odmah rekao da se ne sekiras nepotrebno i da ne formatiras toliko puta komp, jer pored svega sto si naveo, ne verujem da bi bilo sta proslo! Mora da ti je neki drugi problem, a mozda i to sa licencama, i kakve su ti te licence koje moras da trazis i popunjavas.Nego lepo kazu kolege-objasni detaljno sve , pa cemo svi naci neko resenje , i za sada ostavi Linux, ne da nije dobar, nego guraj ovako, posto problem ti je sigurno mali, a i resice se:))))Pozdrav:))
 
ah,da, ako se ne varam prosle godine je microsoft kupio linux,tako da ti preostaje jos jedino apple.Mada ni MS nije toliko los,samo probaj da sto manje koristis one njegove osnovne programe:auto-update,windows media player ilI IE,i naravno Norton...
 
ZoNi:
haha... ja sam na Netu od 1998 i do sada NIKADA nisam imao ni najmanji problem! :lol:

U pocetku sam koristi Netscape (do verzije 3.01 Gold), a onda sam presao na IE i IE-bazirane browsere --- dakle, vise od 5 godina sam svaki dan na Netu, i nemam nikave probleme :D

naravno, koristim auto-update za Win, kao i besplatne firewall (Kerio), antivirus (Avast) i antispyware (Spybot)... default browser mi je Maxthon :wink:


Problem rijesen ZoneAlarm otisao u penziju,Kaspersky,na skijanju.

Podmladak antivirus (Avast)
firewall (Kerio)
I astalavista caaaaooooo!!!!!!!



LINUX!Zao mi je ali dolazi Splinter Cell:Chaos Theory

Ljudi Hvala svima,ali bio sam popiz,deo!!
 
ZoNi:
naravno da NIJE tacno! Kako bi M$ mogao da kupi Linux??? Mislim, OD KOGA? Linux je OpenSource, pa kao takav ne moze da bude "kupljen"!

Aha,open source,oce to...
Veruj mi,u danasnjem svetu se SVE radi za lovu,a da bi zaradio tu istu,moras da imas firmu(linux npr.).E sad sta cu ja sto Bill ima para :evil:
U svakom slucaju,znam sta sam procitao:sledeci operativni sistem od linux(suse)bice baziran na MS Longhorn ili obratno,u svakom slucaju te dve firme saradjuju!!!
 
ma, ajde, bezi bre tamo!

nemas pojma, a nastavljas da lupas gluposti! :evil:

najvise me smaraju likovi koji ne znaju, a nastavljaju da tupe neke svoje gluposti...

ako se ne varam, SuSE-a je kupio Novell, koji nije bas u sjajnim odnosima sa M$om...

a to da ce Longhorn biti baziran na Linuxu (ili obrnuto) je elementarno nepoznavanje IT materije...

dakle: SEDI, JEDAN! :twisted:
 
manhunter:
1. u danasnjem svetu se SVE radi za lovu,a da bi zaradio tu istu,moras da imas firmu(linux npr.)

2. sledeci operativni sistem od linux(suse)bice baziran na MS Longhorn ili obratno,u svakom slucaju te dve firme saradjuju!!!
1. aman, covece, Linux NIJE firma!!!!

2. SuSE je samo jedan od proizvodjaca distribucija Linuxa (a ne obrnuto, tj. NIJE Linux firma, a SuSE sledeca generacija OSa :P )...
evo gde je sada SuSE Linux:
http://www.novell.com/linux/suse/

:!:
 
Evo da se i ja ukljucim...
Naravno da Microsoft nije kupio Linux. :wink: Postoje neke price o baziranju Microsoftovog buduceg softvera na Linux principima, ali nije li i XP sa NTFS-om i akauntima krenuo u smeru odvajanja korisnika i (kakvog-takvog)napretka u sigurnosti?
Inace, i sam sam nedavno imao problema, pa sam presao sa Norton-ZA na Avast-Kerio; sada je sve o.k. 8)
 
ZoNi:
ma, ajde, bezi bre tamo!

nemas pojma, a nastavljas da lupas gluposti! :evil:

najvise me smaraju likovi koji ne znaju, a nastavljaju da tupe neke svoje gluposti...

ako se ne varam, SuSE-a je kupio Novell, koji nije bas u sjajnim odnosima sa M$om...

a to da ce Longhorn biti baziran na Linuxu (ili obrnuto) je elementarno nepoznavanje IT materije...

dakle: SEDI, JEDAN! :twisted:


mane najvise smaraju likovi koji su nezadovoljni svojim zivotom,pa koriste svaku priliku da napadaju i vredjaju druge.Pogotovu sto se jos pravis kao da znas da li je Novell u dobrim odnosima sa MS ili nije.Jel ti to Bill ispricao kad ste bili na kafici onomad???
Kao sto rekoh,znam sta sam procitao i to jos prosle godine u jednom od najvecih evropskih casopisa koje se bave racunarstvom,pa ako su se oni zeznuli onda sam i ja.
A posto ja pokazujem elementarno nepoznavanje IT materije,hajde ti pcelice,pomozi coveku koji je postavio topic,umesto da vices ovde,ili kupi traktor da imas cime da se zabavljas..
 
Nina2:
Covek je verovatno mislio na ovo http://www.mslinux.org/ :lol: :lol: :lol:

verovatno sam mislio na to.
ah da, sada sam upravo video da je ovaj lik ZoNi u svoj profil upisao da je ing.inf i jos da je `75 godiste.Zar nije tuzno da se jedan tridesetogodisnji inzenjer smuca po forumima zajedno sa nama amaterima???Da si faca pozvao bi coveka i dao mu svoj savet,uputio ga u materiju...
Ovako:trla baba lan,da joj prodje dan. :P
 

Slične teme


Back
Top