Sa Dzejom u Evropu!

Truman

Elita
Poruka
22.709
Evo slusam Beoviziju i pesme su toliko lose da mi se dopala jedino inace prosecna pesma koju izovde Dzej i izvesna Maja koja je lepotica.Aranzman pesme je zanimljiv i glasao sam za njih.

dakle-NAPRED DZEJ!
 
Nije to ni tako lose(mada nisam gledala Beoviziju), Trumane. Na Evroviziju se ne ide samo da bi se pobedilo, Evrovizija je i mesto da se promovise zemlja. Najbolji nacin da mi to uradimo jeste da budemo drugaciji. Prodajmo domace :lol: privucimo turiste :lol:
 
LJudi, pesma je stvarno najbolja! :)
Normalno je, da je isti fazon kao prosle godine, kada ga je radio, opet, Zeljko! :?
Sta god da se desi u Evropi, mi smo, ovde, izabrali najbolju pesmu! :?
Ali, budimo optimisti! :D :wink:
 
Jelena je stvarno extra!!
U koliko bude pobedila na Evrop(j)esmi i ode u Kijev, mozemo biti ponosni ali i sigurni da cemo uci min. u prvih 5! :) :)
Devojka poseduje neverovatne glasovne mogucnosti, i ucestvovala je na mnogim internacionalnim takmicenjima osvajajuci iskljucivo 1. i 2.mesta! Naravno, nasa javnost nije toliko upucena u to, iz razloga sto se Jelena ne reklamira na PINK-u :?

Necu vise da vas gnjavim time...ZIVI BILI, PA VIDELI!! :D :)
 
SICILY:
Jelena je stvarno extra!!
U koliko bude pobedila na Evrop(j)esmi i ode u Kijev, mozemo biti ponosni ali i sigurni da cemo uci min. u prvih 5! :) :)
Devojka poseduje neverovatne glasovne mogucnosti, i ucestvovala je na mnogim internacionalnim takmicenjima osvajajuci iskljucivo 1. i 2.mesta! Naravno, nasa javnost nije toliko upucena u to, iz razloga sto se Jelena ne reklamira na PINK-u :?

Necu vise da vas gnjavim time...ZIVI BILI, PA VIDELI!! :D :)


Niko nije ni rekao ništa loše, ali ovde se ne priča o njenim glasovnim mogućnostima, nego o pesmi. Da li je to pesma koja može da nam donese pobedu. Moje mišljenje je teško, sem u slučaju političke potrebe za tim, što vrlo lako može biti slučaj, kao prošle godine Ruslana. A što se pesama tiče, ne bih ni jednu izdvojila, čekam da čujem Crnogorce, pošto su Negre prošle godine bile dobre, možda i sad bude nešto.
 

Back
Top