All-Star na B92! Ili ipak ne...

Orange_crush

Početnik
Poruka
40
Da napravim ovu temu navelo me je idiotsko ponasanje televizije B92 koja je najavila da veceras(subota na nedelju)nece prenositi All-Star!Proverio sam i na teletextu i na web-sajtu b92 i tamo pise da posle nekog tamo filma ide MTV Europe!
Mi sada treba da se pomirimo sa cinjenicom da necemo gledati Vladu Radmanovica kako pobedjuje u takmicenju u brzom sutiranju trojki, vec neke tamo mentole kako repuju ili neke shminkere kako "pevaju"!!! :evil:
Pa sad vi recite: Da li je u redu da B92, koji all-star weekend prenose vec godinama, izostave vece kada nastupa nas jedini igrac?

P.S. Verujem da vam je poznato kako je Radmanovic zeznut prosle godine,pa je umesto njega na all-star poslat Rashard Lewis. :cry:
 
Stvarno su ispali takve seljačine da je to strašno! Naš jedini igrač se noćas takmiči, a mi nemamo mogućnost da to pratimo i da ga bodrimo makar preko malih ekrana, nego moramo da čekamo sutrašnji dan da bi čuli šta je uradio :roll: :roll: :roll: . Bitno da mogu da prenose svakakve gluposti, a da im ovo očigledno nije baš nešto bitno :evil: . Pa bolje da su prenosili ovo noćas, nego tu tekmu sutra, nama je bitnije...
 

Back
Top