VEEEELIKI PROBLEM!!! PLEASE HELP!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*Lenja_Pita*

Primećen član
Poruka
530
Pre nekoliko dana se u moje odeljenje upisala nova uchenica. Ona je prilichno OK devojka, znale smo se i pre, ali samo preko SMS poruka i chata (ona je inache najbolja drugarica jedne moje ortakinje iz odeljenja). Eh, sve bi to bilo fino...da nije sledetjeg:
Poshto se svakodnevno dopisujemo mailom, ja sam nju, logichno, pitala kako joj se svidja kod nas. Rekla je da je mnogo bolje nego u njenoj shkoli. A onda sam je ja pitala za jednog dechka kakav joj je (tog dechka inache OOOVOOOLIIIIKOOO gotivim, to mi je best friend :D ), a ona mi, eto, odgovori da joj se bash svidja i da je zaljubljena u njega. A josh pre nego shto je ona doshla, ja sam imala utisak da me on mnogo gotivi (i ja sam njemu naj ortakinja).
I...shta sada da radim? Devojka me pita kakav je, ovo-ono, a ja nikome nisam rekla da mi se on svidja. Shta ako me u medjuvremenu pozove da izadjemo (taj dechko) a ona to sazna? Jedino je meni rekla, a ni ne poznaje me najbolje?! SHTA DA RADIMMMM???
 
Shinoda:
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORINGGGGG!!!!!!!!!
Sorry ljudi, ali stvarno mi je muka od ovih problema itd.
Ma sta je ja uopste i javljam... :stupid:
e pa shinoda stvarno!
________________________________________
Devojčice, nemoj toliko da se brineš, ja bi toj curi rekla da mi se sviđa isti dečko.
Mislim, ti ga ipak duže poznaješ (oću da kažem da ti tu imaš prednost...).
poz
 
LPhoklica:
Shinoda:
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORINGGGGG!!!!!!!!!
Sorry ljudi, ali stvarno mi je muka od ovih problema itd.
Ma sta je ja uopste i javljam... :stupid:
e pa shinoda stvarno!
________________________________________
Devojčice, nemoj toliko da se brineš, ja bi toj curi rekla da mi se sviđa isti dečko.
Mislim, ti ga ipak duže poznaješ (oću da kažem da ti tu imaš prednost...).
poz
Slazem se. A ni ona ti nije neka posebna drugarica. Mada, ako hocesh sa njom da se ozbiljnije druzish, zaboravi na dechka. 8)
 
Shinoda:
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORINGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!
Sorry ljudi, ali stvarno mi je muka od ovih problema itd.
Ma sta je ja uopste i javljam... :stupid:
U pravu si.
Ovakve teme bi trebalo pozakljucavati.

Kako neko nekome moze pomoci ako ne poznaje ni njega niti osobe koje ga muce?
Kad ne znam karakter svih njih sta da ti kazem sem mozda nekog mog slicnog iskustva...ti postupis tako, a ono ispadne totalno drugacije nego sto treba.
Dakle pomoc potrazi od nekoga ko vas sve poznaje ili razmisli sta ces da radis.
A i nije ti neki problem, ne planiras valjda da se udas za tog decka?
 
Ovde ce da bude ko pre decku njen decko. Meni je uvek bilo glupo kada neko krije ko mu se svidja. Ako nemas hrabrosti da mu kazes pa reci svima ostalima pa ce doci i do njega i tako ces mu skrenuti paznju na sebe. Kako mislis da mu skrenes pznju na sebe, ako niko osim tebe ne zna da ti se svidja???
 
LPhoklica:
Shinoda:
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORINGGGGG!!!!!!!!!
Sorry ljudi, ali stvarno mi je muka od ovih problema itd.
Ma sta je ja uopste i javljam... :stupid:
e pa shinoda stvarno!
________________________________________
Devojčice, nemoj toliko da se brineš, ja bi toj curi rekla da mi se sviđa isti dečko.
Mislim, ti ga ipak duže poznaješ (oću da kažem da ti tu imaš prednost...).
poz
Ja se stvarno izvinjavam, ali ove probleme je nemoguce resiti sa strane... :roll:
Ljude mrzi da razmisljaju, pa onda samo postave temu i mi im svima na tacnu damo sve moguce kombinacije, a oni treba samo da izaberu onu koja im najvise odgovara...Umesto da sednu sami sa sobom dobro razmisle o svemu i ucine ono sto misle da je najbolje ako ne za sve onda bar za sebe!
I jos jedna stvar... Koja pametna osoba bi trazila pomoc od POTPUNIH stranaca, umesto da porazgovara sa nekim prijateljem koji bar ima kakav takav uvid u situaciju, jedini stranac koji je kvalifikovan da resava tudje probleme je psiholog/psihijatar sto u ovom slucaju nije potrebno!
I rest my case!
 
Shinoda:
Yeb ga... :(
Samo ponekad osecam jaku antipatiju prema pridoslicama, ukake mi Forum! :lol: :evil:

Pa,koliko se secam i ti si bio pridoslica... :?
A niko se prema tebi nije tako ponasao...

To sto ljudi postavljaju teme sa problemima,to je njihova stvar... Ako imas nesto pametno da kazes,kazi... Ako ne zaobidji...
Necu vise da vidim onakve postove... Brisacu ih...
Ovo se ne odnosi samo na njega...

Ovo nije prvi put da te opominjem... Ali se nadam da je poslednji...
 
srećica:
i shta sam ja beshe rekla za najbolje mushko zxensko prijateljstvo?!????? :roll: :roll:

da NE POSTOJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!kad cete,ljudi,pocheti da slushate?! :roll: :roll: :roll:
Nemoj da se naljutiš, ali mislim da je stvarno bezveze da čovek u svom životu vema najboljeg prijatelja suprotnog pola...ok ne mora čak biti najbolji, ali ipak prijatelj.

Kad i ako ga budeš imala videćeš da to nije ništa čudno. Imam najboljeg druga i mi pričamo, šalimo se potuno isto kao što radim i sa svojim drugaricama, ja ga čak doživljam kao svoju drugaricu.
ZNAM da se ne ložimo jedno na drugo. I o tome smo pričali i ja mu verujem, POTPUNO sam sigurna u svoja osećanja, ali i u njegova.
Ja te donekle razuemm da ti u to ne veruješ, jer i ja nisam dugo nisam imala muškog prijatelja...ali nemoj da govoriš suprotno, jer ne znaš da to nije tačno.
Ako budeš imala najbojleg druga videćeš koliko je to dobro, moćićeš toliko da saznaš o njima...ma uživaćeš..a znaćeš da je to samo prijateljstvo! :wink:
______________________
...Ok, možda postoje ljudi koje jednostavno ne mogu da imaju prijatelja suprotnog pola....nisam sigurna..ali oni ne zanaju šta gube....
 
LPhoklica:
srećica:
i shta sam ja beshe rekla za najbolje mushko zxensko prijateljstvo?!????? :roll: :roll:

da NE POSTOJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!kad cete,ljudi,pocheti da slushate?! :roll: :roll: :roll:
Nemoj da se naljutiš, ali mislim da je stvarno bezveze da čovek u svom životu vema najboljeg prijatelja suprotnog pola...ok ne mora čak biti najbolji, ali ipak prijatelj.

Kad i ako ga budeš imala videćeš da to nije ništa čudno. Imam najboljeg druga i mi pričamo, šalimo se potuno isto kao što radim i sa svojim drugaricama, ja ga čak doživljam kao svoju drugaricu.
ZNAM da se ne ložimo jedno na drugo. I o tome smo pričali i ja mu verujem, POTPUNO sam sigurna u svoja osećanja, ali i u njegova.
Ja te donekle razuemm da ti u to ne veruješ, jer i ja nisam dugo nisam imala muškog prijatelja...ali nemoj da govoriš suprotno, jer ne znaš da to nije tačno.
Ako budeš imala najbojleg druga videćeš koliko je to dobro, moćićeš toliko da saznaš o njima...ma uživaćeš..a znaćeš da je to samo prijateljstvo! :wink:
______________________
...Ok, možda postoje ljudi koje jednostavno ne mogu da imaju prijatelja suprotnog pola....nisam sigurna..ali oni ne zanaju šta gube....
eto....postede me kuckanja. :D
Upravo tako kako je rekla... :wink: Ja nikad,ali bas nikad nisam ni pomislila da je moguce da se nalozim na najboljeg druga,a kamo li nesto vise...
 
dobro ali ovo se ne odnosi na NJENO pitanje... :roll:
nego iskreno ja bih imala trenutak :shook: i nebih joj u momentu rekla da se i meni svidja isti decko...mozda bih posle...ma zaebi nju,ako ti je on zaistga tako...hmm,nezaobilazan i dugosrceparajuceubimeloz. onda mu to i reci...sugerishi... :wink:
 
LPhoklica:
srećica:
i shta sam ja beshe rekla za najbolje mushko zxensko prijateljstvo?!????? :roll: :roll:

da NE POSTOJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!kad cete,ljudi,pocheti da slushate?! :roll: :roll: :roll:
Nemoj da se naljutiš, ali mislim da je stvarno bezveze da čovek u svom životu vema najboljeg prijatelja suprotnog pola...ok ne mora čak biti najbolji, ali ipak prijatelj.

Kad i ako ga budeš imala videćeš da to nije ništa čudno. Imam najboljeg druga i mi pričamo, šalimo se potuno isto kao što radim i sa svojim drugaricama, ja ga čak doživljam kao svoju drugaricu.
ZNAM da se ne ložimo jedno na drugo. I o tome smo pričali i ja mu verujem, POTPUNO sam sigurna u svoja osećanja, ali i u njegova.
Ja te donekle razuemm da ti u to ne veruješ, jer i ja nisam dugo nisam imala muškog prijatelja...ali nemoj da govoriš suprotno, jer ne znaš da to nije tačno.
Ako budeš imala najbojleg druga videćeš koliko je to dobro, moćićeš toliko da saznaš o njima...ma uživaćeš..a znaćeš da je to samo prijateljstvo! :wink:
______________________
...Ok, možda postoje ljudi koje jednostavno ne mogu da imaju prijatelja suprotnog pola....nisam sigurna..ali oni ne zanaju šta gube....

ja imam najboljeg druga!!!!koga jako,jako mnogo volim...ali mi smo bili zajedno...ok,ima ljudi koji imaju najboljeg druga-ricu,ali ti ne mozxesh biti 100% sigurna u njegova osecanja!!!!ako bilo ko pomisli u jednoj sekundi,bar u sebi,E KAKO BI BILO DA SMO NAS DVOJE ZAJEDNO?!tu prestaje...kako ti mozxesh da budesh sigurna da on nikada nije pomislio??? :? kazxem,imam najboljeg druga...i super je imati mushko razumevanje...npr.moj bivshi dechko i moja drugarica su najbolji drugovi...oni se vole najvisheeeeeeeeeeeeeeeeee na svetu...vishe od svega...kad tad ce biti zajedno!!!da se kladimo?? :?
svejedno,da li se slazxesh samnom ili ne...to je moje mishljenje... :wink:
 
Ajde da ogovorim i ako to nije tema..
Naravno da sam u jednom trenutku pomislila kako bi bilo da smo nas dvoje zajedno...ali onda mi je bilo muka :lol: i sama ta pomisao me stvarno nije dugo držala. Na njemu (bar sada) ne vidim ništa što me privlači... i drago mi je zbog toga :wink:

:)
 
joockey:
Znas shta da uradish...
Prvo ubi sebe pa onda ubi drugaricu pa tok decka...mozes i drugim redom ali ovako je najbolje....
Smor problemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
To se ionako sve resei samo od sebe...........

znas, nisi nista pomogao/la.. devojka je trazila nasu pomoc, i mi cemo joj pomoci. jeste da je ovakvih tema bilo vec dosta, ali nema veze.. mi smo uvek tu da pomognemo - X-meni!!
 
joockey:
Кулиража:
joockey:
Znas shta da uradish...
Prvo ubi sebe pa onda ubi drugaricu pa tok decka...mozes i drugim redom ali ovako je najbolje....
Smor problemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
To se ionako sve resei samo od sebe...........
E zaista je red bio da i ti kazes nesto pametno.
Izvinjavam se omaklo mi se...
Uuu, napokon neko ko nece da se raspravlja... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top