Download u Mozilla Firefox

Mozilla kao i Opera nekad hoće da nastavi download, nekad neće. Moj ti je savet da integrišeš DAP u Mozillu. Ako ne znaš, ovako:

Kad instaliraš DAP, uđeš u Program Files :arrow: DAP i tu nađeš fajl dapop.dll. Onda taj fajl iskopiraš u Program Files :arrow: Mozilla Firefox :arrow: plugins i promeniš mu ime u npdap.dll.

To je to, meni je uspelo i sad mogu da prekinem download kad hoću jer on nastavlja. Nadam se da sam pomogao :wink:
 
E uspeo sam, hvala vam...Sad mi mozilla nastavlja download.E Shone samo jos ovo da te pitam: jel moges ti sam da odredjujem i kako, kad ce nesto da ti se skida preko DAP-a(ili nekog drugog dm-u mom slucaju flasget) a kada preko firefox-ovog download managera(ili preko operinog ako to mozda zna Agent orange?
 
PA samo mu ne das da automatski preuzme informacije o Downloadu.
Ja koristim Mass Downloader koji nije integrisan u Operu.
A kad hocu da skidam nesto samo idem desnim klikom na link i "Copy link adress" i onda u MD idem na File/New... i tu prekopiram link.
A za Operin Download Manager samo klik na link i to je to.
 
NAJJEDNOSTAVNIJE resenje, instaliraj ekstenziju bas za to sto te muci http://www.extensionsmirror.nl/extfirefox/DownloadWith_0.0.7+.xpi
kad kliknes na download dobices padajucu listu download managera (koju moras izabrati odn. one koje imas instalirane Tools>>Extensions>>Download With>>Options>>Create New Applications>>Download Sample Configuration>>izaberi download manager koje koristis) i posle toga samo skidaj
 
Izgleda da nisam dobro objasnio sta mi treba.Skinuo sam onaj plugin sto je Shone ostavio link za njega(sto integrise flashget u firefox)i sada je ok.-znaci sve sto hocu da skidam firefox automatski prebacuje na flashget sto sam i trazio...ali to mi sluzi kad skidam neke vece programe,mp3,filmove itd., ali sada i kad skidam neke male stvari npr.neki tekstualni fajl ili neki skin on mi opet prebacuje na flashget...znaci meni treba da podesim da ja sam izaberem kad ce nesto da mi skida preko firefox-ovog managera a kada preko flashget-a!!!
 
Ma dobro si ti objasnio, skinuo si plugin za integrisanje flashgeta u browsere i sad pri svakom skidanju flashget preuzima sve, a ja sam ti bas preporucio ono sto trazis samo ti treba klik vise, ali nema veze ako neces da se malo potrudis tvoja stvar :lol:
btw za integrisanje flashgeta u FF postoji mnogo bolje resenje u obliku ekstenzije FLASHGOT
 
Nismo se razumeli, nije da necu da se potrudim, bas naprotiv, nego sam mislio da je to sto si ti preporucio isto ono sto sam vec skinuo-ekstenzija za integrisanje flasget-a u browsere.Inace to sto sam prvo skinuo i jeste ekstenzija flashgot.Sada sam instalirao ekstenziju(downloadwith 0.0.7+) koju si rekao i podesio isto kako si rekao ali mi kad kliknem levim tasterom misa na link za download opet automatski prebacuje na flashget...pa mi sad objasni kako da ja sam izaberem preko cega ce da skida.
 
Sad ne znam zašto toliko komplikuješ. Šta fali da ti FlasGet sve skida, i male i velike fajlove :?

Meni download accelerator npr. nekad neće da skida već se pojavi mozillin transfer što me užasno nervira i ne znam zašto to radi :o
 
Pa Shone, sta znam, navikao sam da preko Flashget-a skidam samo velike fajlove, a i nervira me da mi se za svaku sitnicu automatski pali Flashget - stvar navike.
To je to Dr.NO, konacno sam uspeo da namestim da ja sam biram kad ce nesto da se skida preko FlashGeta,stavio sam kao sto si rekao flashgot na disable i sad koristim samo ekstenziju downloadwith 0.0.7+ i sada me uvek prvo pita preko cega cu da skidam nesto....hvala
Znaci da rezimiramo, jer ce verovatno i drugima biti od koristi(posto sve ovo vazi i za neke druge browsere): Ekstezija flasgot sluzi da ti firefox automatski sve prebacuje na FlashGet, a ekstenzija downloadwith 0.0.7+ da uvek jednim vise potezom misa ti sam izaberes da li ce nesto da se skida preko firefoxovog download managera ili preko FlashGeta.
 

Back
Top