Sex na brzaka ili laganica?

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Koliko cesto pozelite sex na brzinu.Interesuje me sta zenski deo ima da kaze , predpostavljam da je muski deo dobrim delom mnogo cesce raspolozen za ovu varijantu.Kada je u pitanju ona druga varijanta , pitanje za devojke -zene , da li vasi muskarci imaju strpljenja za vas , da li su onoliko nezni koliko vam je potrebno , koliko znaju da vas bude ...koliko znaju da zajedno sa vama pojacaju zelju za seksom ....da li pale male vatrice brzo, ili raspiruju velike i onda gase lagano :?:
...Uopsteno ...IMAMO LI DOVOLJNO VREMENA ZA VAS ILI SAMO ZELIMO DA SE OLAKSAMO I RASTERETIMO ? :?
 
Sex na brzaka i te kako zna da prija,često mi se desi da ga poželim onako "s nogu",što kažu,pa idem dalje.Pogotovo kada sam nervozna,u gužvi s poslom i slično,onda mi padne ko kec na deset,čist sirovi sex,rastereti te pa je posle sve lakše. :lol:Često poželim da imam onu Sport Bili torbu i da u slučaju nužde izvučem nekog "radišu",a posle ga samo spakujem nazad. :lol:
 
Virgo:
Sex na brzaka i te kako zna da prija,često mi se desi da ga poželim onako "s nogu",što kažu,pa idem dalje.Pogotovo kada sam nervozna,u gužvi s poslom i slično,onda mi padne ko kec na deset,čist sirovi sex,rastereti te pa je posle sve lakše. :lol:Često poželim da imam onu Sport Bili torbu i da u slučaju nužde izvučem nekog "radišu",a posle ga samo spakujem nazad. :lol:
Da...bez skidanja , jel , samo onako u hodu , bilo gde i bilo kada ...razumeo ja hmmm...jel to ono kad se samo malo pomere izvesni garderobni delovi :wink: :wink: :oops: :lol:
Samo , torba bi morala da bude malo veca :) pa ne bi valjda nosila nekog mini "radishu' :)
Hvala na odgovory Virgo
Nego...gde su ti tablice ..hajde registruj se , pa ti si vec dugo sa nama. :wink:
 
Stari Lisac:
Koliko cesto pozelite sex na brzinu.Interesuje me sta zenski deo ima da kaze , predpostavljam da je muski deo dobrim delom mnogo cesce raspolozen za ovu varijantu.Kada je u pitanju ona druga varijanta , pitanje za devojke -zene , da li vasi muskarci imaju strpljenja za vas , da li su onoliko nezni koliko vam je potrebno , koliko znaju da vas bude ...koliko znaju da zajedno sa vama pojacaju zelju za seksom ....da li pale male vatrice brzo, ili raspiruju velike i onda gase lagano :?:
...Uopsteno ...IMAMO LI DOVOLJNO VREMENA ZA VAS ILI SAMO ZELIMO DA SE OLAKSAMO I RASTERETIMO ? :?

Kada nemamo mnogo vremena na brzinu je jedino resenje. Nekada mi se desi (bez obzira na tajming) da se napalim i pozelim na brzaka odmah i sada!!!
 
Ma ja mislila na živog radišu,ne mehaničkog.Je li se sećate crtanog filma Sport Bili,gde on nosi torbu sa majušnim stvarima koje se čarolijom povećaju na prirodnu veličinu kad mu zatrebaju.Zamisli sad,ja sva ljuta,posla preko glave,hop,zaključam kancelariju,izvadim nekog Breda Pita,iskoristim ga maksimalno,i nazad u torbu.Ne moram ni reč da mu kažem,a sva srećna i blažena. :wink:
 
Virgo:
Ma ja mislila na živog radišu,ne mehaničkog.Je li se sećate crtanog filma Sport Bili,gde on nosi torbu sa majušnim stvarima koje se čarolijom povećaju na prirodnu veličinu kad mu zatrebaju.Zamisli sad,ja sva ljuta,posla preko glave,hop,zaključam kancelariju,izvadim nekog Breda Pita,iskoristim ga maksimalno,i nazad u torbu.Ne moram ni reč da mu kažem,a sva srećna i blažena. :wink:

Zadovoljstvo te je videti medju nama :) Dobro dosla!
 
Na brzinu samo ako se stvarno nema vremena za polako, a frkaaaaa nam je :P .
A to izgleda na primer ovako: ne skida se skoro nista (osim najneophodnijeg za skidanje :) ). Ja ledjima na zid, podigne me...obuhvatim ga nogama :P ...i...to je to...sa manjim detaljima :P
 
Zasto sex na brzaka mora biti na stolu ili uz zid.Licno ne volim neko odugovlacenje,cuj ljubimo se satima ,odnos traje "stotinama hiljada" minuta.Volim zdrav sex,energican duzi ili kratki nije bitno,samo sto je kod mene dugi sex pola sata.
 
Ispade da devojke BAS vole sex na brzaka, ne znam samo kako to muskarci to do sad nisu provalili, nego se uvek trude da to traje sto duze, da pokazu kako su oni izdrzljiiiiviiiiii, jao majko mila... koja ironija... :roll:
Sve je stvar osecaja, trenutka, mesta... Pa kako cu u WCu nekog kafica voditi dug i nezan sex, aj objasni?Ili kad sam nervozna?Ili kada me on iznervira? Moja praxa je sledeca, prvi put je uvek energican, brz, pun zelje, erotskog naboja, ... e a naredni...su vec opusteniji, tu dolaze neznosti na red i svi oni detalji! :wink:
 
prvo da pozdravim sve forumase ZDRAVOOOOOOOOO.... :lol:

Sto se tice teme, sve je stvar raspolozenja a i iznenadnih prilika .Sad dok smo se vracali sa mora , stadosmo negde da se presvucemo u nesto toplije ,pa u toku presvlacenja iskoristismo priliku ... i eto...to je pravi sex na brzaka....a i prava iznenadna prilika ....dobro mesto u pravo vreme....hehe .... :oops: :wink:

Tad mi je prijalo tako, a neki put mi prija kada je sve do besvesti usporeno.... nema pravila ...rekoh ja gde god nadjes zgodno mesto ....... :lol: :lol: :lol:
 
Ma kakvi, vec je doslo do tacke sa koje nema povratka..... :oops: :lol: a i u tom trenutku tako me bas briga pa taman se i ceo bus tu nacetio....mislim ....vidis ih sad....tj. vide te tad i nikad vise......sanse da te neko zapamti su minimalne ... a i to radim sa mojim muzem , nisam u steti pa da se nesto kao sekiram..... :lol: :lol: ...
zamalo pa da ispadne kao scena iz filma...tata . sta to rade... :shock: .. :lol: :lol: :lol: :lol:


Nego, da ne kvarim temu Liscu, da se ne naljuti... :wink:
 

Back
Top