"Driv3r"

Kad smo već kod driv3r-a da se podsetimo legendi tj. njegovih ranijih delova. Jel igrao neko oba dela(i prešao možda) i kakvi su mu bili utisci?
 
Igra je mnogo dobra i razocaralo me je sto su odlozili izlazak negde u septembru prosle godine.
Prvi deo nisam presao ceo (nisam imao toliko para za igraonicu), a drugi jesam.

Valjda ce ovaj biti dobar....videcemo uskoro.

@Sucur
sajt ti je sr@nje i nije optimizovan za Operu, tako da se nemoj puno buniti i prihvati kritike pozitivno, jer ne ocekuj savrsenstvo od prvog sajta.
Za pocetak je dobro, ali je daleko od dobrog.
 
Sucur:
Pandemonium:
igra je do jaja, sajt ti je sra*je
Glavonja jedan jesi li cekao da se stranica ucita ,posto je za to u dial up pristupu malo duze.
bice tebi glava ko u Boska Buhe kad te vidim
image026.gif
 
Za Pandemoniuma "glavonja" ti je ovdje neka vrsta uzrecice ,pa nemoj da se ljutis . :D
A sto se tice Driv3ra to je mogla biti samo PlayStation 2 ili XBOX verzija ,a PC kao
sto rekoh izlazi 18 .marta 2005 .
 
Pandemonium:
Sucur:
Pandemonium:
igra je do jaja, sajt ti je sra*je
Glavonja jedan jesi li cekao da se stranica ucita ,posto je za to u dial up pristupu malo duze.
bice tebi glava ko u Boska Buhe kad te vidim
image026.gif
:D :D :D :D
Sajt se cudno ponasa (opera) al nema veze bitno je da je Driver mnogo ql igra i da jedva cekam da se pojavi.
Jedan od delova sam zavrsio al ne znam koji (onaj sa limuzinom na kraju)... 8)
 
123456789:
Baklava sam pa sta:
123456789:
Jel cita neko "MIKRO" pa MOZAIL FIREFOX je tata i OPERI i IE i NETSCAPE-u a veliki je samo 4-6 mb , ja ga imam i strava je :wink: .
Imam ga i ja ali kakve to ima veza sa Driv3r???

Pa svi su rekli da ovaj suntavi sajt nemoze da otvori u operi , pa sam ja malo skrenuo sa teme i rekao sam sta koji je najbolji Interent pretrazivac :wink:
To je TVOJE misljenje i zadrzi ga za sebe... :?
 

Back
Top