REZAČ

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Haug. Hoću da kupim rezač ovih dana, ponuda nije loša. nijesu ni skupi ali ne znam koji da odaberem. Imam na izboru SAMSUNG, LG, ASUS... Koji je po vašem mišljenju dobar, jer meni ne treba za neka čuda, već uglavnom za muziku.
 
Nisi napomenuo sta zelis da rezes... U slucaju da je u pitanju DVD±RW DL pisac, u Svetu Kompjutera broj 11/2004 imas opis dva dobra i jednog loseg modela...
A sto se CD-RW uredjaja tice... pa, sve najgore o ASUSU... Greje se ko nenormalan, spor, smrdi na zapaljenu plastiku... Pohvala za Plextor PX-W5224TA, fenomenalan je.

Poz
 
Ako hocesh CD rezach onda je moja preporuka MSI MS-8352M, jer imam takav isti i narezao sam do sada brdo diskova i radi kao nov, ne greje se, tih je i nishta ne smrdi. :lol: 8)
 
Slavik:
Haug. Hoću da kupim rezač ovih dana, ponuda nije loša. nijesu ni skupi ali ne znam koji da odaberem. Imam na izboru SAMSUNG, LG, ASUS... Koji je po vašem mišljenju dobar, jer meni ne treba za neka čuda, već uglavnom za muziku.

Imam LG i zadovoljan sam.U proteklih 14 meseci,i pored maksimalnog korišćenja,nije me izneverio.Medjutim,ako želiš zaista kvalitetnu stvar,onda su to svakako:1.Plextor
2.Sony
Bez želje da podgrevam navijačke strasti,pozdravljam vas.
 
Dr:
sonne:
Pjer_Nis:
Sad ce svi da me kritikuju, ali moje iskustvo je Sony i samo Sony, i CD i DVD rezac imam od te firme i prezadovoljan sam.

Nije stvar u tome sta ti imas i cime si zadovoljan vec sta valja.

- PleXtor ili LiteON.
Plextor valja
LiteON nikako

Da se ne ubedjujemo oko ovoga pregledaj malo stare teme tu smo valjda detaljno razjasnili sta valja a sta ne!
Poz.
 
Zaista,nije mi jasno zasto gomila preporucuje Plextor koji kosta dva puta vise od sasvim solidnih LG,Sony,LiteOn,Benq snimacha>>>
Bas nemate veze,Plextor je bio dobar samo kad je imao 4x SCSI snimac,posle toga sve je djubre.
Imam Teac iz 1997 koji radi i dalje,ALO!!!
 
Plextor se preporucuje jer je daleko najbolji.Sta ako je duplo skuplji.Trajace bar 3 puta vise od bilo kog drugog.Ti bi da das 25E za neki razac i da dobijes kvalitet.E pa nemoze :!:
 
Pazi na 50-60 eura koliko ce da plati krs Plextor,bolje da doda jos 10-20 eura i neka kupi DVD snimach NEC,LG...koji zavrsavaju posao.Ima na netu brdo oglasa LG ili NEC za 75 eura,i ako za te pare ne valja,onda stvarno.....
Razliku u narezanom disku izmedju Sony-a,LG,Plextora,Teac-a,LiteOn snimacha stvarno neces videti,i zasto da dajes novac za nesto skupo???
I kakva je to firma Plextor,kad mu Pioneer pravi DVD romove,a oni samo stave da pise Plextor i to je to???
Idi na strane forume,koji god snimach da kupis radice posao.
 
Kroasan:
Razliku u narezanom disku izmedju Sony-a,LG,Plextora,Teac-a,LiteOn snimacha stvarno neces videti,i zasto da dajes novac za nesto skupo???

To sto se razlika nevidi kada gledas u povrsinu diska neznaci da je nema!
A i tako nevidljivu razliku ce "videti"!
I sta hoces da kazes za to ko pravi a ko lepi nalepnice???
Pa i pioneer koristi Nec-ove cipove???? pa $ta???
 
Nema razlike,mozes da testiras i da radis zilion testova,koga je briga???
Ostajem pri tome da nema razlike,a koliko vas koji tvrde da ima razlike zaista ima Plextor ili se ovde satro gistro pojavljuju samo da bi napisali DA,PLEXTOR.
Idi u radnju List Kompjutersa,znas koja je cena snimachaPlextor???4200!!!
PA IDI PA KUPI I NECES VIDETI AMA BAS NIKAKVE RAZLIKE OSIM STO CE DA TI SE SMEJU!!!
http://www.nomak.info/call.011.3619192.phtml
ima i u cenovniku.
 
sonne:
:shock: shta reci na ovo :shock: :?: :?:
JA nista nisam rekao, samo sam se gorko nasmejao...a ne mogu ni da komentarisem, danas me jedan prodavac racunarske opreme jace od 1h ubedjivao da je LG najbolji rezac koji postoji.
Razlog je taj sto je imao najmanje reklamacija na njega, a Liteon je sr@nje jer je on nekada davno imao i crk'o mu posle godinu i po.

Da je probao sta osim LGa pa da covek i kaze nesto, al' ajde.
 

Back
Top