domaće MILF-erke

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
Kaže jedan uvaženi kolega od reputacije u seksualnom svetu foruma Krstarice doslovce ovako:

"pa šta bi teo...adresu...?

...mladić voli matorke...icepo jednu i ona trčkala za njim...on je prco u mozak, ona i dalje trčala...da ne povjeruješ šta jedna matora žena može sebi da dozvoli."


Zašto žene u godinama ne filozofiraju mnogo oko seksa?
Gde im je ona zrelost?
 
I meni se čini.Mlađe vršnjakinje su agresivnije,pa mulac misli da je neka starija dobra zato što je blaža u nastupu.
ovaj...imam suprotne zakljucke...kako mi neki drugari prichali :prstic:
A to kao oplakuješ sudbinu im kletu?
Kao onu svoju debelguzu komšinicu što je okopavala letos baštu a ti nikako da je stigneš? Pa nisi valjda kljakav?

mozda...a mozda je samo moja drzalica duza,a motika teza :prstic:
 
ovaj...imam suprotne zakljucke...kako mi neki drugari prichali :prstic:
mozda...a mozda je samo moja drzalica duza,a motika teza :prstic:

Vidi ovako, na veliki se muškarci cerekaju a žene umuse...
Za običan je suprotno...
Ali ti naravno nećeš to pokazivati muškarcima tako da ti se niko neće cerekati
Nemoj više da slušaš drugare nek slušaju oni malo o tebi iz ženskih usta...
 
Poslednja izmena:
Kaže jedan uvaženi kolega od reputacije u seksualnom svetu foruma Krstarice doslovce ovako:

"pa šta bi teo...adresu...?

...mladić voli matorke...icepo jednu i ona trčkala za njim...on je prco u mozak, ona i dalje trčala...da ne povjeruješ šta jedna matora žena može sebi da dozvoli."


Zašto žene u godinama ne filozofiraju mnogo oko seksa?
Gde im je ona zrelost?

Al vidis nije oko sexa..nego iebanje u mozak da bi dale djanu..to me pocelo smara ybt..ono moras se spustiti bas u blato i tretirati ih ko krpu da bi dale..ne do bog da im kazes otovreno da su lepe i da ti se dopadaju..propas
 
Ja moram da imam razlog da prilazim. Pa uglavnom to i kazzem, da su lepe i komplimenti.

Ali naravno sve na zezanje i sharm trenutka. Ipak smo stranci, kolko god da je ona meni lepa,
neznash shta ima u gac'ama kao neprijatno iznenadjenje.

To metaforijski govorim. :)
 
pa sad, ispada da su zene u godinama ocajnice....a da ti kazem da sam ja dok sam bila slobodna mogla da biram za sebe mladjanog ljubavnika....i da sam bila zainteresovana bilo bi tesko odluciti se.....iako mladi, to su bili vrlo kvalitetni ljudi, nije bio upitanju samo izgled i sexualna predispozicija....i jasno je da tu ne moze da dodje do nekog trajnijeg vezivanja i samo neko ko ima ozbiljan problem u glavi dodje u situaciju da posle sexitja proganja mladjano momce....to su relacije: dok traje traje, nema tu planova....sto ne znaci da ne moze da bude fino i korektno....:)
 
Ja moram da imam razlog da prilazim. Pa uglavnom to i kazzem, da su lepe i komplimenti.

Ali naravno sve na zezanje i sharm trenutka. Ipak smo stranci, kolko god da je ona meni lepa,
neznash shta ima u gac'ama kao neprijatno iznenadjenje.

To metaforijski govorim. :)

hm hm moze to matorkama..al opet oprezno..cim das kompliment odma mora balans da ih nesto spustis da ne polete previse
 

Slične teme


Back
Top