nekada

pa donekle istina odnekle ne.
zene su se promenile, nije bilo sanse da muski ostanu isti.
i oni su se promenili, sto je normalno.
a kako se ko snasao je totalno individualno.
 
false! :evil:
ako su i postali nikakvi nije cudno...zene su isto toliko postale nikakve tj nezenstvene!
ma,ja ipak mislim da su jos uvek vrlo nekakvi samo smo mi postale rospije,bre! 8)
 
dobardan:
su se zene borile za ravnopravnost sa pravim mushkarcima,a danas su ravnopravne sa nikak'im.

..true or falce?
Pa vidi... true, donekle, tj. do konstatacije da su muskarci danas nikak'i...
Nekada su zene igrale suptilniju igru zavodjenja i osvajanja, a muskarci su po nekakvom genetskom defaultu ratnici, osvajaci, borci... A danas, kada su zene otisle cak mozda i korak dalje od ostvarene jednakosti, pa otvoreno pokazuju svoja osecanja muskarcima, oni su mozda pomalo zbunjeni i nesigurni...
Evo plasticnog primera...kao naprimer kad bi lezao u krevetu i sve da ti se donosi na noge sto ti je potrebno... uzivancija jeste, ali ne zadugo. Gubi se kontakt sa stvarnoscu, nema one radosti zbog pobede, uspeha... i neminovno postajes oholi namcor, cinik... i, sve u svemu – nezadovoljan
 
ajde true

muskarci su pre morali da budu jaci

ej dobardane meni se svidjas blago onima koje se tebi dopadnu da li si ti muskarcina ili nisi
nemoj da me spustas ja sam mozda okrutna skupljam bes u sebi
 
Shag Ivory:
dobardan:
su se zene borile za ravnopravnost sa pravim mushkarcima,a danas su ravnopravne sa nikak'im.

..true or falce?
Pa vidi... true, donekle, tj. do konstatacije da su muskarci danas nikak'i...
Nekada su zene igrale suptilniju igru zavodjenja i osvajanja, a muskarci su po nekakvom genetskom defaultu ratnici, osvajaci, borci... A danas, kada su zene otisle cak mozda i korak dalje od ostvarene jednakosti, pa otvoreno pokazuju svoja osecanja muskarcima, oni su mozda pomalo zbunjeni i nesigurni...
Evo plasticnog primera...kao naprimer kad bi lezao u krevetu i sve da ti se donosi na noge sto ti je potrebno... uzivancija jeste, ali ne zadugo. Gubi se kontakt sa stvarnoscu, nema one radosti zbog pobede, uspeha... i neminovno postajes oholi namcor, cinik... i, sve u svemu – nezadovoljan

Ovo je ženski način razmišljanja.
Muški je :
Nekad je i bilo donošeno sve u krevet, i zbog toga je i mogla da se igra igra, jer najvažnije je moralo da se juri (devojačka čast ili puče bruka , ode dragi i niže od struka).
E, a sad ne mora da se juri , jer ili će biti dato ili neće , tu ti jurnjava , baš zbog razmaženosti i "oće mi se baš ovako" ne pomaže.
Sve što treba je da ne pogrešiš i čekaš orah da sam padne u krilo. Svakom akcijom ,samo povećavaš šansu da orah koji je krenuo ka tebi odskoći bez razloga u neku stranu i ne padne u krilo.....
--------------------------------
Kad uspeh dobijanja bude više zavisio od truda takmičara i od konkurencije , a ne od novčanika , izvikanosti kod drugarica i "ma daću mu iz inata prema onom mom debilu" biće i više truda, više poštovanja i lepšeg seksa....
 
jagodica:
ajde true

muskarci su pre morali da budu jaci

ej dobardane meni se svidjas blago onima koje se tebi dopadnu da li si ti muskarcina ili nisi
nemoj da me spustas ja sam mozda okrutna skupljam bes u sebi

Kako stigne išta da se skupi kad samo rafalno razbacuješ sve i svašta , a siguran sam da bi bila puno srećnija kad bi poneku mogla i da sačekaš da sazri....
 
Tuzni_patak:
Ovo je ženski način razmišljanja.
Muški je :
Nekad je i bilo donošeno sve u krevet, i zbog toga je i mogla da se igra igra, jer najvažnije je moralo da se juri (devojačka čast ili puče bruka , ode dragi i niže od struka).
E, a sad ne mora da se juri , jer ili će biti dato ili neće , tu ti jurnjava , baš zbog razmaženosti i "oće mi se baš ovako" ne pomaže.
Sve što treba je da ne pogrešiš i čekaš orah da sam padne u krilo. Svakom akcijom ,samo povećavaš šansu da orah koji je krenuo ka tebi odskoći bez razloga u neku stranu i ne padne u krilo.....
--------------------------------
Kad uspeh dobijanja bude više zavisio od truda takmičara i od konkurencije , a ne od novčanika , izvikanosti kod drugarica i "ma daću mu iz inata prema onom mom debilu" biće i više truda, više poštovanja i lepšeg seksa....

Ne znam zasto si me citirao, jer ovo sto si napisao nema nikakve veze s mojim postom. I naravno da je zensko razmisljanje, kakvo bih drugo mogla ja dati?
E, sad, ili me nisi razumeo, ili jesi ali iz nekog razloga pokusavas da deformises moje reci. Nigde ja nisam rekla da zensko treba da sedi skrstenih ruku, ne zagovaram ni povratak viktorijanskih ideala muškarac-lovac, žena-mamac, ponajmanje sam za opciju – lezi u krevet i cekaj da ti ‘orasi’ sami padnu u krilo. ‘Pucanje bruke’, novcanik, davanje iz inata, nisu mi bili ni na kraj pameti.

Evo, da se pojasnim, dala sam ‘zensko’ misljenje, subjektivna sam i generalizujem. Licno, nisam sposobna za start tipa “ej mali, sta radis veceras”, mada ne osudjujem, simpaticno zvuci i mozda to nekoj bas lezi, ali sam protiv muskaraca koji podsticu bahato i razulareno ponasanje zena, sve u nadi da ce zamenom uloga biti oslobodjeni traume zvane “korpa”… ali, tu je termin “muskarci” vec diskutabilan.
 
dobardan:
su se zene borile za ravnopravnost sa pravim mushkarcima,a danas su ravnopravne sa nikak'im.
..true or falce?

tvoja tvrdnja avtomaCki znachi da su zhene ostale na istom nivou, a da su se mu$karci sRozali!!!

no.. ko danas jo$ lupa glavu oko tih pipanja.. to je chista 'generalizacija'.. treba razmatrati i uporedjivati pojedinache sluchajeve
 
Ako su se one izborile za svoja prava sto se onda jos bore a sto se tice srozavanja, ja nisam bio ziv pre 386 godina pa da sam se sad srozao.
Jednostavno pravilo mog zivota je Postuj onog koji tebe Postuje!
 
Tuzni_patak:
jagodica:
ajde true

muskarci su pre morali da budu jaci

ej dobardane meni se svidjas blago onima koje se tebi dopadnu da li si ti muskarcina ili nisi
nemoj da me spustas ja sam mozda okrutna skupljam bes u sebi

Kako stigne išta da se skupi kad samo rafalno razbacuješ sve i svašta , a siguran sam da bi bila puno srećnija kad bi poneku mogla i da sačekaš da sazri....

joooooooj
ozheni me :)
 
Shag Ivory:
dobardan:
su se zene borile za ravnopravnost sa pravim mushkarcima,a danas su ravnopravne sa nikak'im.

..true or falce?
Pa vidi... true, donekle, tj. do konstatacije da su muskarci danas nikak'i...
Nekada su zene igrale suptilniju igru zavodjenja i osvajanja, a muskarci su po nekakvom genetskom defaultu ratnici, osvajaci, borci... A danas, kada su zene otisle cak mozda i korak dalje od ostvarene jednakosti, pa otvoreno pokazuju svoja osecanja muskarcima, oni su mozda pomalo zbunjeni i nesigurni...
Evo plasticnog primera...kao naprimer kad bi lezao u krevetu i sve da ti se donosi na noge sto ti je potrebno... uzivancija jeste, ali ne zadugo. Gubi se kontakt sa stvarnoscu, nema one radosti zbog pobede, uspeha... i neminovno postajes oholi namcor, cinik... i, sve u svemu – nezadovoljan

e, da. Tako se rodilo poštovanje, kad je prestala hirovitos i kapricioznost, a počelo razmevanje potreba
Ravnopravni su samo one osobe (oba pola) koje imaju ovo umenje, da poštuju.


sve ostalo je i dalje štap-i-šargarepa, ili mačke-i-miša

al to su niža bića

a niža i viša retko ostaju zajedno, često se ni ne prepoznaju u životu, ne upoznaju, a sreću se stalno


tako da mu ovo dođe kao u onoj poslovici (beše li poslovica, basna, šta li) svakome po zasluzi
 
A potrebe kreiraju marketing odelenja, i mediji.

Što bi se reklo , bolje za vas da vam ugradimo jedan mali radio prijemnik u hipotalamus, da vam kontrolišemo nagone i da nemate neravnotešne situacije.
 

Back
Top