sex u radno vreme

S

sanja

Gost
devojke, da li vam se desilo da ON dodje do vas na posao, samo da donese sladoled, nista najavljeno... i da posle par minuta zakljucate vrata svoje kancelarije i uzivate u seksu... a za to vreme kolege neometano setaju hodnikom...?
wow. sad vise ne mogu da se skoncentrisem na posao... kakav dan!
 
Desilo se više puta,jednom dok je prostorija pored bila puna ljudi,a jednom sam bez gaćica(samo navukla suknju)izletela da dočekam klijenta,sva rumena i zadihana. :lol: Stvarno je lud osećaj.Sada mi je mala kancelarija i dve nas radimo zajedno,teško da ponovim nešto slično,ali nikad se ne zna. 8)
 
sanja:
devojke, da li vam se desilo da ON dodje do vas na posao, samo da donese sladoled, nista najavljeno... i da posle par minuta zakljucate vrata svoje kancelarije i uzivate u seksu... a za to vreme kolege neometano setaju hodnikom...?
wow. sad vise ne mogu da se skoncentrisem na posao... kakav dan!


.....Hmm , a ja bih da pitam sta se desilo sa sladoledom :cry: ? Niste ga valjda pustili da se otopi ? :wink: :wink: :wink: :?
 
Stari Lisac:
sanja:
kao i obicno, stari lisac je pogodio poentu...

Da Sanja jesam , jer nije mi jasno zasto uopste spominjes sladoled...totalno je nebitno , moglo je da bude i cvece i prase i lonac pasulja...
A ako smrtno ozbiljno treba da ti odgovorim na temu , slobodno racunaj da je ovo poslednji odgovor na bilo koju temu o kojoj budes pisala.
Izvinjavam se ako sam bio neozbiljan i zao mi je ako sam ti pokvario temu.
Bez replay molim te , posto sam se lepo izvinio , obidji me totalno molim teIZVINI !

dakle... covek je dosao i doneo mi sladoled. otuda sladoled. ne prase.
nema razloga da se osecam da kvaris temu. moj komentar je bio na temu zrelosti tvojih postova. bez uvrede. pa ne mogu ocekivati da neko od 17 god. zna o cemu pisem!
ako se teme dele na tovje, moje i licno su vlasnistvo, odustajem od daljeg pisanija.
 
sanja:
devojke, da li vam se desilo da ON dodje do vas na posao, samo da donese sladoled, nista najavljeno... i da posle par minuta zakljucate vrata svoje kancelarije i uzivate u seksu... a za to vreme kolege neometano setaju hodnikom...?
wow. sad vise ne mogu da se skoncentrisem na posao... kakav dan!

pa fino je kada imas svoju kancelariju pa da to mozes odratiti!!!!!!!!!!!!!
ja na poslu bih jedino mogao kada bi radio nocnu ali onda nema nikoga!!!
SMRCCCCCCC......... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Treba bas imati dobre uslove za tako nesto jer je rizik prevelik ako te neko vidi... otkaz bez pardona!

To mi se desilo jednom dok sam radio kao aministrator na faxu. Dosla je draga da me posjeti na poslu i da poslije zajedno idemo kuci. Imali smo jos sat radnog vremena pa smo to morali nekako da ispunimo... :)
Zakljucali smo se u jednu od celija, koje inace studenti mogu da iznajme za ucenje i tu smo "ispunili" moje radno vrijeme. 8)
 

Back
Top