kolika je verovatnoca ????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitam se gde li se izgubilo ono staro muvanje? Znash ono: vidish je, pa ti se svidi (fizichki), pa joj pridjesh, pa se upoznate...Prichas sa njom, a u stomaku ti prosto kuva da li ce se zainteresovati bar malo...E, to je ona draz koje u virtuelom muvanju nema. Oprostite mi sht sam malo staromodan, ali budite iskreni i recite mi shta ima sladje i lepshe (na forumu, naravno) od pogleda na dva lepa krupna oka UZIVO (i sve ostalo shto ide uz te ochi)??? :?:
 
Pitam se, da li ste vi uopste svjesni koliko ste dosadni...???
Imate gore natpis "Pricaonica", kliknite na njega, udjite i cavrljajte do mile volje...
Ali, ne ovdje...
Forum za to ne sluzi...

Odgovor autoru teme:da, bilo je, ima, a i bice muvanja na forumu... Mnogi parovi vec su bivsi, neki opstaju i danas ( 8) ), a sigurno da ima i buducih...
 
jozza:
Pitam se gde li se izgubilo ono staro muvanje? Znash ono: vidish je, pa ti se svidi (fizichki), pa joj pridjesh, pa se upoznate...Prichas sa njom, a u stomaku ti prosto kuva da li ce se zainteresovati bar malo...E, to je ona draz koje u virtuelom muvanju nema. Oprostite mi sht sam malo staromodan, ali budite iskreni i recite mi shta ima sladje i lepshe (na forumu, naravno) od pogleda na dva lepa krupna oka UZIVO (i sve ostalo shto ide uz te ochi)??? :?:
Ma moze i preko neta isto je samo svako stavi svoju lepu sliku u profil i ti onda vidis to, dopadne ti se fizicki i onda krenes da pricas,a mnogo je lakse pricati ovako nego uzivo :wink:
 
a jel može neko da garantuje za sebe da se neće nikada ni sa kim spariti ,,,,
evo ja sam taj slučaj ; par razloga
- muž bi mi se ljutio
- nemam vremena ni za ove što šetaju po gradu
- imam još godinu dana da odplaćujem kola, pa
sam malo dekintirana , to me razočarava
ali......
kada bi mi se javio karleušin telohranitelj ,sve ovo pada u vodu ,,,ala sam karakter :roll:
 
avesic:
a jel može neko da garantuje za sebe da se neće nikada ni sa kim spariti ,,,,
evo ja sam taj slučaj ; par razloga
- muž bi mi se ljutio
- nemam vremena ni za ove što šetaju po gradu
- imam još godinu dana da odplaćujem kola, pa
sam malo dekintirana , to me razočarava
ali......
kada bi mi se javio karleušin telohranitelj ,sve ovo pada u vodu ,,,ala sam karakter :roll:

- sredio bi ti muza,
- sredio te koji setaju po gradu,
- otplatio kola & dao ti kintu? :twisted:
 
Bad_Wolf:
avesic:
a jel može neko da garantuje za sebe da se neće nikada ni sa kim spariti ,,,,
evo ja sam taj slučaj ; par razloga
- muž bi mi se ljutio
- nemam vremena ni za ove što šetaju po gradu
- imam još godinu dana da odplaćujem kola, pa
sam malo dekintirana , to me razočarava
ali......
kada bi mi se javio karleušin telohranitelj ,sve ovo pada u vodu ,,,ala sam karakter :roll:

- sredio bi ti muza,
- sredio te koji setaju po gradu,
- otplatio kola & dao ti kintu? :twisted:


:D :D :D
 
Ja bih samo VOLEO da VIDIM pojedince i pojedinke koji se predstavljaju kao ne znam ti sta a verovatno su istraumirani klinci koji prodaju zivotnu filozofiju i guraju fals fotke u profil. A posebno me interesuju oni koji na svaki treci post pocinju da chatuju u nadi da uskoce nekoj u gacice ili da nekom odrade dzepni bilijar.
Dusa bi mi bila na mestu samo da sednem sa njima u neki miran caffe i da ih sacnem i slusam 5 minuta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top