vase misljenje

maki19:
sta mislite ko vise uziva u seksu musko ili zensko.


ja ću sada da isključim kompjuter ,,,i to ne obično ,,RESTART,, ,,, nasilno ,,jer ovo je sigurno VIRUUUSS,,,, bešte ljudi ,,,može biti zarazno ,,
dovidjenja svima ,,, posle ovoga ne verujem da ću se više ikada vraćati ovamo ,,,šmrc ,,,bilo je vas meni dragih ,,, dosta vas ,,,,ali ovo ,,,ovo je previše za mene ,,,molim administratoru ,,ukini forum ,,, lakše mi je kada vidim mog muža da onaniše na maloletnice ,,, zbogom
 
PLESsitnihDEMONA:
chokolado da neam tebe ja se ne bih ovoliko smejao na ovom forumu.Ti si strucnjak da otkrijes neki lapsus ili ispalu.Ko mi je kriv kad citam tek svaki 3-4 post!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jesi li video samo. Ali ovo nije bio lapsus, shef je samo lepo pitao. :wink: :lol:
P.S. A smejem se i ja tvom komsiji. :wink: :lol:
 
chokolada:
PLESsitnihDEMONA:
chokolado da neam tebe ja se ne bih ovoliko smejao na ovom forumu.Ti si strucnjak da otkrijes neki lapsus ili ispalu.Ko mi je kriv kad citam tek svaki 3-4 post!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jesi li video samo. Ali ovo nije bio lapsus, shef je samo lepo pitao. :wink: :lol:
P.S. A smejem se i ja tvom komsiji. :wink: :lol:
Ma sve znam...opasan smo tandem (Shevcenko-Ronaldo :D ) A komsija je posebna prica... :lol:
 
Ako je dobar sex, uzivaju podjednako i on i ona, ali ako nije onda uziva kako se ko snadje!(mada se danashnje devojke dosta dobro snalaze). :twisted: Da budem iskren, meni se chini da je orgazam kod devojaka mnogo explozivniji, i da su propratni efekti mnogo jachi nego kod nas mushkaraca. (ili je to do mene i mog truda...) :D :wink:
 
chokolada:
PLESsitnihDEMONA:
Ma sve znam...opasan smo tandem (Shevcenko-Ronaldo :D ) A komsija je posebna prica... :lol:
E a mogu li ja da budem Shevcenko, ko jos zeli da bude Ronaldo (mislim kakav je sada)? :roll: :lol:
E yebiga sad...ja sam mislio da budem Shev.Ali dobro pusticu te ovaj put.A Ronaldo je dobar,samo izgled da se on od sexa goji,a ne mrsavi :D Ali ipak necu ja da budem Ronaldo.Mogao bih da budem Krespo,ako se slazes (mada mi na pamet pada Maxim Tsigalko to je "ubica" golmana) :D U svakom slucaju ti stoji sto blize golu,a ja cu da ti dodaje lopte :D
Ajde neka ovi ljudi slobodno nastave da pricaju o ovoj temi...zaboravio sam i koja je ovo tema i o cemu je :? :D
 
pcelica:
Gazdarica:
maki19:
sta mislite ko vise uziva u seksu musko ili zensko.
Da li je glupost vjecna ili prolazna kategorija...???

slazem se ali pre bih rekla beskrajna
vise puta dokazano, na zalost!

Sta reci...
hailxin.gif
 
...vracamo se na podelu samo na zene i muskarce... :roll:
...bez obzira na pol vise uzivaju oni koji vole seks 8)
mada...zene mogu da dozive vise orgazama :twisted:
pa ako je to mera za uzivanje...
Sta se sve uopste smatra uzivanjem u seksu :?: :roll:
 

Back
Top