Problem sa Internet explorer-om i verovatno virusom u njemu!

nenadk15

Zainteresovan član
Poruka
106
Imam problem sa Microsoft Internet explorer-om koji nece da mi otvori moju home adresu (bila je yahoo.com) vec sada otvara kao neki about blank (ima neki quick web search sa nekim sex-y sadrzajem). Stalno mi dodaje u tool baru opcije fresh bar i links koji do sada nisam imao. Sve je pocelo kada sam se nakacio na sajt slike.co.yu, posle izvesnog vremena Panda 7.07.01 koju koristim kao firewall pronasao mi je neki virus koji je eliminisao.
Terao me da skinem neki Spyware Vanisher Free Scan, download sam uradio i kada sam ga pustio javio mi je da u registry bazi imam neke probleme na nekim dir vezanim za Intern expl.
Moj Spyhunter koga koristim povremeno i Panda 7 (update uradjen pre 9 dana) koju koristim na net-u nista nisu pronasli.
Sta da radim bre?
 
Nemas virus u sebi vec spywer kojima je glavna uloga da menjaju home page. Oni su optimizovani za IE zato pod 1 obavezno probaj Operu browser umesto Internet explorera. 2)Panda 7 ne prepoznaje spywere i adwere (jer oni tada maltene nisu ni postojavali kada je 7-ica izasla) vec Panda 9 ili ti da budem precizniji Panda Platinum Internet Security 9. Takodje moras da imas Ad-Aware SE Personal,Microsoft AntiSpyware Beta,System Mechanic 5.
 

Back
Top