Pomoc neznam sta da radim

pekan000

Zainteresovan član
Poruka
126
Kad upalim kom.kad pocne windovs dase dize onda muse desavaju cudne stvari ekran izgubi sve ikone i crn je i to traje delic sekunde i posle se vrati tako radi 2x.posle je sve okej dali neko zna resenje mog problema.Konfiguracija 2600 procesor,256mb ram hard 120Gb ploca A7V8X-X,Radi na 2,133gh hvala
 
Vidi ovako mislim da je do OC-a graficke, ako koristis bilo koji program za tu svrhu on pri strat up windowsa proverava graficku i podesava je. A mislim da bi trebao da se pozabavis koriscenjem dugmeta SPACE (RAZMAKNICA) - to ti je najvece dugme na tastaturi :wink:
 
pekan000:
dobro bre ljudi imali neko dami kaze nesto konkretno,ili ovako da nagadjamo.Samo zmam da kad sam istaliro slabiji drajver nema vise ekaran dase gasi al onda pocinje dami se koci poludecu mislim na drajver za graficku
Imas mnogo malo ram memorije a i spora je verovatno pa ti se bas to desava... Moze da se desi i ako imas neki program za graficku koji kontrolise njen rad a uzrok moze da bude i losiji monitor koji pri promeni rezolucije ili resetu reaguje tako...
 
Nina2:
pekan000:
dobro bre ljudi imali neko dami kaze nesto konkretno,ili ovako da nagadjamo.Samo zmam da kad sam istaliro slabiji drajver nema vise ekaran dase gasi al onda pocinje dami se koci poludecu mislim na drajver za graficku

Sam sebi si odgovorio.
EN STOSE TICE MONITORA,PHILIPS 107 Es 17 ekran jeste ram mali ali nije mise to desavalo,sad je pocelo dase desava znaci nije zbog rama vec neki softvrski problem aja neznam daga resim
 
UnDerGrounD_SeCuRitY:
mhm meni se to desavalo pre nego sto sam instalirao drivere za graficku. mozda ti je neki prog ili vir poremetio drivere. maxblast u ruke i format :)
formatirao sam i digo sitem i opet isto neznam dali hard da vratim na fabricki nivo stami preporucujete?virus nije sigurno jer kad istaliram slabiji drajver onda se to nedesava al samo secne prilikom prepoznavanja vindowsa,al onda oce da koci
 

Back
Top