Australia, grad Zlatna obala - cene

Ma ne nego me samo zanima kakve su tamo cene za zivot ,da li uopste ima svrhe ici tamo,ja bi imao ogromnu platu pa zato me zanima razlika,da li je tamo bolje?

Pa posto je Gold Coast vise kao turisticka erija,za ocekivati je da cene budu malo vece nego u drugim delovima Australije.A s' obzirom da ces imati "ogromnu" platu,nebi trebao da se opterecujes sa tim stvarima.
uvek imas dosta stvari koje mozes da nadjes i na popust....treba samo pratiti kada i gde....
Pa ako ne vidis svrhu dolaska u Australiju,ti ostani tamo gde jesi....jer,neces se obogatiti samo sa jeftinijim cenama u prehrani....treba da te interesuju druge stvari gde mozes da ustedis poprilicno novca.
Ocigledno da nisi dovoljno upoznat sa tim stvarima......
 
Pa posto je Gold Coast vise kao turisticka erija,za ocekivati je da cene budu malo vece nego u drugim delovima Australije.A s' obzirom da ces imati "ogromnu" platu,nebi trebao da se opterecujes sa tim stvarima.
uvek imas dosta stvari koje mozes da nadjes i na popust....treba samo pratiti kada i gde....
Pa ako ne vidis svrhu dolaska u Australiju,ti ostani tamo gde jesi....jer,neces se obogatiti samo sa jeftinijim cenama u prehrani....treba da te interesuju druge stvari gde mozes da ustedis poprilicno novca.
Ocigledno da nisi dovoljno upoznat sa tim stvarima......
Pa dobro,ne idem ja tamo samo zbog cena ocu tamo da izgradim kuce,imam dva sina i vidim da je ovde situacija veoma losa.Zato ocu da njima pomognem da sto bolje zive i da im sto vise dam,ono sto je u mojoj moci.Ovo sto sam pitao za cene to je samo onako cisto da bi znao kako je tamo.Ali je veliki razlika u zivotu tamo i ovde.Sto se ti ce posla imam dosta stranig kolega koji bi mi odmah nasli posao.
Srdacan pozdrav!
 

Back
Top