DEJAN STANKOVIC

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.369
Ljudi zasto se podigla tolika fama oko njega! Ok dobar je on igrac ,jedan od najboljih koje ima nasa reprezentacija ali na ovom forumu i u medijima bezmalo se slavi kao svetsko cudo! mnogi ga kod nas guraju u idealni tim EVROPE,SVETA itd!Mislim da je to nezasluzeno!OK snazan je ,borben,ima odlican sut i srce velikog igraca ali ne i neku ekstra tehniku,vrlo cesto lose prima loptu,a ni zivci mu nisu jaca strana,dobija isuvise mnogo CRVENIH KARTONA a i prilican broj zutih sto nije dobro za bilo koji klub u kom nastupa! Naravno vidljivo je da je jedan od najboljih kod nas i da je siguran u INTERU! Ali to je sve , mislim da nije svetsko cudo! Recimo po meni je VUKIC bolji fudbaler ili primera radi VIDIC(mada on igra odbranu i tesko ih je porediti)A u svetu i Italiji ima mnogo boljih mada kazem i STANKEC je dobar igrac! Sta vi mislite o tome ali onako realno?!
 
E, kad sam videla naziv teme, reko nije valjda forum u slavu njemu - ne vidim nista posebno na Stankovicu! Ali, covek treba prvo da procita ono sto je napisano, pa tek onda da vidi o cemu se stvarno radi.
Nisam ljubitelj ni Intera, ni Stankovica - cak se na poslednjoj utakmici malo zeznuo - hteo i on pored Mihajlovica da se upise u strelce, mozda cisto iz inata, al dzaba mu!
Nije ni Miha ono sto je bio, al svaka mu cast na ova poslednja 2 gola iz slobodnog udarca!
 
Ana_0802:
E, kad sam videla naziv teme, reko nije valjda forum u slavu njemu - ne vidim nista posebno na Stankovicu! Ali, covek treba prvo da procita ono sto je napisano, pa tek onda da vidi o cemu se stvarno radi.
Nisam ljubitelj ni Intera, ni Stankovica - cak se na poslednjoj utakmici malo zeznuo - hteo i on pored Mihajlovica da se upise u strelce, mozda cisto iz inata, al dzaba mu!
Nije ni Miha ono sto je bio, al svaka mu cast na ova poslednja 2 gola iz slobodnog udarca!

Uvek treba citati!
 

Back
Top