privlace li vas "losi momci"

g-rock

Aktivan član
Poruka
1.272
ja za sebe volim da mislim da sam pomalo recimo alternativan, zapravo kada se osvrnem i pogledam u recnik> interesantan ali beskoristan i uvrnut.

e sada pitanje> kako to utice na devojku: da li pozeli OneNightStand ili da bude u vezi sa nekim takvim ko ce svaki dan da je iznenadi(neprijatno ili prijatno) ili pak bezi na drugu stranu do nekoga ko je vec u masini i moze da ga pokaze mami i tati :roll:
 
pa mene si bas ubo u temu ,,, pre akcije ,,sablja,, mozete sada svi da me mrzite ,, i bas me briga , ja sam uvek imala dobrog setaca pored sebe ,, a sada majko moja ,,,samo gomila foliranata koji ne kapiraju da nije moderno hteti biti mafijoza ,,jer ljudi ovo nije cikago ,,,ali ponasanje onih osisanih , pa kada ga uhvatis oko struka ,kad ono tetejac ,, uh ,, dakle moze doci u obzir i telohranitelj ,,

ovako javno prozivam telohranitelja jelene karleuse , NECU TI NISTA , ej ljudi gde ima oglasi za prozivke ovakve vrste ,, dakle ,,,ja mastam o njenom telohranitelju ,,,jer se ona jednom zablenula u mog muza ,, pa da se nebi ja ljutila mislim da bi bilo fer za revansiranje ,,,sada ko ce kome ,,, pitaj boga ,,,tako ,,pozdrav
 
Ma daj covece na loshe momke se loze samo retardirane dizelasice. One curke najvece. Svaka normalna zena trazi od muskarca sledece

1. Da je covek a ne dete. Da je ozbiljan.
2. Da ima dobar posao i dobru platu
3. Da ima stan
4. Da je obrazovan
5. Kulturan
6. Da zna i da se zajbava i da jbava :D :D
7. Da solidno izgleda
8. Da se lepo oblaci
9. Da postuje njene prijatelje

To je to. Momci budite ovakvi i necete imati problema. Ja znam sve ovo zato sto zadovoljavam svih 9 tacaka. :wink:
 
ma ne vucem traume iz te veze recimo da nemam lepo misljenje o njemu.varao me al ok i ja sam njega.nikad nisam razmisljala o buducnosti s njim a on kad se vrati iz svaleracije kaze "isao sam da trazim stan za nas" kao ja cu da se napalim na to.najgore je bilo kad sam ga napustila i njegov najbolji drug mi nosio kofere na stanicu(ujedno sam se i odselila)
 
Usamljena mala:
lav607:
Usamljena mala:
MA LEPAK SAM ZA LOSE MOMKE :( :( :( :( :( :( :(

Pa zato ja ne mogu ruke da operem nedelju dana, svog si me izlepila..... :lol:
Nisi ti los momak bwe :shock:

Hvala,hvala.....
7.gif
 
Zene-citaj devojke, prvo muskarce pocnu da dele na frajere i sonje. Losi momci su tada pitanje prestiza. Kako vreme prolazi, sve su vise okrenute pravim vrednostima (navedenih devet tacaka) i sve vise traze sigurnost, pa u obzir dolaze i sonje koje vise nisu sonje nego ozbiljni i stabilni ljudi. Kako vreme dalje prolazi, preko glave im je i onih sto ispunjavaju devet tacaka... I rado bi opet nekog loseg momka (samo na kratko).
Za avesic: ona tebi muza, ti njoj telohranitelja - e jes ti je osveta
 
eliot nes:
Zene-citaj devojke, prvo muskarce pocnu da dele na frajere i sonje. Losi momci su tada pitanje prestiza. Kako vreme prolazi, sve su vise okrenute pravim vrednostima (navedenih devet tacaka) i sve vise traze sigurnost, pa u obzir dolaze i sonje koje vise nisu sonje nego ozbiljni i stabilni ljudi. Kako vreme dalje prolazi, preko glave im je i onih sto ispunjavaju devet tacaka... I rado bi opet nekog loseg momka (samo na kratko).

E, šta su ti žene, nikad zadovoljne :roll:
 
mackica ns:
eliot nes:
Zene-citaj devojke, prvo muskarce pocnu da dele na frajere i sonje. Losi momci su tada pitanje prestiza. Kako vreme prolazi, sve su vise okrenute pravim vrednostima (navedenih devet tacaka) i sve vise traze sigurnost, pa u obzir dolaze i sonje koje vise nisu sonje nego ozbiljni i stabilni ljudi. Kako vreme dalje prolazi, preko glave im je i onih sto ispunjavaju devet tacaka... I rado bi opet nekog loseg momka (samo na kratko).

E, šta su ti žene, nikad zadovoljne :roll:
jos jedna trula generalizacija :x
ja ih delim na "me like 'im"/ "me no like 'im"
i,iskreno,retko mi se svidi bad guy!mozda samo na prvi pogled.jer ako je on bas los,beskoristan i u tripu,kakve su sanse da prema meni bude ok i da se razumemo.takvi likovi su uglavnom sebicni i samozivi! :wink:
 
peach:
mackica ns:
eliot nes:
Zene-citaj devojke, prvo muskarce pocnu da dele na frajere i sonje. Losi momci su tada pitanje prestiza. Kako vreme prolazi, sve su vise okrenute pravim vrednostima (navedenih devet tacaka) i sve vise traze sigurnost, pa u obzir dolaze i sonje koje vise nisu sonje nego ozbiljni i stabilni ljudi. Kako vreme dalje prolazi, preko glave im je i onih sto ispunjavaju devet tacaka... I rado bi opet nekog loseg momka (samo na kratko).

E, šta su ti žene, nikad zadovoljne :roll:
jos jedna trula generalizacija :x
ja ih delim na "me like 'im"/ "me no like 'im"
i,iskreno,retko mi se svidi bad guy!mozda samo na prvi pogled.jer ako je on bas los,beskoristan i u tripu,kakve su sanse da prema meni bude ok i da se razumemo.takvi likovi su uglavnom sebicni i samozivi! :wink:
...pa i jeste trula generalizacija. Naravno da si ti u pravu, ali nije interesantno.
 

Back
Top