Sex igracke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sarajkica

Početnik
Poruka
10


Pozdrav svim forumasima. Vec dugo ovdje navracam samo kao gost, ali sam odlucila da se malo i ja "ukljucim".
Zelim cuti sta mislite o sex. igrackama, tj. o koristenju istih prilikom odnosa sa partnerom. Moj decko je predlozio da u "igru" ukljucimo i igrackice, kako bi nam bilo jos ludje:) Meni se ideja svidja, volim experimente. Ali me zanima vase iskustvo o tome, te prijedlozi koje bi igracke mogle doci u obzir. Hvala svima:)
 
Sarajkica:


Pozdrav svim forumasima. Vec dugo ovdje navracam samo kao gost, ali sam odlucila da se malo i ja "ukljucim".
Zelim cuti sta mislite o sex. igrackama, tj. o koristenju istih prilikom odnosa sa partnerom. Moj decko je predlozio da u "igru" ukljucimo i igrackice, kako bi nam bilo jos ludje:) Meni se ideja svidja, volim experimente. Ali me zanima vase iskustvo o tome, te prijedlozi koje bi igracke mogle doci u obzir. Hvala svima:)
Slusaj decka i uzivaj, sto ludje to bolje :twisted:
 
Sarajkica:


Pozdrav svim forumasima. Vec dugo ovdje navracam samo kao gost, ali sam odlucila da se malo i ja "ukljucim".
Zelim cuti sta mislite o sex. igrackama, tj. o koristenju istih prilikom odnosa sa partnerom. Moj decko je predlozio da u "igru" ukljucimo i igrackice, kako bi nam bilo jos ludje:) Meni se ideja svidja, volim experimente. Ali me zanima vase iskustvo o tome, te prijedlozi koje bi igracke mogle doci u obzir. Hvala svima:)
Slusaj decka i uzivaj, sto ludje to bolje : :twisted: Kupite vibrator, nek ljubi klisu dok ti je vibrator u vagini, a moze pride i vestacka vagina da ga stimulise dok te jezikom obradjuje,MA KUPITE SVE STO VAM PADNENA PAMET STO LUDJE TO BOLJE :D :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top