Da li ste se upoznali sa nekim preko Interneta?

Keeper:
hahahah, midnight rambler nekog da opali....... hiiihihihiihi :lol: ako si ti ishta opalio osim svog majmunchicja ja sam onda nikola tesla.
Ne laskaj sebi !! Uprkos cinjenici da tvoja izuzetna vestina konstrukcije romboida i trapezoida ima siroku primenu u izgradnji sela u kome obitavas, to i nije neki domet u odnosu na snabdevanje malo vecih sela i gradova strujom !! :lol:
 
Mislim da vec po stoti put odgovaram na ovu temu.
Preko chata sam live upoznala oko 50 -ak ljudi do sada(a imam u planu jos 15-ak njih sa foruma), i sa barem 30 od njih sam u stalnom kontaktu. Pravimo okupe jednom mesecno.I zaista ne zalim.
Od njih 50 sa trojicom sam imala veze(ustvari jedna jos traje) i sve su bile uspesne i duge. Tako da....sta reci izgleda da cu ubuduce decka traziti preko chata :D
 
belach:
uf, je l' moram ponovo? ;p
upoznala sam zaista mnogo ljudi sa neta i imam samo pozitivne utiske. mislim, zaista sam pronashla divne prijatelje...
generalno mozhda i nisam za upoznavanje, ali na kraju krajeva sve zavisi od osobe. (8
mrzi me sada da pishem, chitavu listu ljudi, kao da je bitno... previshe :p
ni meni nije jasno gde su bili ti nashi postovi ...
ajde otkucacju ja za obe .. ionako znamo iste ljude
:p

Courtney, Keeper, Moon Child, Electra, . . ., Fuhrer, child in time
zatim ja sam upoznala Flame a ti si je znala i pre toga
:p mada sam ja nju upoznala prvo uzivo, a posle na forumu :p
bleach :pPPppPp
ja sam upiznala i rudy_kv, wild_child, guitarrr_babe
ti si upoznala i nekoga koga ja nisam, ali necju da ja navodim ...
ROLL
i upoznale smo preko Sonje isto nekoga, ali se to ne rachuna? ROLL
e sad meni nije jasno kome cje ovaj spisak vredeti, kada vishe od pola ovih ljudi nije vishe na forumu ROLL
~misao~ ovo je tema uopshteno da li ste upoznali nekoga :pPp ali nema veze sad ... (8
 
mortishaaa:
ni meni nije jasno gde su bili ti nashi postovi ...
ajde otkucacju ja za obe .. ionako znamo iste ljude
:p

Courtney, Keeper, Moon Child, Electra, . . ., Fuhrer, child in time
zatim ja sam upoznala Flame a ti si je znala i pre toga
:p mada sam ja nju upoznala prvo uzivo, a posle na forumu :p
bleach :pPPppPp
ja sam upiznala i rudy_kv, wild_child, guitarrr_babe
ti si upoznala i nekoga koga ja nisam, ali necju da ja navodim ...
ROLL
i upoznale smo preko Sonje isto nekoga, ali se to ne rachuna? ROLL
e sad meni nije jasno kome cje ovaj spisak vredeti, kada vishe od pola ovih ljudi nije vishe na forumu ROLL
~misao~ ovo je tema uopshteno da li ste upoznali nekoga :pPp ali nema veze sad ... (8
upoznala sam Bleaka pre hiljadu godina. i infidela. i Stashu. to shto ti nisi. (8 josh smo upoznale Glavatog spermatozoida :p
 
Keeper:
znachi sonja juri spermatozoide po netu a vas dve 'samo' uchestvujete? hihihih.
e, a taj Glavati nije onaj sonjin.... kako se zvashe... ognjen? onaj shto me je muvao.
"koliko imash godina, shta slushash, shta si u horoskopu?" :lol:
jao, pa kako ti brzo kapirash, nisam ni sumnjala. (8 upravo tako.
Sonja je kriva za sve. ;p
ne, ne, ne... Glavati nam je drug. (8
a Sonjin Ognjen ne voli net. ;p
i nije te muvao :mrgreen: samo voli mlogo da pricha... la la la ;p
 
Bliz:
ja sam sa njom prestala neshto da se chujem ... tj nas dve smo ranije ishle zajedno na svirke i tako to ... s obzirom da ja sad retko idem, ne srecjem je ... ):
m sa njom je lako stupiti u kontakt ((;

bleach:
upoznala sam Bleaka pre hiljadu godina. i infidela. i Stashu. to shto ti nisi. (8 josh smo upoznale Glavatog spermatozoida :p
ja ne htedoh da nabrajam ((8
Bleak-a znam i ja ... ali preko Courtney ... ali on mene ne zna, pa ga ne rachunam ((8
na njega sam mislila, ali ne napisah, poshto se nismo bash neshto upoznali, bar ja nisam, mislim da ni ne zna ko sam :p (8

*november rain*:
ja nisam nikog ~lichno upoznala.. ): a voljela bih...
bleach:
cheka nas zima, nadam se? (((:
me too me too (se nada/jedva cheka zimu!!) jupi jeji! (:

@ pricha izmedju belach i keeper-a (da ne citiram sad sve ..) - apsolutno ... Sonja je za sve kriva! (8 mi smo se savim sluchajno nashle zatechene u toj situaciji upoznavanja ;pPp
zamisli ne voli net SHOCK ehm da ... :da: potvrdjujem to za Ogija :pPpPPpPPPPpPp

p.s. ~za nas~
 

Back
Top