buducnost

verovali il ne, nije tolko bitno ko ce je voditi,
bitno je da idemo jednim putem, nego mi idemo jednim, pa budu izbori, pa ovi novi pokrljaju sve ono od prethodnih, pa oni krenu iznova, pa opet izbori... i tako se samo vrtimo u krug a nigde da odemo vec jednom
a ako treba da biram izmedju radikala i demokrata, morao bih reci demokrate. mislim da radikali nisu dostigli potreban stepen zrelosti da vode drzavu... :roll:
 
pricalica:
Sta mislite kakva je politicka buducnost Srbije?

Nazalost, moje slutnje od pocetka politickih promena u Srbiji su se obistinile. Mi smo narod
bez buducnosti, vidjeni smo za odstrel.

Mi se kao narod nikako ne uklapamo u vidjenje NOVOG
SVETSKOG PORETKA, jer smo slobodari, svojeglavi
individualci. Jos je Kominterna 1928. donela
odluku o unistenju Srbije na cemu su nase
komunjare radile skoro 70 godina - a sada se to
nastavlja. Odluka Svetske vlade u senci glasi:
unisticemo strpljive narode Indijance, Ruse i slicne.
Mi smo tu bespomocni - jedino ako Bog odluci drugacije.

Kauboji smatraju da je potpuno normalno to sto su
pobili 20 miliona Indijanaca, unistili jednu
divnu i zanimljivu kulturu, rasu, odnos prema
zivotu. Ostaci tog naroda i danas zive po rezervatima. Kakav cinizam Velikog Brata.

Srbiju nece ostaviti na miru bez obzira na svaki
pristanak nase vlasti da udovolji njihovim bolesnim pogledima na zivot, potpuno ce je rascepkati
a narod raseliti po belom svetu.(Vojvodina,
Raska, CG i dalje do Beogradskog "pasaluka" a u Beogradu vec sada ima samo 40% Srba)

Ma kakva 2020. i ulazak u EU. Nisu ludi da nam dozvole da slobodno putujemo i slobodno razmenjujemo dobra -
odmah ce imati bar 2 miliona sposobnih ljudi koji ce im smrsiti konce. Njima samo trebaju nasi resursi
(kao sto vidite uzimaju sve sto vredi, rudno blago, izvore vode,
a nama uvoze svoje sinteticko djubre), njima treba jevtina radna snaga koju ce kljukati
neispitanim lekovima i drogom i razvojem seks-trafikinga za njihove potrebe.
Nece se okanuti sve dok potpuno ne uniste srpsko nacionalno bice,
a onda Srbija nece imati ni svrhu da postoji.
 
Народе. Дај Боже да се Срби сложе.
Само треба средити секту у Црној Гори и Македонији.
Те источне Српске земље су мало већи проблем.
Западна Република Српска је СЛОБОДНА још увек. Само Републику Српску Крајину треба ослободити.
 
Михајло:
Ако је буду демократе водиле црна, радикали још црња.
Једини спас су чисти ПРАВОСЛАВЦИ.
Pa vidim da je opet dosla moda nacionalizma...ajd sto je nacionalizam nego sto je jos crnje to je nacional-socijalizam...
 
DeDa:
Михајло:
Ако је буду демократе водиле црна, радикали још црња.
Једини спас су чисти ПРАВОСЛАВЦИ.
Pa vidim da je opet dosla moda nacionalizma...ajd sto je nacionalizam nego sto je jos crnje to je nacional-socijalizam...
samo sto se ovde "nacionalizam" vise ispoljava nacizmom, tj. vise se mrze druge drzave i ljudi, nego sto se voli ova
 
Михајло:
Народе. Дај Боже да се Срби сложе.
Само треба средити секту у Црној Гори и Македонији.
Те источне Српске земље су мало већи проблем.
Западна Република Српска је СЛОБОДНА још увек. Само Републику Српску Крајину треба ослободити.
tesko ce se sloziti... ako ste procitali knjigu koju sam predlozio na ovom forumu, videli biste da su stranacke svadje i prepucavanja uvedena posle prvog svetskog rata i dan danas traju, i to je razlog sto smo tako losa drzava. Ali ako bi se slozili oko necega i radili zajedno, a ne da se ogovaraju i jedni drugima rade iza ledja i govore kako su svi kriminalci i ubice osim njih.... , onda bismo verovatno izasli na pravi put i konacno mogli da se razvijemo kako treba
 
"Не постоји никаква могућност да се за нашег живота осети ма каква промена. Ми смо мртваци. Наш једини прави живот јесте у будућности. Али колико је та будућност удаљена не може се знати. Можда и свих хиљаду година. Тренутно не можемо ништа сем да мало по мало ширимо област духовне нормалности. Не можемо делати колективно. Можемо само ширити своје знање од појединца до појединца, генерацију за генерацијом."

Џорџ Орвел

1984
 
DeDa:
Михајло:
Ако је буду демократе водиле црна, радикали још црња.
Једини спас су чисти ПРАВОСЛАВЦИ.
Pa vidim da je opet dosla moda nacionalizma...ajd sto je nacionalizam nego sto je jos crnje to je nacional-socijalizam...

Деда, срамота ме је оваквих, веруј ми! Надам се само да то није мода него само појединачни искомплексирани иступ!
 
Hellen:
DeDa:
Михајло:
Ако је буду демократе водиле црна, радикали још црња.
Једини спас су чисти ПРАВОСЛАВЦИ.
Pa vidim da je opet dosla moda nacionalizma...ajd sto je nacionalizam nego sto je jos crnje to je nacional-socijalizam...

Деда, срамота ме је оваквих, веруј ми! Надам се само да то није мода него само појединачни искомплексирани иступ!
"....samo se ti nadaj...." :lol: :(
 
DeDa:
Михајло:
Ако је буду демократе водиле црна, радикали још црња.
Једини спас су чисти ПРАВОСЛАВЦИ.
Pa vidim da je opet dosla moda nacionalizma...ajd sto je nacionalizam nego sto je jos crnje to je nacional-socijalizam...

Jesi Ti to hteo da kazes da su Pravoslavci isto sto i nacional-socijalisti :?: tj. fasisti :!:

Cini mi se da je upravo DS postala clanica SOCIJALISTICKE INTERNACIONALE - a ko ono bese osnivac i ko su clanovi :twisted:
 
Sigurno ima i lepših
zemalja,
ispod ovog neba,
ali meni baš ovakva
treba.
Srbiju jedni ljube,
drugi je u mislima
kolju
JA NISAM NI ZASLUŽIO
BOLJU...

Milovan Ilić Minimaks...Neka mu je laka zemlja...
 
eremita:
DeDa:
Михајло:
Ако је буду демократе водиле црна, радикали још црња.
Једини спас су чисти ПРАВОСЛАВЦИ.
Pa vidim da je opet dosla moda nacionalizma...ajd sto je nacionalizam nego sto je jos crnje to je nacional-socijalizam...

Jesi Ti to hteo da kazes da su Pravoslavci isto sto i nacional-socijalisti :?: tj. fasisti :!:

Cini mi se da je upravo DS postala clanica SOCIJALISTICKE INTERNACIONALE - a ko ono bese osnivac i ko su clanovi :twisted:

e, deco da makar postoji nacional-soc. partija makar bi se neko trudio oko naroda, ovako 8)
al' ja svake pete godine kazem sebi: pa ne moze ovako jos dugo, za pet god bicemo nova nacija... :roll:
 

Back
Top