sedeljka na tesnjaru

Julian

Poznat
Poruka
8.016
Ne znam kako mi se rodila ideja da pozovem svoje prijatelje, da provedu vece u gradu na Kolubari...
Verovatno tako, sto vise ne postoji mesto na forumu, na kom bi mogli opusteno da diskutujemo, bez upada padobranaca... Ocekujem Hellen, da se prva pojavi. Voleo bih da mi kaze - da li je ikad bila u Valjevu?
 
:lol:
Један једини пут! Прошле године у мају на Републичком такмичењу рецитатора. Провела тамо 3 дана...и баш се одушевила!
Ми, пречани, стално слушамо оно ''што јужније то тужније''...ал Ваљево стварно није пример за то.
Мени је било баш пријатно изненађење...скулптуре, чесме...Колубара која шуми...
 
gigule:
nisam H.
nisam bila
nisam jela sarme danas...
ali ostatke jučerašnjeg ručka
i jedan lik na jednom drugom forumu u jednoj stranoj zemlji ima grb SFRJ u profilu...zašto? a nije naš...
e neka si stigla... evo, ja cu da skinem kravatu i da pisem malim slovima... posto sam vec medju svojima. sta ja znam... za taj grb... pa i ovde su popularne majice sa logom CCCP...
 
Hellen:
А што баш Ваљево? Си нешто емотивно везан?
nisam... mozda me je nateralo to, sto su sapcani na svastari digli graju da hoce moderatora... kao oni su veliki grad!
bio sam nekoliko puta u valjevu... al sam samo jednom imao priliku da se provedem. stvarno im je ok ovaj tesnjar.
 
gigule:
:shock: ček redom..šta treba sad da kažem?

ma skuvala sam lonac sarme...ko želi može doći...

Mogu ja?


Julian_Duranona:
Hellen:
А што баш Ваљево? Си нешто емотивно везан?
nisam... mozda me je nateralo to, sto su sapcani na svastari digli graju da hoce moderatora... kao oni su veliki grad!
bio sam nekoliko puta u valjevu... al sam samo jednom imao priliku da se provedem. stvarno im je ok ovaj tesnjar.
:D

Da odem sada na google ili cete mi reci sta je to 'teshnjar'?
 
Еј, ја позвала још друштва.Чекам да нам се прикључи Синдика! :)

Иначе, ја сам дама у годинама када се баш не излази много. :(
 
Па, Синди и ја се већ договарале да се растрчимо новосадским кејом...а можемо и земунским, ако нас неко позове! :wink:
 

Back
Top