Žene - ta divna stvorenja

strani placenik

Primećen član
Poruka
528
Pošto je dan zaljubljenih (i već sam čestitao kome sam imao da čestitam) želim da se zahvalim i ostatku ženske populacije koje nam život čine onakvim kakav jeste.

Jednostavno - sve žene sveta, hvala Vam što postojite i što nam život činite lepim. Obožavam Vas zbog toga što jeste i ne želim da Vas menjam. I nemojte se menjati. Laž je da je emancipacija da se ne zna ko "nosi pantalone" u kući. Da se polovi "približe", da postanemo unisex.
Uživamo kad nas lažete, kad ste "slabe" (t.j. kad se pravite da ste slabije nego što jeste), kad se istinski trudite da nas menjate bez stvarne želje da se ozbiljno promenimo.
Cela ta igra muško - žensko čini život lepim i treba uživati u tome. Nastavite da nam pričate da smo prvi, najbolji, najači, najbrži...uvek, nebitno koliko to bila istina.
I dozvolite nam sa druge strane da uživamo poklanjajući Vam cveće, plaćajući večere i pričajući Vam da sete najlepše i jedine, bez obzira koliko je to stvarno istina. I pravite se da nam verujete iako osećate da lažemo, isto kao što Vam mi sve verujemo.
Nikad ne recite da ne volite cveće, da ne volite romantiku, ili da insistirate da platite račun (ili polovinu). Jednostavno, uživajte radeći stvari koje gode muškarcima i uživajte u tome što ste žene, isto kao što mi uživamo u tome što smo muškarci i što činimo neke stvari u kojima Vi uživate, ma koliko one bile tačne...
 
Lepo receno nema sta,i to je tacno sto govoris.
Evo ja na primer volim sve zene sveta...ali ako bi to rekao mojoj devojci ona bi me ubila...
Ali generalno svaki muskarac koji razume zenske potrebe moze voleti svaku zenu...i bla bla Razumeti-znaci voleti...
 
strani placenik:
Pošto je dan zaljubljenih (i već sam čestitao kome sam imao da čestitam) želim da se zahvalim i ostatku ženske populacije koje nam život čine onakvim kakav jeste.

Jednostavno - sve žene sveta, hvala Vam što postojite i što nam život činite lepim. Obožavam Vas zbog toga što jeste i ne želim da Vas menjam. I nemojte se menjati. Laž je da je emancipacija da se ne zna ko "nosi pantalone" u kući. Da se polovi "približe", da postanemo unisex.
Uživamo kad nas lažete, kad ste "slabe" (t.j. kad se pravite da ste slabije nego što jeste), kad se istinski trudite da nas menjate bez stvarne želje da se ozbiljno promenimo.
Cela ta igra muško - žensko čini život lepim i treba uživati u tome. Nastavite da nam pričate da smo prvi, najbolji, najači, najbrži...uvek, nebitno koliko to bila istina.
I dozvolite nam sa druge strane da uživamo poklanjajući Vam cveće, plaćajući večere i pričajući Vam da sete najlepše i jedine, bez obzira koliko je to stvarno istina. I pravite se da nam verujete iako osećate da lažemo, isto kao što Vam mi sve verujemo.
Nikad ne recite da ne volite cveće, da ne volite romantiku, ili da insistirate da platite račun (ili polovinu). Jednostavno, uživajte radeći stvari koje gode muškarcima i uživajte u tome što ste žene, isto kao što mi uživamo u tome što smo muškarci i što činimo neke stvari u kojima Vi uživate, ma koliko one bile tačne...

hm, hvala lepo, al se meni ne svidja taj "lazemo se i znamo to al se ipak smeskamo" stav... cemu?
 
zelenooka85:
avesic:
devojcica_20:
Zasto naslucujem ironiju u ovome? :D :wink:


ne, lutko sve je totalno istina
zar nikada nisi cula ,,upoznali se na netu
.........

Ja sam upoznala decka na netu,culi se fonom,izlazili,bas mi se svidja i dan danas a zajedno smo 3,5 god :D 8)
E pa svaka ti cast.A ja bas bila ubedjena da nema nista od ljubavi preko neta...
 
angelblue:
zelenooka85:
avesic:
devojcica_20:
Zasto naslucujem ironiju u ovome? :D :wink:


ne, lutko sve je totalno istina
zar nikada nisi cula ,,upoznali se na netu
.........

Ja sam upoznala decka na netu,culi se fonom,izlazili,bas mi se svidja i dan danas a zajedno smo 3,5 god :D 8)
E pa svaka ti cast.A ja bas bila ubedjena da nema nista od ljubavi preko neta...
Andjele imas srecu da si upoznala mene, pa ako malo poradimo na tome mozda nesto i bude, sta kazes na to? :wink:
 
strani placenik:
Pošto je dan zaljubljenih (i već sam čestitao kome sam imao da čestitam) želim da se zahvalim i ostatku ženske populacije koje nam život čine onakvim kakav jeste.

Jednostavno - sve žene sveta, hvala Vam što postojite i što nam život činite lepim. Obožavam Vas zbog toga što jeste i ne želim da Vas menjam. I nemojte se menjati. Laž je da je emancipacija da se ne zna ko "nosi pantalone" u kući. Da se polovi "približe", da postanemo unisex.
Uživamo kad nas lažete, kad ste "slabe" (t.j. kad se pravite da ste slabije nego što jeste), kad se istinski trudite da nas menjate bez stvarne želje da se ozbiljno promenimo.
Cela ta igra muško - žensko čini život lepim i treba uživati u tome. Nastavite da nam pričate da smo prvi, najbolji, najači, najbrži...uvek, nebitno koliko to bila istina.
I dozvolite nam sa druge strane da uživamo poklanjajući Vam cveće, plaćajući večere i pričajući Vam da sete najlepše i jedine, bez obzira koliko je to stvarno istina. I pravite se da nam verujete iako osećate da lažemo, isto kao što Vam mi sve verujemo.
Nikad ne recite da ne volite cveće, da ne volite romantiku, ili da insistirate da platite račun (ili polovinu). Jednostavno, uživajte radeći stvari koje gode muškarcima i uživajte u tome što ste žene, isto kao što mi uživamo u tome što smo muškarci i što činimo neke stvari u kojima Vi uživate, ma koliko one bile tačne...

Baš lepo rečeno;hvala na čestitki sa malim zakašnjenjem. :)
 
Po komentarima nisam više siguran da se svim ženama ovo sviđa. Valjda je i u njih ušao naopak duh feminizma gde muškarac i žena treba da budu partneri (nešto kao deoničari) u svemu. To ubija romantiku i ljubav i daje nepotrebnu dozu formalnosti vezi. Možda formalnost nije prava reč ali trenutno ne mogu da se setim bolje.
Nema laganja, nema opraštanja =nema ljubavi = poslovna veza. Naravno laganje i opraštanje automatski ne znače nepoštovanje. Objasniću već ili postaviti novi topic...
 
HVALA na krasnoj zahvali i odlicnom tekstu.

Mislim da decko stvarno obacavas. I da ti kazem da jos ima nas "klasicnih" zenskih stvorenja koje uzivaju da ih se mazi i razmazuje, da glume suze :cry:
i prepustaju se svojoj "muskarcini" govoreci mu da je naj i da bez njega ne mogu...
 
sa zakasnjenjem, hvala, jaaaako lepo receno i izmami osmeh na lice.
super.

neko rece da mu smeta deo oko laganja, sigurna sam da se nije odnosilo na sustinske stvari vec na sitne svakodnevne koje cine zivot lepsim. svi lazemo nemojte poricati.

i da, mnogo je dobro biti zena, narocito ako je muskarac preko puta tebe stvarno muskarac, koji ume da te razmazi, zagrli i nasmeje, i razume tvoju potrebu da budes zensko i da ponekad bezrazlozno histerises...
ima jos ali ne mogu sada da pisem...
poz
 
strani placenik:
Po komentarima nisam više siguran da se svim ženama ovo sviđa. Valjda je i u njih ušao naopak duh feminizma gde muškarac i žena treba da budu partneri (nešto kao deoničari) u svemu.

Nažalost generalno gledajući,potpuno si u pravu. ja također mislim,da je feminizam najveća podvala ženskom rodu,i da je potpuno pogrešno shvaćen od većine žena.Ja jesam za potpunu ravnopravnost,ali mi ne možemo biti isti,jer nas je Bog drugačijim stvorio.
 
zt:
strani placenik:
Po komentarima nisam više siguran da se svim ženama ovo sviđa. Valjda je i u njih ušao naopak duh feminizma gde muškarac i žena treba da budu partneri (nešto kao deoničari) u svemu.

Nažalost generalno gledajući,potpuno si u pravu. ja također mislim,da je feminizam najveća podvala ženskom rodu,i da je potpuno pogrešno shvaćen od većine žena.Ja jesam za potpunu ravnopravnost,ali mi ne možemo biti isti,jer nas je Bog drugačijim stvorio.
I ja se slazem sa ovim. Najveci borci za prava zena su ili ****** ili zene koje to ustvari nisu, pa nemaju pametnija posla nego da buchu i njachu poshto ih ni muz ne j'be! Zato s' druge strane ima mnogo vishe pravih zena, u svakom smislu te rechi: umiljatih, neznih, osecajnih, ranjivih, prosto recheno zena koje su stvorene da budu voljene. Boze, hvala ti shto sam mushko,jer da sam zensko verovatno bih bio lez..jka! (Toliko volim zenski rod) :!:
 

Back
Top