DA LI MI NEKO MOZE DATI INFORMACIJU O BALON SALAMA

demonus:
VRLO MI JE BITNO DA U STO KRACE VREME NADJEM INFORMACIJU O BALON-SALAMA. KO IH PRAVI CIJENE I TAKO DALJE. AKO NISTA ZNALI NEKO KAKO SE NA ENGLESKOM KAZE BALON-SALA.
HVALA
Znam i imam iskustva u izradi , rade se za pokrivanje sportskih terena,kao magacinski prostor itd .Metalna konstrukcija u zavisnosti od namene i pokriva se i zatvara PVC platnom, uteze sajlama, moguca je ugradnja i providnih povrsina.U svetu se koristi i kao hangar za avione ali i poizvodne hale... ceka @email.co.yu
 
demonus:
VRLO MI JE BITNO DA U STO KRACE VREME NADJEM INFORMACIJU O BALON-SALAMA. KO IH PRAVI CIJENE I TAKO DALJE. AKO NISTA ZNALI NEKO KAKO SE NA ENGLESKOM KAZE BALON-SALA.
HVALA

Koje balon sale? Sa konstrukcijom ili bez (kompresovani vazduh). Razlika je drasticna i u kvalitetu i u ceni. Cena zavisi od povrsine i za one sa drvenom konstrukcijom krece se oko 100e po kvadratu. Ove bez konstrukcije se polako izbacuju iz upotrebe po Evropi, pa im je i cena mnogo niza.
 
Mrs.Dalloway:
PITALA SAM LJUDE, PONUDE MOGU BITI RAZLICITE, KAO I ZAHTEVI, ALI CENE SE KRECU ( GOVORIM ISKLJUCIVO O BALONIMA, NE O PREKRIVKAMA ZA MANJE KONSTRUKCIJE) OD 30 000 EUR PA NA GORE. PROVERENO. ;)
Ja sa 30.00 mogu da napravim zidanu salu...neisplatljiva je balon-sala u tom slucaju,nisam otisao ni na jedan link,dovoljno mi je bilo da pogledam neke postove.drago mi je da je moja tema gde spominjem balon-sale naisla na takvo interesovanje ;)
 
Mene konkretno zanimaju montažne hale koje su mi primamljivije od balona. Dakle, ne balon nego čvrsti objekat e sad ili montažnog tipa ili klasična gradnja. Šta mislite o tome, ima li neko informacija?

Ima ,odes prvo po projekat pa podneses za dozvolu isplacas takse pa kerenes :temelj konstrukcija ,instalacije zidanje ili srafljenje tabli ,izolacija krov. najmanje 500E/m2 .Balon je oko 40E/m2.
 

Back
Top