Najbolji ex-yu igrac po vasem misljenju ?

Бобек је највећа легенда. Али можемо да га поредимо само на основу приче. Тада ни телевизија није постојала.

Najbolji strelac reprezentacije (38 golova ako se ne varam)
Najbolji strelac Partizana
Univerzalan igrac, odlican i kao golgeter i kao razigravac
Za njega je svojevremeno Puskas rekao da je najbolji na svetu

Bobek je definitivno najbolji ex Yu igrac svih vremena. Dzajic jeste najbolji srpski, ali je Bobek najbolji jugoslovenski

PS: Bravo Nole
 
Од деведесет и неке на овамо, од када интензивно пратим фудбал и на основу великог броја старих утакмица које сам погледао у на вхс-у, код нас су то сигурно Мијатовић, Пикси,Савићевић,Михајловић, Југовић а ван Србије Панчев, Бобан, Шукер, Бокшић и Просинечки.
 
Од деведесет и неке на овамо, од када интензивно пратим фудбал и на основу великог броја старих утакмица које сам погледао у на вхс-у, код нас су то сигурно Мијатовић, Пикси,Савићевић,Михајловић, Југовић а ван Србије Панчев, Бобан, Шукер, Бокшић и Просинечки.

U prvi plan idu Mijatovic, Savicevic i Jugovic jer su osvajali ligu sampiona

Ja bi tom spisku dodao i Stankovica i Vidica
 
Savićević možda


Bokšić i Prosinečki su bili igrači koje je bilo nemoguće zaustaviti

Nažalost teške i nemilosrdne ozljede su im rano skresale karijeru

Ali Profa je u zvezdi trčao ko trojica i zabijao i dodavao i bio glavni igrač i na krovu evrope--kasnije igrao za real i barcu i još 10 klubova ali nikad ko u zvezdi jer je ozljedio kralježnicu,također je u utakmici za treće mjesto na sp bio igrač utakmice i zabio pobjednički gol

Bokšić je igrač koji je najviše ozljeda imao i nije igrao 70% karijere

ali kad je bio na terenu bio je nezaustavljiv odveo Hrvatsku svojim golovima na 2 s.p

evropski prvak s marsejem,kup uefa sa lacijom,finale sa juveom i mnogo nacionalnih prvenstava,prvi strijelac francuske lige,najplaćeniji igrač engleske lige-paćeniji od bekema-za njega je zidan 1998 izjavio da je najbolji na svijetu a bekembauer je rekao da je najbolji napadač evrope

kažem ta dvojica dok su bili zdravi bili su genijalni
 
Bokšić i Prosinečki su bili igrači koje je bilo nemoguće zaustaviti

Nažalost teške i nemilosrdne ozljede su im rano skresale karijeru

Ali Profa je u zvezdi trčao ko trojica i zabijao i dodavao i bio glavni igrač i na krovu evrope--kasnije igrao za real i barcu i još 10 klubova ali nikad ko u zvezdi jer je ozljedio kralježnicu,također je u utakmici za treće mjesto na sp bio igrač utakmice i zabio pobjednički gol

Bokšić je igrač koji je najviše ozljeda imao i nije igrao 70% karijere

ali kad je bio na terenu bio je nezaustavljiv odveo Hrvatsku svojim golovima na 2 s.p

evropski prvak s marsejem,kup uefa sa lacijom,finale sa juveom i mnogo nacionalnih prvenstava,prvi strijelac francuske lige,najplaćeniji igrač engleske lige-paćeniji od bekema-za njega je zidan 1998 izjavio da je najbolji na svijetu a bekembauer je rekao da je najbolji napadač evrope

kažem ta dvojica dok su bili zdravi bili su genijalni

Samo sam zeleo da ukazem na gresku u pisanju:think:
 
Још су га Грци тада вређали што је Македонац...
Што каже коментатор - "Сада се осветио За све провокације које су га снашле овде"

Панатаникос - Звезда 0-2

Vredjali su i ostale igrace, Pancev nije bio izuzetak.Inace je trebao da zavrsi u Partizanu, ali je u poslednjem trenutku potpisao za Zvezdu.
 
Ma daj,Dareta sam vidjao u Zr-u 200 puta,decko delija na kvadrat,rekao je da nikad nije ni nameravao da ide u Partizan..

Znam da su ga iz Partizana vrbovali...ima i slika Save M. sa njim gde su bili zagrljeni na proslavi Partizanove titule i gde je Savo izjavio da mu je Darko obećao da će preći kod njih.
Evo,naknadno sam našao sliku:

musketarili8ax7.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top