Najbolji ex-yu igrac po vasem misljenju ?

slazem se, ali pricali smo o potencijalu koji Mitrovic ima i koji je Mandzukic imao u njegovim godinama, a ne ko je kakav igrac

Mandžukić je u imao najpravilniji razvoj od svih igrača. Sa 18 godina je igrao u Marsoniji, sa 19 prešao u Zagreb, u 21. otišao u Dinamo, sa 24 otišao u Wolfsburg i u 26 završio u Bayernu. To je idealan razvojni put za jednog igrača, a ne kao fol super talenat neko sa 18 završi u nekom velikom evropskom klubu da bi u 22. godini završio na posudbi u nekim od srpskih ili hrvatskih klubova.

Eto ti Delača golmana Vojvodine koji je najbolji primjer. Što se Mandžukića tiče njemu su se i potrefile neke stvari u karijeri. Odigrao je odlično EURO. Dao dva gola Ircima, jedan Talijanima. Prije toga dao gol Turcima u dodatnim kvalifikacija za EURO i to je njega i prodalo Bayernu. U to vrijeme Bayern je tražio napadača koji bi bio zamjena za Gomeza i odlučili su se za Mandžukića. Bio je relativno jeftin na tržištu i ovi su ga kupili. Nakon toga se Gomez ozlijedio, Mandžukić se odlično snašao u Bayernu i potisnuo Gomeza potpuno u drugi plan. Da mi je neko prije dvije godine rekao da će zbog Mandžukića jedan Gomez napustiti Bayern rekao bi mu da nije normalan.

S sad zašto ti ovo pišem. Sigurno je da ima i puno talentiranijih i boljih igrača od Mandžukića koji neće napraviti ni deset posto od njegove karijere. U biti njegova karijera je specifična i teško ponovljiva za bilo kojeg napadača sa ovih prostora. Najbolji strijelac najboljeg kluba na svijetu, dao gol u finalu lige prvaka. To je vrh više se ne može postići. Možda je Mitrović i puno bolji igrač nego što je Mandžukić bio u njegovim godinama, ali to ne znači da će se uspjet formirat kao kompletan igrač.
 
Naravno, kad vodim diskusiju sa normalnim ljudima koji ne vole provocirat. :lol:

Nego Je li istina da je Marko Livaja Srbin? Negde sam davno procito u nekom komentaru ito su vasi pisali vidim na indexu ga pljuju jer je odbio da igra za mladu protiv Luksemburga kao tipican vlah?...Jel znas ista o ovome? Da ga mi vrbujemo talentovan je momak :P al promaja u glavi izgleda
 
Nego Je li istina da je Marko Livaja Srbin? Negde sam davno procito u nekom komentaru ito su vasi pisali vidim na indexu ga pljuju jer je odbio da igra za mladu protiv Luksemburga kao tipican vlah?...Jel znas ista o ovome? Da ga mi vrbujemo talentovan je momak :P al promaja u glavi izgleda

Jel je Srbin to ne znam. Da nije sasvim čist u glavi to svakako. Da je normalan ne bi udario šakom u glavu svog kolegu iz ekipe i ne bi se tako ponašao kako se ponaša. Kažu da je isključio mobitel i da se već pet dana ne javlja Niki Kovaču. :lol: Za balavca od 19 godina previše. Inače gledao sam ga na svjetskom prvenstvu do 19 godina. Čist prosjek ništa posebno. Imate vi puno boljih igrača u tom uzrastu ne bi se previše usrećili sa njim.

I Index ti baš nije neki relevantan portal, to je nešto kao Kurir. Smeće najveće.
 
Poslednja izmena:
Nego Je li istina da je Marko Livaja Srbin? Negde sam davno procito u nekom komentaru ito su vasi pisali vidim na indexu ga pljuju jer je odbio da igra za mladu protiv Luksemburga kao tipican vlah?...Jel znas ista o ovome? Da ga mi vrbujemo talentovan je momak :P al promaja u glavi izgleda

Ne treba nama nikakav Marko Livaja

Bice on njima novi Dado Prso - Srbin, a 'rvatina kakve nema

Takvi su najgori
 
Ne znam tvoj odgovor na moj post, ali Lulic je prosle sezone postao legenda medju navijacima Lazija.
Dresovi su mu najprodavaniji jer je on odlucio mec protiv Rome u finalu kupa.

Od mene bi bilo neozbiljno reci da je on jedan od najboljih igraca Serije A i necu to ni reci, neozbiljno bi mi bilo porediti ga i sa Stankovicem jer je ovaj imao bolju karijeru, ali Stankovica ugurati u drustvo Maradone, Zidana i Gulita je bezobrazno.

Boldano. :facepalm:

Stanković ti je legenda Serije A a ti pričaj šta hoćeš.
golovi će se dugo prepričavati među žabarima...
 
Najbolji igraci svih vremena su Edhem Sljivo i Ivica Surjak.

images


]


2. i 3. hajdukov gol je Šurjakov prodor i centaršut,tko je u SFRJ bio sposoban za takvo nešto?
4. gol je šurjakova asistencija
 
Poslednja izmena:

Back
Top