NAJBOLJI GOLMAN SCG

Guliverr:
levodesno:
vaga55:
milija5:
Ma kakav Kralj Ivan Randjelovic je Z A K O N!!!
:roll: auuu, ala ga Ti odvali majke Ti...pa vidiš da tu ragu neće niko! Gledaš li ti fudbal :?: ako se ne razumeš pitaj nekoga :!:
:roll: gde ste Delije :?: zavukli ste se u mišiju rupu :lol: onaj Stojković Vam skroji sudbinu :oops: što ga pusti onaj Muslin :?: sad ga morate vratiti :P zar ne vidite da vam ovaj golman na sve liči samo ne na golmana :twisted: nije mogao no Žigić da mu da gol :roll: sa ovakvim trenerom i golmanom nemate šanse u Evropi :shock:

E ovo nije prepucavanje zvezde i partuzana,za to otvorite drugi forum ovde se prica o naj golmanu i ima nas zvezdasa mnogo koji tvrdimo da je Kralj THE BEST!
Pa naj golman je bre Vladimir Stojković,em je igrač utakmice, em se Zvezdaši grickaju za g..u, što su dozvolili Muslin i vajni trener Dika Stojanović da ode iz Zvezde. Hteo Dika da ga otera kako bi Milojevića proglasili njegovim nus proizvodom. Zbog toga Zvezda osta bez golmana i bodova :roll:
 
Kralj odbranio sigurno 7-8 cistih golova,ne racunajuci loptu koju mu je sa peterca u punaom naletu uputio SUKER a on je maestralnom reakciom zaustavio na gol liniji!

Slazem se da je Kralj nas najboilji golman, iz prostog razloga sto boljeg nemamo. Imao je i on svoje uspone i padove, bolelela me katkad izuzetno glava od njega (prvi put kada se vratio iz pecalbe).

Napomena u vezi sa sutom Sukera, zaustavio jeste, aki iza gopl linije (imali smo srece da sudija nije video), ali to ne menja stvar.

Druga napomena, pre Partizanovog ulaska u Champion's league, sedeo drugar sa Divcem u kaficu, i Divac kaze: "Kralj je strasan golman, samo da udje u seriju zbog samopouzdanja!" Divac se slusa !
 
Kralj odbranio sigurno 7-8 cistih golova,ne racunajuci loptu koju mu je sa peterca u punaom naletu uputio SUKER a on je maestralnom reakciom zaustavio na gol liniji!

Slazem se da je Kralj nas najboilji golman, iz prostog razloga sto boljeg nemamo. Imao je i on svoje uspone i padove, bolelela me katkad izuzetno glava od njega (prvi put kada se vratio iz pecalbe).

Napomena u vezi sa sutom Sukera, zaustavio jeste, aki iza gopl linije (imali smo srece da sudija nije video), ali to ne menja stvar.

Druga napomena, pre Partizanovog ulaska u Champion's league, sedeo drugar sa Divcem u kaficu, i Divac kaze: "Kralj je strasan golman, samo da udje u seriju zbog samopouzdanja!" Divac se slusa !
 
Kutuzov:
Kralj odbranio sigurno 7-8 cistih golova,ne racunajuci loptu koju mu je sa peterca u punaom naletu uputio SUKER a on je maestralnom reakciom zaustavio na gol liniji!

Slazem se da je Kralj nas najboilji golman, iz prostog razloga sto boljeg nemamo. Imao je i on svoje uspone i padove, bolelela me katkad izuzetno glava od njega (prvi put kada se vratio iz pecalbe).

Napomena u vezi sa sutom Sukera, zaustavio jeste, aki iza gopl linije (imali smo srece da sudija nije video), ali to ne menja stvar.

Druga napomena, pre Partizanovog ulaska u Champion's league, sedeo drugar sa Divcem u kaficu, i Divac kaze: "Kralj je strasan golman, samo da udje u seriju zbog samopouzdanja!" Divac se slusa !
FK"Zemun" opet pobedi zahvaljujući golmanu Stojkoviću :roll: Ako FK"Partizan" bude trebao pojačanje, tu je ovaj mladi perspektivni golman, a Kralj, pa on je uvek na tenderu zbog malerioznih povreda :oops:
 
vaga55:
Kutuzov:
Kralj odbranio sigurno 7-8 cistih golova,ne racunajuci loptu koju mu je sa peterca u punaom naletu uputio SUKER a on je maestralnom reakciom zaustavio na gol liniji!

Slazem se da je Kralj nas najboilji golman, iz prostog razloga sto boljeg nemamo. Imao je i on svoje uspone i padove, bolelela me katkad izuzetno glava od njega (prvi put kada se vratio iz pecalbe).

Napomena u vezi sa sutom Sukera, zaustavio jeste, aki iza gopl linije (imali smo srece da sudija nije video), ali to ne menja stvar.

Druga napomena, pre Partizanovog ulaska u Champion's league, sedeo drugar sa Divcem u kaficu, i Divac kaze: "Kralj je strasan golman, samo da udje u seriju zbog samopouzdanja!" Divac se slusa !
FK"Zemun" opet pobedi zahvaljujući golmanu Stojkoviću :roll: Ako FK"Partizan" bude trebao pojačanje, tu je ovaj mladi perspektivni golman, a Kralj, pa on je uvek na tenderu zbog malerioznih povreda :oops:
da vidimo sada ko je najbolji golman i ponos naše nacije :?: danas je junak utakmice: Španija: SCG-mlada reprezentacija bio opet Vladimir Stojković :idea: bravo golmane :!:
 
levodesno:
Matija12:
Mislio sam da je Kralj...do veceras..ali sam ostao bez teksta kada sam video Jevrica..SCG-SPANIJA!

Svaka cast coveku! Nemam komentara :shock:


8)
:roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:
:roll: Setite se utakmice mlade reprezentacije: Španija- Jugoslavija! Odlična igra: igrač utakmice: Golman Vladimir Stojković, utakmica FK"C Zvezda" FK"Zemun", opet igrač utakmice Vladimir Stojković, Juče: utakmica "Borac" iz Čačka, opet igrač utakmice Vladimir Stojković. :?: :?: :oops:
 
foliranje:
levodesno:
Matija12:
Mislio sam da je Kralj...do veceras..ali sam ostao bez teksta kada sam video Jevrica..SCG-SPANIJA!

Svaka cast coveku! Nemam komentara :shock:


8)
:roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:
:roll: Setite se utakmice mlade reprezentacije: Španija- Jugoslavija! Odlična igra: igrač utakmice: Golman Vladimir Stojković, utakmica FK"C Zvezda" FK"Zemun", opet igrač utakmice Vladimir Stojković, Juče: utakmica "Borac" iz Čačka, opet igrač utakmice Vladimir Stojković. :?: :?: :oops:


Ma jeste tesko braniti BORCU iz Cacka,Uh znas kakve oni napadace imaju ej...SEVCENKOVIC,ADRIJANOVIC ma daj bre, E Jevric je nesto bolje nego obicno branio na mecu sa SPANIOM ali ni on nije golman KRALJEVOG kalibra!
 
Guliverr:
foliranje:
levodesno:
Matija12:
Mislio sam da je Kralj...do veceras..ali sam ostao bez teksta kada sam video Jevrica..SCG-SPANIJA!

Svaka cast coveku! Nemam komentara :shock:


8)
:roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:
:roll: Setite se utakmice mlade reprezentacije: Španija- Jugoslavija! Odlična igra: igrač utakmice: Golman Vladimir Stojković, utakmica FK"C Zvezda" FK"Zemun", opet igrač utakmice Vladimir Stojković, Juče: utakmica "Borac" iz Čačka, opet igrač utakmice Vladimir Stojković. :?: :?: :oops:


Ma jeste tesko braniti BORCU iz Cacka,Uh znas kakve oni napadace imaju ej...SEVCENKOVIC,ADRIJANOVIC ma daj bre, E Jevric je nesto bolje nego obicno branio na mecu sa SPANIOM ali ni on nije golman KRALJEVOG kalibra!
:roll: nisi ti gledao utakmice protiv Španije i FK"C Zvezda" i nemaš pojma kako je čovek branio.
 
foliranje:
Guliverr:
foliranje:
levodesno:
Matija12:
Mislio sam da je Kralj...do veceras..ali sam ostao bez teksta kada sam video Jevrica..SCG-SPANIJA!

Svaka cast coveku! Nemam komentara :shock:


8)
:roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:
:roll: Setite se utakmice mlade reprezentacije: Španija- Jugoslavija! Odlična igra: igrač utakmice: Golman Vladimir Stojković, utakmica FK"C Zvezda" FK"Zemun", opet igrač utakmice Vladimir Stojković, Juče: utakmica "Borac" iz Čačka, opet igrač utakmice Vladimir Stojković. :?: :?: :oops:


Ma jeste tesko braniti BORCU iz Cacka,Uh znas kakve oni napadace imaju ej...SEVCENKOVIC,ADRIJANOVIC ma daj bre, E Jevric je nesto bolje nego obicno branio na mecu sa SPANIOM ali ni on nije golman KRALJEVOG kalibra!
:roll: nisi ti gledao utakmice protiv Španije i FK"C Zvezda" i nemaš pojma kako je čovek branio.


E jesam gledao,pa Zvezda kao ima neki tim,joj pa cela nasa liga je dno dna,kada moze jedan ODITA koji je prvi deo sezone igrao u JAVORU iz IVANJICE da dodje i zauzme standardno mesto u partizanu i jos da bude glavni spic e onda do vraga! A ni mlada Spanska ekipa nije nista posebno,ne mozes porediti meceve koje je branio za mladu sa KRALJEM koji je svojevremeno odlicno branio za SENIORE! Drugo jedna dve dobre utakmice ne znace nista! NPR.Pantic je sjajno branio protiv REALA a sada ga nema nigde!
 
Guliverr:
foliranje:
Guliverr:
foliranje:
levodesno:
Matija12:
Mislio sam da je Kralj...do veceras..ali sam ostao bez teksta kada sam video Jevrica..SCG-SPANIJA!

Svaka cast coveku! Nemam komentara :shock:


8)
:roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:
:roll: Setite se utakmice mlade reprezentacije: Španija- Jugoslavija! Odlična igra: igrač utakmice: Golman Vladimir Stojković, utakmica FK"C Zvezda" FK"Zemun", opet igrač utakmice Vladimir Stojković, Juče: utakmica "Borac" iz Čačka, opet igrač utakmice Vladimir Stojković. :?: :?: :oops:
hej dečko, da li si noćas gledao izjave Ljupka petrovića i još nekoliko trenera na TV šta kažu za Vladimira Stojkovića. Prvi put da naša zemlja ima takvog sjajnog golmana. Kakav Kralj i kakav Jevrić. Pa ti ništa ne pratiš?


Ma jeste tesko braniti BORCU iz Cacka,Uh znas kakve oni napadace imaju ej...SEVCENKOVIC,ADRIJANOVIC ma daj bre, E Jevric je nesto bolje nego obicno branio na mecu sa SPANIOM ali ni on nije golman KRALJEVOG kalibra!
:roll: nisi ti gledao utakmice protiv Španije i FK"C Zvezda" i nemaš pojma kako je čovek branio.


E jesam gledao,pa Zvezda kao ima neki tim,joj pa cela nasa liga je dno dna,kada moze jedan ODITA koji je prvi deo sezone igrao u JAVORU iz IVANJICE da dodje i zauzme standardno mesto u partizanu i jos da bude glavni spic e onda do vraga! A ni mlada Spanska ekipa nije nista posebno,ne mozes porediti meceve koje je branio za mladu sa KRALJEM koji je svojevremeno odlicno branio za SENIORE! Drugo jedna dve dobre utakmice ne znace nista! NPR.Pantic je sjajno branio protiv REALA a sada ga nema nigde!
 
Guliverr:
splav:
Ana_0802:
Definitivno je Kralj imao veliki "comeback", ali nesto i nemamo extra golmane.
:?: ma kakav Kralj :!: prima fušerske golove :?: da mu nije odbrane be bi odbranio ni jednu :idea: za mene je najbolji golman Vladimir Stojković :?: golman mlade reprezentacije i FZ "Zemun" :!: pogledajte keko dečko brani :?:

E moj ti seti se MAKSIMIRA i rezultata 2-2 sa HRVATIMA kada smo otisli posle na evropsko! Tada je Kralj odbranio sigurno 7-8 cistih golova,ne racunajuci loptu koju mu je sa peterca u punaom naletu uputio SUKER a on je maestralnom reakciom zaustavio na gol liniji! Veliki je to golman!
DEFINITIVNO U OVOM TRENUTKU NAJBOLJI JE VLADIMIR STOJKOVIC :!: LOZNICANIN NA GOLU ZEMUNA :!: NEZNA ZVEZDA KAKVOG JE GOLMANA PUSTILA :!: VLADIMIR IMA SRCE KAO MARAKANA :!:
 
Tesko naci dobrog golmana kod nas
:!: Pantic je odigrao Ligu sampiona odlicno, al ga nema uopste
Jevric niti smrdi niti mirise
Golman Radnickog sa Nbg-a lepo brani, ne znam kako se preziva.
Na kraju ispade KRALJ :twisted:
 
Уз поменутог Кујовића који годинама константно добро брани и Бога питај зашто га нико не зове у репрезентацију, велики потенцијал био је Вукачин Полексић, не сећам се скоро таквог талента међу нашим голманима. Сад, што је он потрчао за парама, па у Италију... његова грешка. Али још је млад, ако нађе клуб где ће константно играти и бити на оку селектора ето нама голмана на дуже време. Уз њих, можда још Аврамов вредан помена, сви остали бране од случаја до случаја, кад им крене.
 
Videliste Kralja u kupu protiv zvezde,kao i u prvenstvu, Partizan jeste izgubio jednu a jednu renizirao ali ih je kralj oba puta spasio, kako je samo uhvatio loptu iz nogu Marka Pantelića!

Jesam zvezdas ali Kralj je najbolji!
 
Guliverr:
Videliste Kralja u kupu protiv zvezde,kao i u prvenstvu, Partizan jeste izgubio jednu a jednu renizirao ali ih je kralj oba puta spasio, kako je samo uhvatio loptu iz nogu Marka Pantelića!

Jesam zvezdas ali Kralj je najbolji!

...i zato je iz porta posle jadne minutaze (a najavljen kao veliko pojacanje) presao u holandiju, da bi se vratio, okicen slavom, u partizan...
 

Back
Top