Savet za buduce ljubavnice

italijanka

Početnik
Poruka
11
Kada se spremati da nabavite ljubavnika ,jednog ili vise,dobro bi bilo da ih sve zajedno zovete istim imenom.Kako? Najlakse je pomocu naziva "kuco","cico","sunce","sreco"...Izbor ostavljam vama.Nikad vam se nece desiti da slucajno muzu kazete ime ,koje naravno nije njegovo.Drage dame srecan lov!!!
 
Dobro, ja kapiram ove zene koje su se udale iz ocaja. Iz straha od samoce se udala za idiota, ili je neki bambus nalozio i ona glupaca pristala. Mucenica se zarobila, udavsi se za "nesto" sto je trebalo da bude njena ljubav, oslonac, podrska, strast, i sad posto je shvatila da se zaje.bala ko nikad, tesi se time da ce njena sramota i mizerija da bude manja ako "ulovi" nekog slobodnog lika kome je cak super da ponekad opali necju zenu, zeljnu svega, kojoj je i par santimetara kite ( a da to nije ona za koju se uhvatila iz svoje gluposti ili straha od samoce, pristavsi cak da "to" nazove i brakom ) uteha, nekad cak iluzija o ljubavi, i iluzija da je sposobna da jos nekog privuce, da je pozeljna.
Da, draga, pozeljna si, ali kao gumena lutka, da se neko s vremena na vreme, bez obaveze, istrese, nakon cega se ti vracas u svoju svakodnevicu, u postelju ciji miris ti se gadi, da legnes pored tela kojem si se zaklela na vecnu ljubav koja se u ovom slucaju zove raspadanje pre smrti, u svoj grob, isti onaj koji si sama sebi iskopala.
 
dilerDuse:
Dobro, ja kapiram ove zene koje su se udale iz ocaja. Iz straha od samoce se udala za idiota, ili je neki bambus nalozio i ona glupaca pristala. Mucenica se zarobila, udavsi se za "nesto" sto je trebalo da bude njena ljubav, oslonac, podrska, strast, i sad posto je shvatila da se zaje.bala ko nikad, tesi se time da ce njena sramota i mizerija da bude manja ako "ulovi" nekog slobodnog lika kome je cak super da ponekad opali necju zenu, zeljnu svega, kojoj je i par santimetara kite ( a da to nije ona za koju se uhvatila iz svoje gluposti ili straha od samoce, pristavsi cak da "to" nazove i brakom ) uteha, nekad cak iluzija o ljubavi, i iluzija da je sposobna da jos nekog privuce, da je pozeljna.
Da, draga, pozeljna si, ali kao gumena lutka, da se neko s vremena na vreme, bez obaveze, istrese, nakon cega se ti vracas u svoju svakodnevicu, u postelju ciji miris ti se gadi, da legnes pored tela kojem si se zaklela na vecnu ljubav koja se u ovom slucaju zove raspadanje pre smrti, u svoj grob, isti onaj koji si sama sebi iskopala.

:!: :!: SAD BUT TRUE :!: :!:
zestoko, al' tacno
 
dilerDuse:
Dobro, ja kapiram ove zene koje su se udale iz ocaja. Iz straha od samoce se udala za idiota, ili je neki bambus nalozio i ona glupaca pristala. Mucenica se zarobila, udavsi se za "nesto" sto je trebalo da bude njena ljubav, oslonac, podrska, strast, i sad posto je shvatila da se zaje.bala ko nikad, tesi se time da ce njena sramota i mizerija da bude manja ako "ulovi" nekog slobodnog lika kome je cak super da ponekad opali necju zenu, zeljnu svega, kojoj je i par santimetara kite ( a da to nije ona za koju se uhvatila iz svoje gluposti ili straha od samoce, pristavsi cak da "to" nazove i brakom ) uteha, nekad cak iluzija o ljubavi, i iluzija da je sposobna da jos nekog privuce, da je pozeljna.
Da, draga, pozeljna si, ali kao gumena lutka, da se neko s vremena na vreme, bez obaveze, istrese, nakon cega se ti vracas u svoju svakodnevicu, u postelju ciji miris ti se gadi, da legnes pored tela kojem si se zaklela na vecnu ljubav koja se u ovom slucaju zove raspadanje pre smrti, u svoj grob, isti onaj koji si sama sebi iskopala.

heheh, kul, ali, nije sve tek tako crno. mnoge glupace obicno namerno zude da se tako osecaju, jer onda im je ta trpnja i nezadovoljstvo alibi za sopstvenu nesposobnost, i neku neurozu, koju maskiraju ziveci zivot nekakve kao mucenice iako to rade totalno dobrovoljno i spasilacki.
slika zene koju si opisao je upravo onakva kakvu ona zeli da ti vidis, medjutim dinamizam iza toga je posve drugaciji, i upravo je ona ta koja truje brak i porodicu i unosi sivilo, a ne obratno, a njeno nezadovoljstvo nije plod realnih razloga vec ciljano usmerena patologija zarad kocenja nekog straha. a ako se iskreno zaljubi u nekog drugog, onda je to obicno samo maska kao nesto socijalno dopustivo za destruktivnu i kaznjavalacku teznju prema muzu
 
Ne bih rekao. Znaj to je dupli blef. Imao sam prilike da godinama posmatram. Destruktivna teznja prema muzu?
Zasto?
Pa ona je ta koja je pristala. To je problem, nesposobnost prihvatanja krivice. I vremenom, samo sve dalje i dalje bezi od sebe. Ni jedna ne bi dopustila da je vidis kao ocajnicu da moze bolje, ne budi smesan. Uloga ocajnice nikad ne moze biti maska. Maska je dupli blef, jer ona to i jeste, samo se trudi da ne bude toliko uocljivo, odlazeci u drugu krajnost, u raskalasnost.
 
Dileru Duse, to sto si napisao govori mi da si romantican, verujes u sopstvene odluke, ljubav i brak. To je dobro. Tako bi trebalo da bude sa svima nama.
Ali, na zalost, svet nije crno-beli, i nije ni narocito dobro uredjen...
A sada malo manje ozbiljno: Italijanka je lepo napisala: "kad se spremate da nabavite ljubavnika", sto uopste ne ukazuje da buduca nabavljacica ne voli muza, da joj je bracna postelja samrtni odar, da se udala od jada itd. Sam termin "nabavka" govori nam da ista doticnog (jednog, dva, ili vise) tretira, dobro ne kao gumenu lutku, ali, recimo, kao vibrator. Malo luksuzniji (ima vise elemenata, npr. usne, jezik itd...), moze da govori (e, sad, to moze da bude i mana istog), a moze i da cuje. Dakle, ako osoba koja nabavlja ima naviku da oslovljava nabavljeno, savet postavljacice teme (po meni izlisan, al' 'ajde) je da repertoar ne bude prevelik i da se ogranici na zajednicke imenice (kuco, maco, dzukelo...)
Pitanje u kakvoj je vezi "nabavka" sa ljubavlju (prema muzu, ljubavniku, sebi) uopste nije postavljeno.
Pitanje moralne ocene ( to je sad strasno nepopularno!) istog, takodje.
Tema bi mogla da se prosiri i savetom gde su takve nabavke najbolje, na sta da se pri biranju obrati paznja, da l' vazi ono "biraj ocima a ne rukama", kako se skidaju fleke od vina itd.
 
Meni je jako zao sto ne mogu da ti ispunim zelju i budem zena. Ne znam samo, zasto si toliko sujetan da medju mojim recima ne mozes prepoznati ono sto treba. Da nisi ti bas jedan od tih koji s vremena na vreme natakne necju zenu, pa si se usro da ako ova kojim slucajem mucne tikvom, ili upali bateriju u mraku, ti neces imati u sta da umocis?
 
draga, kao prvo zvucis kao zena :twisted:
kao drugo zakucan/a si za Zenski kutak sto potvrdjuje da si zena 8)
stavise, podsecas me na jednu prilicno nadrndanu ribu koja se nekad javljala i
najveca zelja joj je bila da bude musko 8)
margot ako se ne varam :twisted:
 
Solution, slobodno ti mene poredi sa nadrndanim ribama, ali koliko vidim i ti si na zenskoj temi. A ono sto tebe ubija je sto ces morati da se pomucis za kilo picetine za koje je do sada bilo dovoljno da se malo uvuces u dupe svojim "zastitnickim" stavom. Kapiram da ti je to strategija koja ti je omogucila da nesto umocis, das joj iluziju da je podrzavas da bi je opalio. Znam gomile takvih ocajnika. Odao si se.
 
'ajte, molim vas, uozbiljite se.
Zenski kutak je dobro mesto za diskusije o svemu i svacemu. I ne javljaju se samo devojcice, nego i decaci.
A ako se neki iskaze ('ajde, solucijo da te vidimo, cekamo i Steffana,a i ostale zainteresovane za "kutak"), moze da bude "nabavljen". Virtuelno, al' ni to nije za bacanje.
Italijanko, trebalo je zbog ravnopravnosti polova da isti savet uputis i muskarcima. A to sto castis pivom samo jednu osobu podleze najostrijoj kritici!
 

Back
Top