Da li se gradjanski rat mogao izbeci ????

Шта је моћ медија...

Гледајте ХРТ да вам неке ствари буду јасније.

Је л' у хрватским школама гледање ХРТ-а обавезан час, сваки дан по сат и пол у школи, као део наставе, и још две уре код куће као домаћи задатак?
A gle tako ste napuhavali brojku i za Jasenovac pa niste došli do milijuna.Pa kad smo kod medija vaši su kao bolji.Za evakuaciju ima snimka na YT dok za mjenjanje kuća Slavonija-Vojvodina je poznata stvar.I da neki su otišli prije 91?.Sve to znam bez HRT-a dakle iz prve ruke dok si ti valjda bio na licu mjesta
 
A gle tako ste napuhavali brojku i za Jasenovac pa niste došli do milijuna.Pa kad smo kod medija vaši su kao bolji.Za evakuaciju ima snimka na YT dok za mjenjanje kuća Slavonija-Vojvodina je poznata stvar.I da neki su otišli prije 91?.Sve to znam bez HRT-a dakle iz prve ruke dok si ti valjda bio na licu mjesta

Који то ми?

Ја да сам у држави која у другом светском рату не само да је здушно подржавала нацисте, него иплементирала њихово законодавство, у држави која је учинила геноцид над сопственим грађанима које је стављала у логоре, држави која се истакла по броју послатих људи на источни фронт дасе боре против Совјета, не бих баш био гласан када говорим о туђим злочинима, а још мање би се смејао над судбином жртава другог светског рата.
Само 100 (сто) људи да је било затворено у Јасеновцу, не више него сто ја бих био постиђен, и никада то не бих помињао као неки облик манипулације, ма само један да је затворен, мучен, и убијен у логору који је изграђен са том наменом, ја бих ћутао, а Хрватско гласноговорници убише се да покажу како није било 750 000 него 250 000 као да то нешто мења.
Боље Јасеновац де не помињете, бар не још неких сто година, него да се када га неко помене смешите и климате главом, то је најбоље.
А што се замене кућа тиче погледајте колико је Хрвата у Војводини било а колико Срба у Хрватској и одузмите па да видите која је смешна бројка чак и да су сви заменили куће, а није ни пола.
Одлазак прије 91' нећу ни да помињем, стварно, срамота би ме било да се на тај ниво спуштам.
 
Aj Građanine ne pametuj.Vi ste skloni napuhivanju a bome i uljepšavanju.Šteta što nikad ne prihvaćate da niste savršeni

Koji to mi?
Molim Vas da mi to odgovorite, ne bih voleo da Vam ostane nešto ne jasno u vezi sa mnom.

Da kao i obično kada se ostane bez argumenata,
ponavlja se ono što je naučeno napamet.

Drago mi je da ste ovako odgovorili, jer ste time pokazali ko ste i šta ste,
te omogućili objektivnim posmatračima da dođu do zaključka šta se to dešavalo i šta se i sada dešava u Jugoslaviji.
 
.Tu vas je doveo austrijski car.Zašto to negiraš?Kakvih 5 stoljeća?

.. да, ти су насељени, а шта ћемо са онима из далмације и славоније?? па ништа, неки су се сами иселили, по неквим иноземствима, неки су протерани, неки покатоличени, а неки побијени, тја, више тамо Срба нема...
 
Mogao je da ste se ulizivali.Al pošto eto svakom drugom ste to mogli(kroz istoriju pa i Titu kad smo kod toga),al ovdje ste branili svoj teritorij na koji ste btw došli zahvaljujući austrijskom caru .A on to nije tražio bezveze što znači da je glavna uloga bila uvlačenje.Ipak su tada u Srbiji gostovali Turci
 
Osmanlijo,i to sve Srbija uradila u državi Jugoslaviji?A sa kojom to voskom ih napala?
Kako god da okreneš tu glupost o kojoj pričaš,ne može se ulepšati - Pravojske secesionističkih republika ratovale protiv države Jugoslavije i njene regularne vojske i tako sve dok niste dobii međunarodna priznanja,a onda se ta vojska povukla u delove države koji su još uvek bili lojalni državi Jugoslaviji.Žao mi je ,ali tako je.
 
Osmanlijo,i to sve Srbija uradila u državi Jugoslaviji?A sa kojom to voskom ih napala?
Kako god da okreneš tu glupost o kojoj pričaš,ne može se ulepšati - Pravojske secesionističkih republika ratovale protiv države Jugoslavije i njene regularne vojske i tako sve dok niste dobii međunarodna priznanja,a onda se ta vojska povukla u delove države koji su još uvek bili lojalni državi Jugoslaviji.Žao mi je ,ali tako je.

Malo drukčije.
Polulegalna vojska izvršila čin agresije na neke od naroda, zahvaljujući pretežitom sastavu.
 

Back
Top