Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mageti kosmodiska prilicno umanjuju bol i daju izvesnu elasticnost kicme
missim...nije da sam nosio al cujem pricaju ljudi jelte :rumenko:
Nema magneta u kosmodisku. Cista plastikarija, ali odlicno masira i ubrzava cirkulaciju na kicmenom stubu, pa popusta napetost i bol u kicmi.
Dobro je da se zna. ;)
Ode Art da odmori. :)
 
Jutro z:poz:
Ako svrati neko smrznut,da ostavim da se ugreje ;)

kuvano-vino-300x277.jpg
termofor-stay-warm-w-misiu-pluszowym.jpg
 
Ovde kao malo toplije danas, samo -13. :lol: Ali napadalo bar jos desetak cm snega, preko onog leda. Slobodnih taksija nije bilo, nista pre 30 minuta. A bus smo cekale 15-20 minuta, na kraju nije stao... pa smo cekale drugi. :( A drustvo nam pravio neki dzukac, koji je ladno naslonio shapice na moju cerku. :lol: Prizor, da umres, roze nindza i dzule. :zcepanje:
 
Ovde kao malo toplije danas, samo -13. :lol: Ali napadalo bar jos desetak cm snega, preko onog leda. Slobodnih taksija nije bilo, nista pre 30 minuta. A bus smo cekale 15-20 minuta, na kraju nije stao... pa smo cekale drugi. :( A drustvo nam pravio neki dzukac, koji je ladno naslonio shapice na moju cerku. :lol: Prizor, da umres, roze nindza i dzule. :zcepanje:

....jaooo sto su slatki, a mala nindza morala da ide napolje?...uh kad se samo setim kako sam ja moje tako morala da izvedem bez obzira na minus pa pravac vrtic...

...dobro jutro...ala se spustio sneg skoro do mora....
 
Nema kod nas -55, bar mislim... na Sjenici -30, valjda je to najveci minus do sad... imam jednu rodjaku koja tamo zivi, i kad je pao tamo prvi veliki sneg ove zime, pitam je jel prave sneska belica, kaze napravili smo ga juce, danas ne mozemo da ga nadjemo. :lol:
A nindzica mora u skolu, prva smena. Ne buni se ona, koje dete ne voli sneg... samo je trapava, pada non stop. :)
kako se bre grejes ti afro?
 
cyanid, preslatke su sličice.... ja nisam neki preveliki ljubitelj životinja, ali baš mi je ovih dana žao tih lutalica. Uvek smo ih puštali u hodnik zgrade kad je ovako. Imali smo dugo jednog Medu. Najviše je išao za jednjim komšijom Acom. Kupi deda Aca burek pa podeli s njim. Umre deda Aca, umre i Meda ubrzo za njim. Uh, izvinite što sam sad rastužila temu, ali eto, palo mi na pamet.
Pijem posle dužeg vremena čaj od jasmina, odnosno zeleni čaj s aromom jasmina i predivan je, božanstveno miriše
 
CAJEVI SA IMUNITET I PROTIV PREHLADE
jedva nadjoh pa da okacim sve zajedno
ja vec skuvala i pijuckam , nije lose

Липа због слузи која помаже искашљавање а за имунитет жалфија, онако уцело са све танким гранчицама, нађи у некој апотеци у ринфузи оба чаја, у врећицама су лоши.
Ко пије чај од жалфије никад није болестан и никад нема затвор.
Жалфију треба избегавати у трудноћи.

Па можеш да жалфију помешаш са неким ароматичним чајем, рецимо наном, и на крају је засладиш кашикицом меда уз лимун.

uzmi kriska limun i kasikica braon secer i prokuvaj u 2dc voda kad pocne da vri skini sa vatre i stavi 1 kasikica caj bokvica,i 1 kasikica caj majcina dusica vrati na vatri da baci kluc nek ti stoi pokriveno 5min,procedis i pijes.
 
Nema kod nas -55, bar mislim... na Sjenici -30, valjda je to najveci minus do sad... imam jednu rodjaku koja tamo zivi, i kad je pao tamo prvi veliki sneg ove zime, pitam je jel prave sneska belica, kaze napravili smo ga juce, danas ne mozemo da ga nadjemo. :lol:
A nindzica mora u skolu, prva smena. Ne buni se ona, koje dete ne voli sneg... samo je trapava, pada non stop. :)
kako se bre grejes ti afro?

....dusa mala pa klizavo joj je pa padne, i moja mladja cerka je bila tako smotana po snegu :D
....mi se grejemo na klimu, znaci dok duva dotle je i toplo, jeste da je samo nocu minus, danju je oko 3-6 maximalna ali
nije da ne treba grejati....plus sto ne dihtuje nista, pa nekako imam utisak da je duplo hladnije nego sto je i napolju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top