Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
images

Sto je ovo lepa boja!!! Obozavam crvenu kosu. :D
Meni ne stoji. Cerka je prefarbala, a lepa joj je bila.

laku noc talenat!!! :zag:
 
Farbanje na redu? :) Ja prebrinula to pre neki dan. Bicu mirna bar 2 nedelje, meni brzo raste kosa i bas mi ide na nerve ovo cesto farbanje.
Imam neku cudnu glavobolju...

...bilo je na redu odavno i sve mi se cini da ce opet cekati, em nam se ispraznili novcanici, em ne mogu da objasnim koja je farba bila, a nema je na rafovima....i sad sam
kao pravi babc ovako seda.....ni ja ne volim, ali moram sta cu...
...jesi li kontrolisala pritisak???..hoce od njega glavogolja onako potmula sto bi rekli....
.
 
...bilo je na redu odavno i sve mi se cini da ce opet cekati, em nam se ispraznili novcanici, em ne mogu da objasnim koja je farba bila, a nema je na rafovima....i sad sam
kao pravi babc ovako seda.....ni ja ne volim, ali moram sta cu...
...jesi li kontrolisala pritisak???..hoce od njega glavogolja onako potmula sto bi rekli....
.
Nisam..obicno imam nizak,ma nek ide u pm, po ovakvom vremenu sve mi nesto fali. :neutral:
Sad dok vas citam, kazem, hvala bogu sto mi nikad na pamet nije palo da se farbam...ne bih imala zivaca za to...:aha:

I nemoj!!! Ja sam morala zato sto su mi se pojavile sede bas gde se najvise vide kad privezem kosu! A i sad da me vidis kako se farbam...na juris! :lol:
 
Au...to je onda druga prica...meni je kosa tamna, crna u stvari...i svidja mi se takva kakva je...nikad nisam imala zelju da se ofarbam, a i ni jedna mi boja ne bi bolje stajala, jer imam izrazene crne obrve i oci...ali zato eksperimentisem sa frizurama non-stop :lol:

..sve isto imamo, ja imam i tamniji ten, ali eto povukoh ko zna na koga, pa poceh da sedim mnogo rano...ni mama ni tata nisu bili sedi pre nekih bas
da kazemo ozbiljnih godina.....
...bas da menjakam frizure ne mogu, ravna mi je kosa i jako neposlusna tako da mogu damo da je pustam da raste sto sam i radila mnogo,
mnogo godina unazad, ili da je skratim...kad sam se odlucila na to, jedva se privikoh na kracu kosu..a danas sam rekla cerki da bi se osisala
skroz kratko....skoro k'o "decko"...samo se izbecila na mene:lol:
 
Laku noc svima koje odose na lalanje... evo i ja spremna samo cure da nagovorim. Odlazak kod babe ujedno je znacio promenu ritma tj vremena odlaska na spavanje :(
...jao Joiv, sve se to podrazumeva, sve babe razmaze decu, ja se secam da mi je nekad trebalo po 10 dana da moje cure uvedem ponovo u red....

Moja majka uspe i preko skajpa da ih raspekmezi ovako velike! :lol: A tek kad su bili mali....bolje da se ne prisecam. :lol:
 
Moja majka uspe i preko skajpa da ih raspekmezi ovako velike! :lol: A tek kad su bili mali....bolje da se ne prisecam. :lol:

...nekad mi bude jako zao sto moja mama nema net pa da se vidimo cesce, a onda znajuci je mislim da je ipak ovako bolje...
...a kad su bile male, sve su mogle sto ja nisam, sve im je bilo dozvoljeno, iz koze me je izbacivala svojim popustanjem i komentarom
neka male su....kao da sam se ja rodila velika....
....e zato ja uglavnom onoj malenoj ne dam ono sto nisam svojoj deci....al' ima ona i drugu baku, pa se igra cak i u frizideru:lol:
 
Nisam..obicno imam nizak,ma nek ide u pm, po ovakvom vremenu sve mi nesto fali. :neutral:
I nemoj!!! Ja sam morala zato sto su mi se pojavile sede bas gde se najvise vide kad privezem kosu! A i sad da me vidis kako se farbam...na juris! :lol:

Pa i ja imam nizak pritisak ali se desi nekad da ,,skoci'' na normalu i mene tad boli glava tako potmulo...:roll:
pa ti sve radis na juris...:lol: :lol: :zag:

..sve isto imamo, ja imam i tamniji ten, ali eto povukoh ko zna na koga, pa poceh da sedim mnogo rano...ni mama ni tata nisu bili sedi pre nekih bas
da kazemo ozbiljnih godina.....
...bas da menjakam frizure ne mogu, ravna mi je kosa i jako neposlusna tako da mogu damo da je pustam da raste sto sam i radila mnogo,
mnogo godina unazad, ili da je skratim...kad sam se odlucila na to, jedva se privikoh na kracu kosu..a danas sam rekla cerki da bi se osisala
skroz kratko....skoro k'o "decko"...samo se izbecila na mene:lol:

A ja sam bas svetle puti...da siznes...
i kosa mi izuzetno brzo raste, tako da mogu da se zezam...pre desetak godina sam bila osisana na 1 cm...i bas mi se dopalo...:lol:
pa posle toga je pustila da poraste do doopeta...trebalo mi tri godine...sad je opet pustam da raste...i smisljam se sta cu...:lol:

Laku noc svima koje odose na lalanje... evo i ja spremna samo cure da nagovorim. Odlazak kod babe ujedno je znacio promenu ritma tj vremena odlaska na spavanje :(

Laku noc joiv :cao:
 
...nekad mi bude jako zao sto moja mama nema net pa da se vidimo cesce, a onda znajuci je mislim da je ipak ovako bolje...
...a kad su bile male, sve su mogle sto ja nisam, sve im je bilo dozvoljeno, iz koze me je izbacivala svojim popustanjem i komentarom
neka male su....kao da sam se ja rodila velika....
....e zato ja uglavnom onoj malenoj ne dam ono sto nisam svojoj deci....al' ima ona i drugu baku, pa se igra cak i u frizideru:lol:

Isto i moja majka...sad kaze da joj je zao sto smo tako disciplinovane bile. A ustvari ja se ne secam da smo nekada bile nezadovoljne njenim vaspitanjem. Tata se takticki drzao na distanci i sad kad se setim ona ga je koristila samo kad je trebalo da nas ne pusti negde - rekla bi nam pitajte oca, a ona njega vec obavestila da treba da kaze "ne"!!! :lol:
Unuke maze jos uvek i ovako velike, sve bi im udovoljili i kad treba i kad preteruju.
 
Isto i moja majka...sad kaze da joj je zao sto smo tako disciplinovane bile. A ustvari ja se ne secam da smo nekada bile nezadovoljne njenim vaspitanjem. Tata se takticki drzao na distanci i sad kad se setim ona ga je koristila samo kad je trebalo da nas ne pusti negde - rekla bi nam pitajte oca, a ona njega vec obavestila da treba da kaze "ne"!!! :lol:
Unuke maze jos uvek i ovako velike, sve bi im udovoljili i kad treba i kad preteruju.

..i moja je isto to radila, sve kao nece ona da se mesa, a ustvari je uvek njena bila zadnja.....znala je jedno da kaze ne unukama kad
pitaju jesu li jos u kazni, a tamo ih ja posaljem....
Laku noc zenice moje ofarbane :lol:
lepo spavajte i sanjajte...:zag:
:cao:

..laku noc Art:cao:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top