Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nis ti blesav Slonce, neces da se bakces sa opipljivim teorijama. :lol:

Nemam kosavu, ali sneg pada vec 2 sata. Ko da sitom seje neko. Hladno je - onako....kad gledam kroz prozor uz vatricu i kukuruznu pitu sa kupusom. :kolac:
:zpozdrav: Dobro vece svima, zamalo da zaboravim. :)

nemas ni kosavu,nemas ni dunav...ti si bre srecna zena da ti kazem :)

eh...kad volim pipave teorije pod velikim znakom upitnika :rumenko:

veche M :zag:
 
..nego gde nam je Smokvica...sta bi sa njom zna li neko...
..a ni Cru i Ceca nesto ne svracaju...sta se desilo sa Jekom tek nje nema...
..:sad2:
Smokvicica pisala da mora, prekjuce valjda, kod nekog kostolomca zbog kicme. I onda napisala posle da mora da lezi na podu...Valjda je ok.
A jeka je jos pre nekog vremena napisala da je nece biti nekoliko meseci.
Cru je tu negde...javice se,.... Ceca, bila tu pre neko vece, pa smo se dogovarele da idemo u Brazil (tamo su jeftina dupeta, a neki bi da ih nadgrade)!!! :lol:

i ja sam primetila da je nema..neam pojma zasto..
Ko? Sve sam napisala sto znam, ko biro za informacije. :lol:
 
Smokvicica pisala da mora, prekjuce valjda, kod nekog kostolomca zbog kicme. I onda napisala posle da mora da lezi na podu...Valjda je ok.
A jeka je jos pre nekog vremena napisala da je nece biti nekoliko meseci.
Cru je tu negde...javice se,.... Ceca, bila tu pre neko vece, pa smo se dogovarele da idemo u Brazil (tamo su jeftina dupeta, a neki bi da ih nadgrade)!!! :lol:

...e super si sve si lepo spakovala u tri recenice:D

...sta je Smokva radila kad je zeznula kicmu, crna ona, mora da to bili strasno....
...a mislile ste da idete u Brazil, bez mene jeeellllll...ccc..bas ste mi vi neke drugarice...:lol:
 
...e super si sve si lepo spakovala u tri recenice:D
...sta je Smokva radila kad je zeznula kicmu, crna ona, mora da to bili strasno....
...a mislile ste da idete u Brazil, bez mene jeeellllll...ccc..bas ste mi vi neke drugarice...:lol:

Ma kakvi bez tebe, sta ti je, sve vreme se iscudjavamo gde si nestala bez najave!!! :zag:
Ne znam zasto je smokvicica morala na to "krckanje", ali znam da se toga prepala unapred. Raspitivala se i o kosmodisku, nesto je ocigledno muci kicma.
p.s. ja u momentu imam kosmodisk, nesto mi "tesko" u kicmi kad ustanem. :neutral:
 
Ma kakvi bez tebe, sta ti je, sve vreme se iscudjavamo gde si nestala bez najave!!! :zag:
Ne znam zasto je smokvicica morala na to "krckanje", ali znam da se toga prepala unapred. Raspitivala se i o kosmodisku, nesto je ocigledno muci kicma.
p.s. ja u momentu imam kosmodisk, nesto mi "tesko" u kicmi kad ustanem. :neutral:

...e, sad mi je laske...bilo mi je bzvz da pisem gde idem i kada, a i zurila sam:)
...taj kosmodisk ima moja majka ko zna koliko godina unazad i nista joj nije pomogao
davala drugaricama sa manjim problemima, ni njima nije bilo nikakvog boljitka...
 
...e, sad mi je laske...bilo mi je bzvz da pisem gde idem i kada, a i zurila sam:)
...taj kosmodisk ima moja majka ko zna koliko godina unazad i nista joj nije pomogao
davala drugaricama sa manjim problemima, ni njima nije bilo nikakvog boljitka...
Meni pomaze. Posle nekoliko sati osetim olaksanje. Samo sam nedisciplinovana i ne nosim duze vreme. Pisala sam i ranije, da je moj muz posle milion terapija samo s kosmodiskom stao na noge.

Dobro vece devojke moje :D
sta se radi?

Cao devojko! :)
Kako je devojcica, kako se oseca?!
 
Meni pomaze. Posle nekoliko sati osetim olaksanje. Samo sam nedisciplinovana i ne nosim duze vreme. Pisala sam i ranije, da je moj muz posle milion terapija samo s kosmodiskom stao na noge.
!

...eto, moguce da je mojoj majci to hronicno, jer su joj osecena 4ri prsljena, i strogo joj je zabranjeno da se saginje....otkud znam njoj doduse nista vise ne pomaze:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top