PITANJE ZA PUNKERE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahahahahha ako su oni punkeri sta su onda Pistolsi,Ramonsi,Clash,Iggy Pop.....daj ne lupaj.Ne kazem da nemaju punk elemenata u pojedinim pesmama ali uopste nisu punkeri.Daj mi jednu punk na By the way ajde molim teeeee
 
To im je bila mladalacka preokupacija, cak se jedan clan RHCP moze videti u Suburbiji, filmu koji govori o pankerima i gde su, sve uz muziku TSOL i Vandals, glumili originalni pankeri ukljucujuci i njega.
 
morbiality:
Kosan_Punk:
Pa,oni imaju malo punk elemente,ali sigurno nisu skroz punk kao Sex Pistols,Ramones itd.
pa "by the way" je chista komercijala. gledaj stare albume kao blood sugar sex magic, mother's milk, out in l.a.
i nemoj vishe da prdish kad pojma nemash


E slusaj iskreno necu da se svadjam sa balavcem.Pepperse slusam od svoje 10-e godine i imam sve njjihove albume tako da se smatram kvalifikovanom da pricam na ovu temu.
Peppersi jesu bili zamisljeni ,po Anthonievim recima kao punk projekat ali i on sam priznaje da je vec sa prvim albumom grupa skrenula u rock vode.

A to da je Btw komercijala....jeste ali ako cemo da gledamo po tome oni su postali komercijalni sa Blood Sugar Sex Magic (koji je njihov najbolji album) jer su se tada prvi put pojavili na Mtv-u i postali poznati sirim narodnim masama.Tada je tek kesh poceo da im navire.A koliko ja znam Kesh,Mtv i balava publika kao ti su osnovni preduslov za komercijalu.Tako da pre nego sto opet krenes da lupas i izigravas iskusnog fana raspitaj se malo umesto sto citiras ono sto si procitao u nekim tinejdzerskim novinama.......

Ps.Tema o Peppersima ima ko govana
 
morbiality:
Kosan_Punk:
Pa,oni imaju malo punk elemente,ali sigurno nisu skroz punk kao Sex Pistols,Ramones itd.
pa "by the way" je chista komercijala. gledaj stare albume kao blood sugar sex magic, mother's milk, out in l.a.
i nemoj vishe da prdish kad pojma nemash

Izvini,ali meni su RHCP najomiljenija grupa pa nejom mi reci da nemam pojma.

I nisam rekao da nisu uopste pank.ONi su mesavina punk/rock/rep(aj molim te nemoj mi reci da Kiedis ne repuje na starijim albumima)i jos necega(mozda Funk).

I ti mi nesto kazes da nemam pojma kad neznas ni kako se zovu.

Time sto si napisao/la "Pitanje za pankere" znaci da samo pankeri slusaju Pepperse.E,da znas,svi ih slusaju.Cak i moj naj drug,koji je tehno fanatic,obozava Pepperse
 
Kosan_Punk:
morbiality:
Kosan_Punk:
Pa,oni imaju malo punk elemente,ali sigurno nisu skroz punk kao Sex Pistols,Ramones itd.
pa "by the way" je chista komercijala. gledaj stare albume kao blood sugar sex magic, mother's milk, out in l.a.
i nemoj vishe da prdish kad pojma nemash

Izvini,ali meni su RHCP najomiljenija grupa pa nejom mi reci da nemam pojma.

I nisam rekao da nisu uopste pank.ONi su mesavina punk/rock/rep(aj molim te nemoj mi reci da Kiedis ne repuje na starijim albumima)i jos necega(mozda Funk).

I ti mi nesto kazes da nemam pojma kad neznas ni kako se zovu.

Time sto si napisao/la "Pitanje za pankere" znaci da samo pankeri slusaju Pepperse.E,da znas,svi ih slusaju.Cak i moj naj drug,koji je tehno fanatic,obozava Pepperse


Funk...odlicno zapazanje.
Inace .....neki cak kazu da je od Peppersa krenuo citav nu metal pokret ....
 
wild_child:
Kosan_Punk:
morbiality:
Kosan_Punk:
Pa,oni imaju malo punk elemente,ali sigurno nisu skroz punk kao Sex Pistols,Ramones itd.
pa "by the way" je chista komercijala. gledaj stare albume kao blood sugar sex magic, mother's milk, out in l.a.
i nemoj vishe da prdish kad pojma nemash

Izvini,ali meni su RHCP najomiljenija grupa pa nejom mi reci da nemam pojma.

I nisam rekao da nisu uopste pank.ONi su mesavina punk/rock/rep(aj molim te nemoj mi reci da Kiedis ne repuje na starijim albumima)i jos necega(mozda Funk).

I ti mi nesto kazes da nemam pojma kad neznas ni kako se zovu.

Time sto si napisao/la "Pitanje za pankere" znaci da samo pankeri slusaju Pepperse.E,da znas,svi ih slusaju.Cak i moj naj drug,koji je tehno fanatic,obozava Pepperse


Funk...odlicno zapazanje.
Inace .....neki cak kazu da je od Peppersa krenuo citav nu metal pokret ....
shto ce taj ispad. od peppersa krenuo metal
kakva dalabu
oprosti ali od iron maidena je sve pochelo shto si tiche metala
 
Da peppersi nisu punkeri, ali naravno u njihovoj muzici ima Punk-Rock-Funk elemenata(u albumima do BSSM), a neko rece i repa ( Anthony je "repovao" - da ali se to nikako ne moze porediti sa danasnjim repom) taj rep se moze primetiti npr. u pesmama "Why Don't You Love Me","Sir Psyho Sexy","Baby Appeal","Sex Rep"...
Ove novije stvari peppersa svrstavaju u neki Modern Rock (koji opet ne treba porediti sa danasnjim MTV"Rock-om" jer su peppersi daleko kvalitetnij)
Meni se svidjaju albumi "Mother's Milk","Californication" i "BTW" :wink:
 
Flea.RHCP:
Da peppersi nisu punkeri, ali naravno u njihovoj muzici ima Punk-Rock-Funk elemenata(u albumima do BSSM), a neko rece i repa ( Anthony je "repovao" - da ali se to nikako ne moze porediti sa danasnjim repom) taj rep se moze primetiti npr. u pesmama "Why Don't You Love Me","Sir Psyho Sexy","Baby Appeal","Sex Rep"...
Ove novije stvari peppersa svrstavaju u neki Modern Rock (koji opet ne treba porediti sa danasnjim MTV"Rock-om" jer su peppersi daleko kvalitetnij)
Meni se svidjaju albumi "Mother's Milk","Californication" i "BTW" :wink:

Da,o tome sam i govorio.

I ma garant su Peppersi pokrenuli nu-metal(ne obican metal).Mislim da su to pokrenuli Korn.
 
morbiality:
wild_child:
Kosan_Punk:
morbiality:
Kosan_Punk:
Pa,oni imaju malo punk elemente,ali sigurno nisu skroz punk kao Sex Pistols,Ramones itd.
pa "by the way" je chista komercijala. gledaj stare albume kao blood sugar sex magic, mother's milk, out in l.a.
i nemoj vishe da prdish kad pojma nemash

Izvini,ali meni su RHCP najomiljenija grupa pa nejom mi reci da nemam pojma.

I nisam rekao da nisu uopste pank.ONi su mesavina punk/rock/rep(aj molim te nemoj mi reci da Kiedis ne repuje na starijim albumima)i jos necega(mozda Funk).

I ti mi nesto kazes da nemam pojma kad neznas ni kako se zovu.

Time sto si napisao/la "Pitanje za pankere" znaci da samo pankeri slusaju Pepperse.E,da znas,svi ih slusaju.Cak i moj naj drug,koji je tehno fanatic,obozava Pepperse


Funk...odlicno zapazanje.
Inace .....neki cak kazu da je od Peppersa krenuo citav nu metal pokret ....
shto ce taj ispad. od peppersa krenuo metal
kakva dalabu
oprosti ali od iron maidena je sve pochelo shto si tiche metala


Od Maidena..........ahhaha.........pa sta su onda Sabbathi dodjavola :|Od toliko kvalitenih bendova koji se uzimaju za zacetnike metala ti uzmes Maidena..........................ahhahahahah hah ahhahahahaha...........odrasti:|
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top